نماینده اسرائیل هنگام پخش سخنرانی اردوغان در سازمان ملل سالن را ترک کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انتقادات رئیس‌جمهور ترکیه از سیاست‌های «سرکوب‌گرایانه، خشونت‌آمیز و ارعاب» تل‌آویو در قبال فلسطین نماینده اسرائيل در سازمان ملل متحد را وادار به ترک سالن کرد.

انتقادات رئیس‌جمهور ترکیه از سیاست‌های «سرکوب‌گرایانه، خشونت‌آمیز و ارعاب» تل‌آویو در قبال فلسطین نماینده اسرائيل در سازمان ملل متحد را وادار به ترک سالن کرد.گیلاد اردان، نماینده دائمی اسرائیل در سازمان ملل متحد حین پخش ویدیوی سخنرانی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در هفتاد و پنجمین مجمع عمومی این سازمان که به انتقاد از سیاست‌های تل‌آویو پرداخت، سالن را ترک کرد.

رئیس‌جمهور ترکیه همچنین تاکید کرد: دست کثیفی که به حریم قدس، خاستگاه سه دین بزرگ آسمانی دراز شده است، هر روز جسورتر می‌شود. مردم فلسطین بیش از نیم قرن است که در برابر سیاست‌های سرکوب‌گرایانه، خشونت‌آمیز و ارعاب اسرائیل سینه سپر می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تحریم‌های فلج‌کننده را علیه ایران اعمال کرده‌ایمرئیس‌جمهور آمریکا به‌طور مجازی در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد. خاک_بر_سرت برنامه بعدی چی هست؟ دلار پنجاه تومن؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پخش سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل امشب از شبکه خبرمعاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری اعلام کرد: سخنرانی رییس جمهوری در مجمع عمومی سازمان ملل متحد امشب ساعت ۹ به وقت تهران از شبکه خبر پخش می‌شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

چین اتهام‌زنی ترامپ در رابطه با شیوع کرونا را رد کردنماینده دائم چین در سازمان ملل متحد امروز (سه‌شنبه) گفت، پکن اتهام‌زنی ایالات متحده مبنی بر دست داشتن در شیوع کنونی کووید-۱۹ را نمی‌پذیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا هرگز بازگشت قطعنامه‌های منقضی شده را نخواهد دیدنماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تصمیم امروز آمریکا برای اعمال تحریم علیه ایران را فاقد اثر عملی دانست و گفت: آمریکا هرگز بازگشت قطعنامه‌های منقضی شده را نخواهد دید. چرند نگو بحای بلوف زدن و شعار دادن مملکت و نجات بده کاری کن دلار بیاد زیر ده تومن بعد گه خوری بکن با دلار ۲۸ تومن داری از شکست امریکا میگی خیلی پر رویی خیلی کثافتی در گذشته آژیر خطر از حمله دشمن خارجی هشدار می داد، اما امروز انگار که این آژیر باید به مردم ایران از دشمن داخلی هشدار دهد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

هندوراس هم سفارت خود در اسرائیل را از تل‌آویو به اورشلیم منتقل خواهد کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. حاجی من کاری ب هندوراس اینا ندارم ..فقط برام خیلی جالبه تو اون اسراییل ک کلی دختر خوشگل مشتی هست این نتانیاهو رفته اینو گرفته ...عجیب نیست ب نظرت؟؟ هندوراس دیگه گوز کدوم کون ؟؟؟ سرنگون باد رژیم ملایان تروریست در ایران
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کلی کرفت: برای اعمال تحریم‌ها علیه ایران نیازی به اجماع اعضای شورای امنیت نیست!سفیر آمریکا در سازمان ملل در نامه‌ای به رئیس شورای امنیت مدعی شد که ایالات متحده برای بازگرداندن تحریم‌های سازمان علیه ایران نیازی به اجماع دیگر اعضای شورای امنیت ندارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »