نماینده مجلس : معترضان را به اسم دین ذبج کردند؛ بهتر است مجلس تعطیل شود

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 15 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

نماینده مجلس : معترضان را به اسم دین ذبج کردند؛ مجلس را تعطیل شود العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«در راس امور» نیست. تصمیم‌گیری در مورد افزایش قیمت بنزین در جلسه سران سه قوه گرفته شد و رهبر جمهوری اسلامی هم آن را تائید کرد.وی نوشت: «از وقتی بنزین گران شده، مردم در تماس‌های مکرر ابراز نگرانی می‌کنند. هموطنان عزیز، مدت‌هاست مجلس در رأس امور نیست. این موضوع در جلسه سران سه قوه تصمیم‌گیری شده. همین یک رکن دموکراسی را نیم‌بند داشتیم که فاتحه آن هم خوانده شد. مجلس بعدی را تعطیل کنید، خودش اقتصاد_مقاومتی‌ است».

مردم صدای اعتراضشان را رساندند اما با گلوله و بازداشت، جواب کوچک و بزرگ را دادند. عده‌ای تخریب‌گر در کنار مردمی که فقط به وضع معیشت خویش معترض بودند، قرار داده شدند. قلع و قمع مردم، با جنگ‌جهانی و کربلای۴ مقایسه شد. به نام دین، دستور ذبح و شکنجه مردم در سیمای غیرملی صادر شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سواد یه تیتر زدن هم ندارید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده مجلس ایران: با گلوله و بازداشت جواب مردم را دادندپروانه سلحشوری، نماینده مجلس ایران از برخورد شدید با مردم در جریان اعتراضات به افزایش قیمت بنزین انتقاد کرده و گفته است 'با گلوله و بازداشت، جواب معترضان داده شد.' در ناآرامی‌های گسترده اخیر حداقل ۱۶۱ نفر کشته شده‌اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: در ۷۱۹ نقطه از کشور شاهد شلوغی و اغتشاش بودیم | DW | 30.11.2019اعتراضات اخیر '۷۱۹ نقطه' ایران را دربر گرفته است. یک روزنامه‌نگار اصولگرا اظهار داشت که ۱۰ شهر شاهد درگیری مسلحانه بوده‌اند. یک سردار سپاه هم به نقل از 'صاحب‌نظران' گفت با این وضعیت نمی‌توان 'به‌درستی' کشور را اداره کرد. نه که تا الان داشتن به درستی اداره می‌کردن. الاغ جان ، درگیری مسلحانه به اونی میگن که دو طرف بهم شلیک میکنن ، اینو بهش میکن سرکوب وحشیانه و قتل عام ملت بیگناه و دست خالی از برخي شاهدان عيني شنيدم كه برخي افراد ميان تظاهركنندگان مسلح بوده و به طرف نيروهاي امنيتي و مردم شليك ميكردند، مردم حق اعتراض دارند ولي هيچكس حق موج سواري و تخريب اموال عمومي و اموال مردم را ندارد،
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اعتراضات برای عدم پوشش کمک معیشتی میلیونی است/ در برابر معترضان هیچ پاسخی نداریم/ مجلس هم معترض است اما نمی‌داند به چه کسی اعتراض کندعضو کمیسیون برنامه و بودجه اظهار داشت: دولت توجه داشته باشد بسیاری از معترضان دسترسی به سایت برای اعلام اعتراض خود ندارند تنها راه اعتراض‌شان رجوع به نمایندگان مجلس و تماس با مجلس است. نمایندگان هم در نهایت نامه‌ای می‌نویسند و دراین اقیانوس اعتراضات کشور می‌اندازند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

دستور شروع انتخابات اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبریوزیر کشور طی بخشنامه ای به فرمانداران مراکز حوزه های انتخابیه استانهای تهران، خراسان رضوي، خراسان شمالي، فارس و قم دستور شروع انتخابات اولین میاندوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری را صادرکرد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جلسات غیرعلنی کلاه گشادی بر سر مجلس دهم بودحشمت‌الله فلاحت‌پیشه با تاکید بر اینکه جلسات غیرعلنی کلاه گشادی است که سر مجلس دهم گذاشتند، گفت: در تاریخ مجالس گذشته هیچ مجلسی تا این حد جلسات غیرعلنی نداشته است و این جلسات را غیردموکراتیک می‌دانم، چراکه هیچ یک از جلسات غیرعلنی مجلس دهم با هدف تصمیم‌گیری برگزار نشد. وای وای حشمت تو چقدر انقلابی بودی و ما خبر نداشتیم !!! پیرو فرمایشت بر پدر و مادرش لعنت اون نماینده‌که بی تناسب درخواست جلسه غیر علنی میکنه یا توی جلسه‌ اش شرکت میکنه باشه؟
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

سلحشوری: همه زورشان به مجلس می‌رسدسلحشوری، نماینده مجلس: *من که نماینده هستم دارویم گیر نمی‌آید، مردم چکار می‌کنند؟ *اگر کسی می‌گوید تحریم به مردم آسیب نزده لابد بین مردم نبوده است *تصمیمات در سطح کلان گرفته می‌شود، مثلا چیزی مثل تحریم را ما نخواستیم این کس کش خامنه ای وشعارقدس شر است در ایران باید کناربرود من برادرشهید و جانباز شیمیایی سی سال حقوق ما را بالا کشیده اند در بنیاد دادند حزب ا.. خانم بازی کنند که در کانادا هستم چهاربار امدم ایران مادرت داشت زیر سیدعلی دادمی زد قدس و شهید و مرگ و.. زر میزنه، مجلس تنها لیاخوف میخواد، اون موقعه که توی ۲۰ دیقه برجام تصویب شد دستوری بود؟ نه والا به لو ایما زورمو به خودمون ام نمیرسه خانم سلحشوری
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »