نماینده مجلس: در آغاز و پایان کار دولت‌ها در ایران «مملکت تعطیل است»

27/07/1400 08:22 ب.ظ

🔺نماینده مجلس: مملکت در آغاز و پایان کار دولت‌ها در ایران «تعطیل است» ▪️سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می‌گوید گرانی روز‌افزون را نمی‌توان به گردن دولت رئیسی و حتی روحانی انداخت و یک سال آخر و شش ماه اول دولت‌ها «مملکت تعطیل است.»

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می‌گوید گرانی روز‌افزون را نمی‌توان به گردن دولت رئیسی و حتی روحانی انداخت و یک سال آخر و شش ماه اول دولت‌ها «مملکت تعطیل است.»اظهارات این نماینده مجلس در حالی عنوان می‌شود که بر اساس، قیمت برخی اقلام خوراکی بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

اظهارات این نماینده مجلس در حالی عنوان می‌شود که بر اساس، قیمت برخی اقلام خوراکی بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است. علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا با بیان این که افزایش روزانه قیمت تنها به مرغ و تخم‌ مرغ خلاصه نمی‌شود، گفت مجلس نگرانی‌ها را در جلسه‌ای به اطلاع دولت رسانده و «بنا شد که دولت سریع تیم اقتصادی خود را فعال کرده و پی‌گیر باشند.»

اخبار اقتصادی | شیوع سوءتغذیه در میان کم درآمدها؛ قیمت شش محصول لبنی تا ۱۰۷ درصد افزایش یافت درخواست از دولت برای «فعال» کردن تیم اقتصادی در حالی است که حدود دو ماه و نیم از آغاز به کار دولت ابراهیم رئیسی گذشته است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اخی یه جور حرف میزنه انگار رئیسی_جلاد۶۷ قاتل امامه حکومت رئیسی قاتل و روحانی قاتل و نامرد واحمدی نژاد عوضی وخاتمی خائن کثافت و رفسنجانی بیشرف که با سد ستزیهاش باعث نابودی ابها وایران شد و خامنه ای قاتل در زمان ریاست جمهوری وحالا هم بیش از سی سال رهبر قاتل جنایتکارهمشون نابودگرند

کمبود راننده کامیون؛ نخست در بریتانیا و حال در آلمان | DW | 18.10.2021در بریتانیا کمبود راننده کامیون به قفسه‌های خالی سوپرمارکت‌ها انجامید. حال کارشناسان نسبت به کمبود این نیروی کاری در آلمان نیز هشدار می‌دهند. چه عواملی در نبود نیروی تازه نفس رانندگان ناوگان باربری آلمان نقش دارند؟ برید خودتون خر کنید باو کم بود راننده!! بهونه بهتر از این پیدا نکردید؟ مسله به این مهمی،اون خراب شده ارتش نداره برای یه مدت هم که شده نیرو هاشو بکار بگیر تا نیرو غیرنظامی جاشونو پر کنه؟ اروپا سر جریان زیردریایی از ملکه پیرسگ بدجور شاکی ما راننده داریم الان کن 200هزار پایه یک بفرستم

تداوم اعتراض در معادن ایران: کار بدون حقوق، بیمه و تجهیزات در اعماق زمین

جاری شدن سیل در اغلب استانهای تایلند به جز در بانکوکمقام‌های تایلند می‌گویند بیش از ۳۰۰ هزار خانه در ۳۲ استان این کشور از سیل اخیر آسیب دیده‌اند. این در حالیست که پایتخت این کشور یعنی بانکوک در امان مانده است. به جز دماوند و فیروزکوه

چاووش‌اوغلو: حضور ما در سوریه و لیبی ثبات در منطقه را تامین کرده استوزیر خارجه ترکیه تاکید کرد که حضور ما در سوریه و لیبی ثبات در منطقه را تامین کرده است. - خبرگزاری آناتولی

وزیر خارجه ونزوئلا امروز در تهران/نشست وزیران خارجه همسایه افغانستان چهارشنبه هفته بعد در تهرانخطیب‌زاده: * مذاکرات بین ایران و عربستان محترمانه و جدی است *امروز در تهران میزبان وزیر امور خارجه ونزوئلا هستیم *دهمین دور گفت‌وگوهای سیاسی ایران و آفریقای جنوبی در تهران برگزار می‌شود

موفقیت عکاس آناتولی در مسابقه بین‌المللی عکاسی خبری آندری استنین در روسیه

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی می‌گوید گرانی روز‌افزون را نمی‌توان به گردن دولت رئیسی و حتی روحانی انداخت و یک سال آخر و شش ماه اول دولت‌ها «مملکت تعطیل است.»

اظهارات این نماینده مجلس در حالی عنوان می‌شود که بر اساس، قیمت برخی اقلام خوراکی بیش از ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

علی بابایی کارنامی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایلنا با بیان این که افزایش روزانه قیمت تنها به مرغ و تخم‌ مرغ خلاصه نمی‌شود، گفت مجلس نگرانی‌ها را در جلسه‌ای به اطلاع دولت رسانده و «بنا شد که دولت سریع تیم اقتصادی خود را فعال کرده و پی‌گیر باشند.»

اخبار اقتصادی | شیوع سوءتغذیه در میان کم درآمدها؛ قیمت شش محصول لبنی تا ۱۰۷ درصد افزایش یافت

درخواست از دولت برای «فعال» کردن تیم اقتصادی در حالی است که حدود دو ماه و نیم از آغاز به کار دولت ابراهیم رئیسی گذشته است.

این عضو مجلس شورای اسلامی همچنین درباره دستور ابراهیم رئیسی برای احیای سازمان جهاد سازندگی، گفت که «همه دولت‌ها»ی جمهوری اسلامی شعار «محرومیت‌زدایی» می‌دهند، اما «هیچ‌کدام» برنامه‌ای برای آن ندارند. به گفته او، مجلس در پی بازسازی «گروه‌های خودجوش مردمی» در قالب «ترکیب جهادی» است.«سازوکار احیای جهاد سازندگی» را ۲۰ روزه تدوین کند و گفت به عنوان «گام دوم انقلاب» باید «با استفاده از تجربیات گذشته» مشکلات محرومان و روستاییان به طور «ریشه‌ای» حل شود و «احیای مأموریت‌های جهاد سازندگی» راه‌کار آن است.نشانی از دیپلماسی اقتصادی در دولت ابراهیم رئیسی دیده نمی‌شود و مردم قربانی فساد، قاچاق، و احتکار هدفمند می‌شوند.