نماینده پارلمان آلمان خواستار توافق جدید هسته‌ای با ایران شد | DW | 26.04.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 63%

رئیس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان آلمان می‌گوید باید برای رسیدن به یک توافق جامع‌تر با ایران تلاش کرد. او خواستار توافقی شده که به جز فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی، امنیت منطقه را هم در بر بگیرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مطابق تحقیقی که نتایج آن به تازگی منتشر شده جمهوری اسلامی امکانات و توانایی فنی آن را دارد که طی سه تا چهار ماه به بمب اتمی دست پیدا کند.

این سیاستمدار عضو حزب دموکرات مسیحی می‌گوید پس از خروج یک‌جانبه ایالات متحده از توافق هسته‌ای میان ایران و شش قدرت جهانی، جمهوری اسلامی دقیقا تهدیدهای سابق خود را از سر گرفته است.آمریکا حدود دو سال پیش از توافق هسته‌ای و برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) خارج شد و پس از آن تحریم‌های لغو یا تعلیق شده ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی دوبار اعمال شدند.

ایران بارها اتهام‌های آمریکا را بی‌اساس خوانده و هدف برنامه‌های هسته‌ای خود را استفاده صلح‌آمیز از انرژی اتمی عنوان کرده است.با این همه رئیس کمیسیون سیاست خارجی بوندس‌تاگ به روزنامه"ولت" گفته توافق جدید با ایران باید شامل مسئله"امنیت منطقه" هم بشود. افزایش میزان اورانیوم غنی شده با غلظت بیش از سطح مجاز در برجام می‌تواند جمهوری اسلامی را به ساخت بمب اتم نزدیک‌تر کند اما منابع مختلف در ارزیابی زمان مورد نیاز برای این کار اختلاف دارند.انستیتو علوم امنیت بین‌المللی روز چهارشنبه نتایج پژوهشی را منتشر کرد که این زمان را حداکثر چهار ماه ارزیابی کرده است. این موسسه می‌گوید پژوهش بر مبنای داده‌های سازمان بین‌المللی انرژی اتمی تنظیم شده که بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران نظارت می‌کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دوباره باید کلی باج بدیم نامردا فهمیدن جه خبره خدایا

شما بیشرف های اروپایی دنبال توافق هسته ای و اون جملاتی که خودتون اسمش رو توافق میذارید نیستید.هدف شماها مشروعیت دادن به جمهوری اسلامی آخوندی هست.بهترین حالتش اسمش رو باید گذاشت توافق باج گرفتن،چاپیدن،توافق ایران ستیزی...دست شما واسه ملت ایران رو شده دیگه.

قبلی کامل شد بعدیم شروع میشه حالا همون مونده که

فعلا كه كروناااا ننتون رو گاييده اول فكري به حال اون كنين عمله هاي ناتوان بعد گوه زيادي بخورين

مگه به قرارداد فعلی عمل کردن که حالا باید چیزی تغییر کنه!

اگر اروپا و امریکا،خواهان گفتگو و تفاهم بیشتر با ایران هستند،راه آن عهد شکنی و بیرون رفتن از پیمان،فشار و تحریم بر ایران،و عدم التزام به قرار قبلی نیست. راه این است که اروپا و امریکای زورگو به برجام بازگردند،تحریم ها را لغو کنند،و با عذرخواهی از مردم ایران،خسارتها را جبران کنند.

گه خورد

به ملایمترین و غیرمحسوسترین شکل ممکن، ایشون در حال تناول شکر است. اینگونه بی احتیاط شکر میل کردن خطر دیابت را زیاد میکند آنهم در هنگامه فروش سلاح به عربستان جهت قتل مردم پابرهنه یمن. در یک کلام آلمان بهتر است ماست خود خورده سلاح کشتار جمعی بفروشد همانگونه که به صدام حسین فروخت.

باشه حالا.بگید بشینید تا بیایم.. روحانی دیگه نیست که بخواد بیاد مذاکره،دولت مذاکره ی ترس روحانی تمام شد.سردار حاجی زاده خیلی محکم گفتند ایران الان ابر قدرته و شما الان با یک ابر قدرت طرف هستید.

سه ساله ترامپ همینو میگه ولی این حرومزاده های اروپایی طرفدار رژیم نمیخوان کاری انجام بدن و عین کبک سرشونه کردن تو کون هم.

