نماینده مجلس: آشفتگی کنونی بازار ایران در 40 سال گذشته بی‌سابقه است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران گفت که آشفتگی کنونی بازار این کشور در 40 سال گذشته بی‌سابقه است. - خبرگزاری آناتولی

مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران گفت که آشفتگی کنونی بازار این کشور در 40 سال گذشته بی‌سابقه است.مصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس ایران تصریح کرد: آشفتگی کنونی بازار در 40 سال گذشته بی سابقه است و قیمت‌ها افسارگسیخته افزایش می‌یابد بنابراین دولت باید هرچه سریعتر وزیر پیشنهادی را به مجلس معرفی کند.

به گزارش خبرگزاری «خانه ملت»، وی با بیان اینکه «راندمان حوزه صنعت پایین است»، ادامه داد: اگرچه برخی، اداره وزارت صنعت، معدن و تجارت با سرپرست را دلیلی برای نابسامانی بازار می دانند اما دولتمردان تفکیک نشدن وزارت بازرگانی از صنعت را به عنوان دلیل اصلی آشوب موجود در بازار مطرح می‌کنند این در حالی است که این دو موضوع بهانه‌ای بیش نیست و به نوعی دولت در تلاش است تا با ادامه گرانی کالاها، بر ضرورت انتزاع وزارت بازرگانی از صمت تاکید کند.

طاهری با اشاره به اینکه «صحبت‌های رئیس جمهور نوعی گروکشی بوده که با توجه به شرایط کنونی کشور پسندیده نیست» گفت: دولت باید با توجه به قوانین و ساختار کنونی التهاب بازار را کاهش داده و درصدد ساماندهی قیمت ها برآید، در حال حاضر دولت کار را زمین گذاشته و با بهانه تراشی از انجام وظیفه خود در حوزه تنظیم بازار شانه خالی می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل شدرئیس مجلس در حکمی حسین امیرعبداللهیان را به عنوان دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل و مدیرکل بین‌الملل مجلس منصوب کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سخنرانی تأثیرگذار اوکاسیو کورتز در برابر فحاشی نماینده مرد مجلس | DW | 24.07.2020پس از توهین یکی از نمایندگان مرد حزب جمهوری‌خواه مجلس آمریکا به الکساندریا اوکاسیو کورتز، نماینده زن حزب دموکرات، او با ایراد سخنرانی تکان دهنده‌ای در صحن مجلس مخالفت خود را با هرگونه توهین و خشونت علیه زنان ابراز کرد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا به لغو قانون منع سفر مسلمانان به این کشور رأی داد | DW | 23.07.2020مجلس نمایندگان آمریکا به لغو قانون ممنوعیت سفر اتباع کشورهای با اکثریت مسلمان به آمریکا رأی داد. این طرح باید به تصویب سنا نیز برسد. اکثریت سنا در دست جمهوری‌خواهان است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خوشرو: همکاری با چین راهبردی است/ شکست آمریکا در منزوی کردن ایران- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimنماینده سابق ایران در سازمان ملل: همکاری با چین راهبردی است آمریکا در منزوی کردن ایران شکست خورده است چین اقتصاد دوم جهان است ایران با توجه به ذخایر غنی نفت و گاز و همچنین پتروشیمی می‌تواند شریک بزرگ تجاری برای چین باشد توافق_ايران_و_چين
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

امروز قیمت دلار در بازار تغییری نکرددلار ثابت ماند امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان می‌خرند و معادل ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان نیز می‌فروشند که نرخ خرید و فروش دلار در مقایسه با آخرین معاملات هفته گذشته (پنج‌شنبه) ثابت مانده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تروریسم در آسمانتروریسم در آسمان | آنچه که شب گذشته اتفاق افتاد، تکرار رفتارهای غیرعادی آمریکایی‌ها در آسمان ایران بود
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »