نماینده مجلس:‌ اصلاح‌طلبان از قطار نظام پیاده نخواهند شد

12/10/2019 09:26:00 ق.ظ

تهران- ایرنا- محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت مشارکت همه گروه‌ها در انتخابات گفت:‌ اصلاح‌طلبان از قطار نظام پیاده نخواهند شد.

محمود صادقی: - صداوسیما به صورت سیستماتیک برخی مطالب را سانسور می‌کند و بسیار ماهرانه چهره‌ای وارونه از واقعیت نشان می‌دهد. -اصلاح‌طلبان از قطار نظام پیاده نخواهند شد.

تهران- ایرنا- محمود صادقی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت مشارکت همه گروه‌ها در انتخابات گفت:‌ اصلاح‌طلبان از قطار نظام پیاده نخواهند شد.

وی تصریح کرد:‌ قهر با صندوق‌های رای راهبرد خوبی برای بیان نگرانی از وضعیت سیاسی جامعه نیست بلکه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود بهترین استفاده را برد.عضو فراکسیون امید مجلس دهم تاکید کرد: از نظر قانون اساسی تمامی ارکان نظام باید با آرای عمومی مردم انتخاب شوند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس همچنین با انتقاد از رویکرد صداوسیما در وارونه جلوه دادن برخی واقعیت‌های جامعه اظهارداشت: صداوسیما به صورت سیستماتیک برخی مطالب را سانسور می‌کند و بسیار ماهرانه چهره‌ای وارونه از واقعیت نشان می‌دهد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایرنا »

هفته سوم اعتراضات در ایران؛ تظاهرات گسترده در سراسر کشور، همبستگی ایرانی‌ها در سراسر جهان

روز شنبه نهم مهر (اول اکتبر) تظاهرات گسترده در بسیاری از شهرهای ایران ادامه یافت. در سومین هفته از آغاز موج اعتراض به جمهوری اسلامی، ایرانیان در بیش از ۱۵۰ شهر جهان تجمع همبستگی برگزار کردند. ادامه مطلب >>

پیاده شدن از قطار نظام باعث افتخار است. اونا پياده نميشن ما كلهم قطارشون رو ميفرستيم ته جهنم 🚂☠️ تمام احزاب و اپوزیسیون داخلی خارجی و حکومت حاکم همشون به استمرار تشگیلات جاهلیت فرقه فارسیسم کار میکنند و نمایندگان رنگارنگ فرقه فارسیسم پانفارسی هستندهیچکدامشان نماینده ملتهای ایرانیان نیستند.بنابرین تنها آلترناتیو تشگیل تشگیلات اتحادیه و حکومت حقیقی فدرال ملتهای ایرانیانست

اعطای نشان پادشاهی بلژیک به نماینده ترک مجلس این کشور

نخست وزیر دانمارک در مجلس از خنده ترکید«مت فردریکسن»، نخست وزیر دانمارک به هنگام تعریف داستان خرید چهار فیل شاغل در سیرک توسط دولت و فراهم کردن دوران بازنشستگی لذت‌بخش برای آنها، غرق خنده شد. این چه سایتی هست شما طراحی کردید. آفرین بهش 😐 ما چیکار کنیم ترکید اخه؟ واقعا!

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان در پی ارائه طرحی برای تحریم ترکیه هستندجمهوریخواهان مجلس نمایندگان در پی ارائه طرحی برای تحریم_ترکیه هستند شماری از نمایندگان جمهوریخواه در مجلس نمایندگان آمریکا در پی ارائه طرحی هستند که ترکیه را به دلیل عملیات نظامی در شمال سوریه ، تحریم می‌کند. حالا تا هزاران نفر از کُردها که کشته شدند بعد آمریکا بگذارید بخود بیاد!! از همین طرح ها که چندین ساله تصویب میشه که ایران رو پاسخگو کنه؟؟؟ حالا نوبت ترکیه شده ؟؟ حداقل اندازه فیفا باشین که مردم یه اثر هر چند کوچیک ازتون ببینن!! ما منتظر اقدام کنگره و عمل مشترک جمهوری خواهان و دمکرات ها علیه ترکیه و در مخالفت با جهت گیری ترامپ هستیم.ترامپ باخت بد جوری،شاید در تاریخ امریکا کسی همانند ترامپ دربین موافقان و مخالفین اینگونه کم اعتبار و کم ارزش نشده، کسی روی حرف ترامپ حساب نمیکند، نه دوست و نه دشمن

واقعیت‌هایی از داخل ایران| ۳۰ درصد جوانان ایرانی نه کار می‌کنند و نه درس می‌خوانند

نروژ ارسال تسلیحات به ترکیه را متوقف کرددر پی اقدام نظامی ترکیه در شمال سوریه که از سوی برخی کشورها از جمله آمریکا «اشغال» نامیده شد، نروژ باید ترکیه حذف بشه و تمام کردهای ترکیه هم از کردهای سوریه دفاع کنند و دولت احمق اردوغان سرنگون بشه

جام جهانی والیبال| برتری راحت ایران مقابل تونس در خوان هفتم- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«جام_جهانی_والیبال؛ ایران ۳ - ۰ تونس» تیم ملی والیبال ایران در ادامه مسابقات جام جهانی والیبال ۲۰۱۹ در ژاپن به مصاف تیم تونس رفت و موفق شد مقابل نماینده آفریقا به برتری برسد

به گزارش ایرنا وی شامگاه جمعه در جمع فعالان اصلاح طلب دشت ورامین بیان کرد:‌ جمهوری اسلامی بر مبنای مشارکت عموم مردم شکل گرفته است و بر اساس قانون اساسی همه چیز باید با مشارکت فعال آحاد مردم انتخاب شود.ماهی نور اوزدمیر عضو سابق پارلمان بروکسل موفق به دریافت نشان پادشاهی بلژیک شد.خنده‌های خانم فردریکسن در جلسه روز جمعه مجلس دانمارک به سرعت به نمایندگان سرایت کرد و چند ثانیه‌ای جلسه رسمی مجلس این کشور را متوقف کرد.مهم‌ترین خبرهای روز ایران و جهان مهر ۱۹, ۱۳۹۸ همسر کاووس سیدامامی پس از ۱۹ ماه ممنوع‌الخروجی برای دیدار با فرزندانش به کانادا رفت مریم ممبینی در کنار فرزندانش مهران و رامین سیدامامی «مریم ممبینی»، همسر کاووس سیدامامی، فعال محیط زیست پس از ۱۹ ماه ممنوع‌الخروجی توانست برای دیدار با فرزندانش به کانادا سفر کرد.

وی تصریح کرد:‌ قهر با صندوق‌های رای راهبرد خوبی برای بیان نگرانی از وضعیت سیاسی جامعه نیست بلکه باید از تمامی ظرفیت‌های موجود بهترین استفاده را برد. عضو فراکسیون امید مجلس دهم تاکید کرد: از نظر قانون اساسی تمامی ارکان نظام باید با آرای عمومی مردم انتخاب شوند.10. نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس همچنین با انتقاد از رویکرد صداوسیما در وارونه جلوه دادن برخی واقعیت‌های جامعه اظهارداشت: صداوسیما به صورت سیستماتیک برخی مطالب را سانسور می‌کند و بسیار ماهرانه چهره‌ای وارونه از واقعیت نشان می‌دهد. وی در ادامه با تاکید بر لزوم توجه نمایندگان به وظایف قانونی گفت: ما حتی از کسانی که امکان پرسیدن سئوال از آنان وجود نداشت هم سئوال کردیم؛ پس از سوال بنده در خصوص ۶۳ حساب قوه‌ قضاییه تعداد آنها به پنج حساب محدود شد و حق امضای آنها نیز از یک به سه امضا رسید. اوزدمیر پس از دریافت این نشان در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی گفت: امروز یک روز زیبا برای من است. دشت ورامین شامل شهرستان‌های ورامین، قرچک و پیشوا با بیش از ۸۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۰ کیلومتری جنوب تهران واقع شده‌ است.» پیام‌درفشان وکیل مدافع خانم ممبینی نیز با تایید این خبر به خبرگزاری ایرنا گفت: «بر اساس طرح و پیگیری مساله در بخش مرکزی دادستانی تهران و دادسرای انتظامی قضات و پیرو مذاکرات انجام گرفته بین مسئولین دادسرای انتظامی قضات و سرپرست دادسرای اوین به عنوان مقام قضایی صادرکننده دستور ممنوع‌الخروجی و نهاد امنیتی مسئول پرونده، دستور رفع ممنوع‌الخروجی موکل صادر شد.

تهرام/۷۲۵۴/ ۱۰۰۸ . وی افزود: به من نشان پادشاه لئوپولد اعطا شد.