به رییس کمیسیون بفرمائید اول به توافق قبلی عمل کتند بعد دنبال توافق جدید باشند، چون نمیدونید عمل به توافق یعنی وقتی ترامپ گفت اگر با من نباشی تعرفه خودرو را بالا میبرم، زیر توافق با ایران نزنه، توافق به این میگن

زمانی که غرب و امریکا از منطقه خلیج فارس خارج شوند و دهان گندابشونو ببندن امنیت منطقه خودش درست میشه. شما تو امنیت خودتون موندین امنیت هزاران کیلومتر اونورتر و میخواید درست کنید

خوابت نبره

این‌المان هیچ‌جوره حاضر نیست گاو نه من شیرده شو‌از دست بده

جمهوری اسلامی اهل مصالحه نیست، هدف جمهوری اسلامی ایجاد بحران در خاورمیانه و صدور انقلاب خمینی است

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آلمان تلاش چین برای تبلیغ مدیریت بحران کرونا را تائید کرد | DW | 26.04.2020دولت آلمان تلاش دیپلمات‌های چینی برای ترغیب کارمندان دولتی به تبلیغ مدیریت بحران کرونا در چین را تائید کرد. نشریه 'ولت' گزارش داده وزارت خارجه آلمان از ماه مارس در جریان این تلاش‌ها بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اصلاح مو در دوره قرنطینه؛ پلیس آلمان ۲ آرایشگاه زیرزمینی کشف کردساکنان بسیاری از کشورها و مناطقی که مقررات قرنطینه در آنها به اجرا گذاشته شده است این روزها به دلیل تعطیلی آرایشگاه‌ها با معضل اصلاح موهای خود روبرو شده‌اند. کی فکرشو میکرد پلیس یه روز بریزه آرایشگا جم کنه هههههههههههههه ههههههههههههههه If you really want peace in Afghanistan then do more than similar reaction in Islamabad and Lahore and destroy the terrorists producing factories and safe havens there. Otherwise don't waste your resources!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

آلمان تلاش چین برای تبلیغ مدیریت بحران کرونا را تائید کرد | DW | 26.04.2020دولت آلمان تلاش دیپلمات‌های چینی برای ترغیب کارمندان دولتی به تبلیغ مدیریت بحران کرونا در چین را تائید کرد. نشریه 'ولت' گزارش داده وزارت خارجه آلمان از ماه مارس در جریان این تلاش‌ها بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا دامنه سایت روزنامه دولتی ایران را مصادره کرد | DW | 26.04.2020دامنه‌ سایت رسمی روزنامه ایران توسط دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا (OFAC) مصادره شده است. سایت‌های دیگر نشریات موسسه ایران، ایران‌دیلی، الوفاق، ایران ورزشی و ایران سپید نیز مسدود شده‌اند. دمشون گرررررم جاويدشاه باید کل سایتهای دولتی ایران و شبکه های ماهواره ای رو هم فیلتر کنن کسانی هم ک کانالهای صدا و سیمای ایران رو نگاه میکنن با پلیس بریزن خونشون. رسیورشون رو بشکونن و خودشونم جریمه. ترجیحا چندتا فحش هم بدن. راه زنی مجازی.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

هشدار جدید درباره افزایش ابتلا به کرونا در برخی مناطق ایران | DW | 25.04.2020یک مقام ارشد وزارت بهداشت می‌گوید اگر به توصیه‌های بهداشتی عمل نشود با موج‌های جدید ابتلا به کرونا روبرو می‌شویم. معاون این وزارت‌خانه هم نسبت به عواقب جدی نگرفتن فاصله‌گذاری اجتماعی هشدار داده است. دارن تمام تقصیرا روگردن مردم میندازن...🤮
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

والیبال ایران در دوران کورونا • گفت‌وگو با حمیدرضا کاشانی | DW | 25.04.2020فعالیت والیبال در ایران نیز مانند سایر رشته‌های ورزشی در پی شیوع ویروس جدید کرونا متوقف شده است. پیامد این وضعیت برای تیم ملی والیبال ایران که به المپیک توکیو صعود کرده است، چه می‌تواند باشد؟ گفت‌وگو با حمیدرضا کاشانی.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »