نمایندگان پارلمان بریتانیا گام نخست را برای تعویق برکسیت برداشتند

13/06/1398 08:02:00 ب.ظ

نمایندگان پارلمان بریتانیا گام نخست را برای تعویق برکسیت برداشتند.

نمایندگان پارلمان بریتانیا گام نخست را برای تعویق برکسیت برداشتند. نمایندگان پارلمان بریتانیایی از لایحه‌ای حمایت کردند که مانع خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا بدون توافق می‌شود.

نمایندگان مخالف دولت و نمایندگان محافظه‌کار طغیان‌گر علیه دولت در نخستین رای‌گیری این لایحه را با ۳۲۹ رای موافق در مقابل ۳۰۰ رای مخالف به تصویب رساندند.

این خبر در حال به‌روزرسانی است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

حساس ترین ۷۲ ساعت پیش روی بریتانیا و کابینه این کشور در دو دهه اخیرنخست وزیر بریتانیا کمتر از سه روز زمان دارد تا پارلمان و مخالفان دولت را همراه و ساکت کند تا بتواند برنامه خروج بدون توافق بریتانیا از اتحادیه اروپا را عملی کند.

بوریس جانسون مخالفان را به برگزاری انتخابات زودهنگام تهدید کردمخالفان طرح برکسیت بوریس جانسون تلاش می‌کنند تا زمان خروج از اتحادیه اروپا را برای یافتن توافقی جدید با بروکسل به تعویق بیاندازند.

بوریس جانسون اکثریت مطلق را در پارلمان بریتانیا از دست دادبوریس جانسون اکثریت مطلق را در پارلمان بریتانیا از دست داد جزئیات بیشتر🔽 دلقک

یک سگ کوچک نجات یافته، عضو جدید خانواده نخست وزیر بریتانیا شدیک سگ کوچک نجات یافته، عضو جدید خانواده نخست وزیر بریتانیا شد این سگ کوچک ۱۵ هفته ای نژاد «جک راسل» در یک ساک قرمز با همراهی داوطلبان خیریه نجات حیوانات در جنوب ولز وارد مقر نخست وزیری بریتانیا شد.

'درست بشین مرد حسابی!'نمایندگان مخالف در حالی که یکی از مقام‌های دولت در پارلمان بریتانیا روی کرسی‌ها لم داد خطاب به او فریاد زدند: 'درست بشین مرد حسابی!'

برگزیت؛ مخالفان خروج بدون‌توافق دولت را شکست دادنداعضای شورشی حزب محافظه کار و نمایندگان مخالف در پارلمان بریتانیا موفق شده اند در اولین مرحله از تلاش خودش برای جلوگیری از وقوع بدون‌توافق برگزیت از اتحادیه اروپا، دولت را شکست دهند. بوریس جانسون، نخست وزیر جدید بریتانیا، در واکنش گفت او طرح انتخابات زودهنگام را مطرح خواهد کرد.