نمایش تابوت قربانیان کرونا در گواتمالا با هدف هشدار نسبت به خطر ویروس

01/05/1399 11:07:00 ب.ظ

بر روی برخی از این تابوت‌ها نوشته شده است: «شما تصمیم می‌گیرید: یا خانه می‌مانید یا داخل این جعبه قرار می‌گیرید.»

بر روی برخی از این تابوت‌ها نوشته شده است: «شما تصمیم می‌گیرید: یا خانه می‌مانید یا داخل این جعبه قرار می‌گیرید.» در همین راستا تابوت برخی از قربانیان بیماری «کووید ۱۹» در خیابان های شهر اسکاینتلا در جنوب گواتمالا به نمایش درآمده است. بر روی برخی از این تابوت ها نوشته شده است: «شما تصمیم می گیرید: یا خانه می مانید یا داخل این جعبه قرار می گیرید.»

در همین راستا تابوت برخی از قربانیان بیماری «کووید ۱۹» در خیابان های شهر اسکاینتلا در جنوب گواتمالا به نمایش درآمده است. بر روی برخی از این تابوت ها نوشته شده است: «شما تصمیم می گیرید: یا خانه می مانید یا داخل این جعبه قرار می گیرید.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

کره جنوبی سفیر ایران را در اعتراض به اظهارات مقام‌های این کشور احضار کرد۷ میلیارد دلار از دارایی‌های ایران از ماه سپتامبر سال گذشته در دو بانک کره جنوبی مسدود شده و سئول به دلیل تحریم‌های آمریکا از پرداخت آن به ایران خودداری می‌کند.

پارلمان مصر حضور نظامی این کشور در لیبی را تصویب کرد | DW | 21.07.2020خطر رویارویی مستقیم نظامی بین ترکیه و مصر در لیبی و وقوع یک جنگ تازه به نگرانی‌های بین‌المللی دامن زده است. تلاش‌های بین‌المللی از سوی کشورهای مختلف و از جمله آلمان برای کاستن از تنش پدید آمده در لیبی ادامه دارد.

کوجا: تعداد روزانه ابتلا به کرونا مساوی با بهبودیافتگان از این بیماری برابر شده استکوجا: تعداد روزانه ابتلا به کرونا مساوی با بهبودیافتگان از این بیماری برابر شده است

همکاری مجدد جولیا رابرتز و دنزل واشنگتن در عرصه سینما؛ این بار در فیلم «دنیا را پشت سر بگذار»همکاری مجدد جولیا رابرتز و دنزل واشنگتن در عرصه سینما؛ این بار در فیلم «دنیا را پشت سر بگذار» این فیلم با اقتباس از رمانی به همین نام، اثر رومان آلام، ساخته می‌شود. نتفلیکس به‌تازگی حق تولید سینمایی این داستان، که هنوز منتشر نشده، را خرید.

ظریف: دنیا به این نتیجه رسیده که آمریکا شریک قابل‌اعتمادی نیست- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimظریف: آمریکا به دولت یاغی و قانون‌شکن تبدیل شده است دنیا به این نتیجه رسیده است که ایالت متحده یک شریک قابل اعتماد نیست ما آماده‌ایم با عربستان همکاری کنیم بهتر است سعودی‌ها به جای معطوف کردن تلاش‌هایشان به سمت همکاری با اسرائیل و آمريكا بیدار شوند

بارسلون کانون جدید شیوع کرونا؛ بازگشت محدودیت‌ها به سواحل آفتابیمقام‌های شهر بارسلون تعداد افراد مجاز به حضور در سواحل این شهر را با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا از ۳۸ هزار نفر فعلی به ۳۲ هزار نفر کاهش دادند.