نماینده مجلس: پلیس در مبارزه با بدحجابی جز فحش چیزی نصیبش نمی‌شود

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

«محمود احمدی بیغش»، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس ایران از عملکرد نیروی انتظامی در ارسال پیامک‌های «بدحجابی» برای شهروندان دفاع کرد اما گفت پلیس در این جریان جز «فحش» چیزی نصیبش نمی‌شود. اخبار_ایران تهران

ایران اخبار, ایران سرفصلها

استان‌وایر- «محمود احمدی بیغش»، عضو «کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه» مجلس شورای اسلامی از عملکرد نیروی انتظامی در ارسال پیامک‌های «بدحجابی» برای شهروندان دفاع کرد اما گفت پلیس در این جریان جز «فحش» چیزی نصیبش نمی‌شود.

احمدی بیغش در گفت‌وگو با «همشهری آنلاین» در پاسخ به این سوال که آیا هدف پلیس از ارسال پیامک‌های بدحجابی، جریمه افراد و درآمد زایی است، گفت: «پلیس به دنبال درآمدزایی نیست و نیروی انتظامی جز آن که در این ماجرا فحش بخورد، هیچ چیزی عایدش نمی‌شود.» این نماینده مجلس هم‌چنین گفت: «برخی خانم‌ها پس از دریافت پیامک بدحجابی و مراجعه به پلیس می‌گویند کارمند و با حجاب هستند اما زنان کارمند در محل کار یک حجاب دارند.

این نماینده مجلس حجاب را هنجار و قانون معرفی کرد و مدعی شد: «قانون در فرانسه می‌گوید خانم‌ها با حجاب حق ندارند سر کلاس حاضر شوند؛ آن هم قانون خودش است.» محدودیت‌های مقطعی و موردی برای حضور زنان با حجاب در برخی مراکز فرانسه پیش از این به شدت مورد انتقاد رسانه‌ها و مقامات دولت ایران قرار گرفته است. پلیس ایران می‌گوید خودرو افراد جزو حریم شخصی آن‌ها نیست و با همین بهانه زنانی که در داخل خودرو به گفته آن‌ها کشف حجاب کنند را با ارسال پیامک به مراکز پلیس احضار و جریمه می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بیانیه بیش از 180 نماینده مجلس ایران در مخالفت با پیوستن به FATF‏بیش از 180 نماینده مجلس ایران هم‌زمان با بررسی مجدد لوایح FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام این کشور، با پیوستن به آن مخالفت کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پلیس راهور: کیفرخواست نماینده مجلس 'سیلی زن' به زودی صادر می‌شود | DW | 05.04.2021رییس پلیس راهور ناجا گفته شکایت از نماینده مجلسی که به صورت سرباز وظیفه سیلی زده بود در جریان است و به زودی کیفرخواست علیه او صادر می‌شود. این در حالی است که عنابستانی گفته از پلیس ناجا به اتهام توهین شکایت کرده است. فرمانده پلیس بخاطر حفظ پست از نماینده دفاع میکند غیر از این چیزی نمیتواند باشد تو بدبخت نماینده نیستی دلال هستی آنهم از نوع آشغال .
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رسوایی در معاملات ماسک در آلمان؛ استعغای یک نماینده دیگر مجلس | DW | 11.04.2021یوآخیم فایفر، نماینده پارلمان آلمان از حزب دمکرات مسیحی (CDU) که متهم به فساد مالی در تهیه ماسک‌های کرونا بود استعفا کرد. این نماینده مجلس مدعی شد مورد حمله هکرها قرار گرفته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جوابیه وزارت کشور به ادعای یک نماینده مجلس در خصوص اتفاقات آبان ۹۸جوابیه ای وزارت کشور به ادعای یک نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص اتفاقات آبان ماه سال ۱۳۹۸ با امضای رحمانی فضلی به هیات رییسه مجلس تقدیم و در صحن علنی قرائت شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نماینده مجلس ایران: نفوذ و خرابکاری در نطنز اتفاق افتاده استوحید جلال‌زاده، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ایران با اشاره به بازدید هیاتی از مجلس از تاسیسات اتمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »