نماینده مجلس: باید با آمران پشت کانال‌های تلگرامی برخورد شود

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

یک نماینده مجلس با استقبال از بازداشت اَدمین‌های چند کانال تلگرامی نزدیک به حاکمیت در ایران، خواستار برخورد با افرادی شد که «نخ‌های نامرئی این شبه‌رسانه‌ها» را در دست داشتند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کوین اسپیسی روز پنج‌شنبه ۲۵ خرداد برای پاسخ‌گویی به اتهام‌های جنسی علیه خود در دادگاهی در لندن حاضر شد

ستاره سابق سریال «خانه پوشالی» که با پنج فقره اتهام جنسی از سوی سه شاکی مرد روبه‌رو است، در ازدحام عکاسان خبری و دوربین‌های تلویزیونی در جلسه مقدماتی دادگاه وست‌مینستر لندن ظاهر شد و به پرسش‌های قاضی پاسخ گفت. بازیگر آمریکایی برنده اسکار ماه گذشته در بیانیه‌ای اعلام کرد که برای حضور در دادگاه به بریتانیا سفر می‌کند و تردیدی ندارد که «بی‌گناهی خود را اثبات خواهد کرد».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پخش اعلامیه‌های تهدید‌آمیز در بغداد با مضمون «طوفان در راه است»در حالی که پس از استعفای نمایندگان فراکسیون صدری‌ها، بزرگترین فراکسیون پارلمان عراق، عرصه سیاسی این کشور در وضعیت بلاتکلیفی و انتظار بسر می‌برد، پدر فقر بسوزد که چنین بیرحمانه برای گرفتن دیه از راننده بخت برگشته زن وسطی میزند توی کمرِدخترِ جلویش که بپره جلو راننده بخت برگشته بی خیال از عواقب گرفتاری برای راننده که هم ماشینش از کف رفته و هم یک جنازه مانده روی دستش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آزمون در ایران، تحصیل در ترکیه؛ مدرسه مذهبی رایگان با چاشنی خشونتمقامات جمهوری اسلامی برگزاری آزمون در تهران برای بورسیه تحصیلی در ترکیه را«غیرقانونی» خواندند و دانش‌آموزان را «مال‌باخته» توصیف کردند؛ غافل از آن‌که ادامه تحصیل دانش‌آموزان در ترکیه مجانی و البته فقط برای اهل_سنت خواهد بود. اقلیت‌های_مذهبی aidaghajar
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روسیه و چین همکاری‌های دوجانبه را در رویارویی با غرب تقویت‌ می‌کنندولادیمیر پوتین، رئیس‌ جمهوری روسیه و شی جین پینگ، همتای چینی‌ او، چهارشنبه، 25 خرداد بر عزم کشورهای خود برای تقویت همکاری‌های دوجانبه اقتصادی جهت مقابله با -روسیه و چین ،‌ سالهاست در شورای_امنیت ملل متحد ،‌کنار غرب بوده وهستند ومشغول تقسیم جهان بوده اند. ورویارویی با غرب ! ، به آنها نمیچسبد. - مگر آخوندهای ایران روی تانکهای امریکایی ،‌ عراق را اشغال نکردند؟والان هم سریک سفره با امریکایی هادرعراق نشسته اند؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۶ نفر در رابطه با حادثه قطار مشهد- یزد بازداشت شدند۶ نفر در رابطه با حادثه قطار مشهد- یزد بازداشت شدند فرماندار ویژه شهرستان طبس: در رابطه با حادثه خروج قطار مسافری مشهد- یزد طی هفته گذشته شش نفر بازداشت شدند که درست است اکنون با ضمانت آزاد شدند اما پیگیری قضایی پرونده این افراد ادامه دارد. جمهوری شیطانی ایران توسط کل جهان و اسراییل برای تخریب نابودی آتش سوزی وووو نابودی و نسل نابودی ایران و ایرانی ها دارند تنها غارت ایران است براشون اهمیت دارد جمهوری شیطانی ایران ۴۳ سال سوژه ای یاد گرفته یا فتوشاپ عکس ها یا مونتاژ فیلم ها یا تکذیب ها یا اینکه دستیگر کردیم گروهی یا جاسوس آمریکا اسراییل هستند یا سلطان سکه ها ارزها یا دروغ ها یا حسادت ها یا ریا کاری ها یا طمع ها وووو استاد حرفه ای در کلک حقه بازی شدند جمهوری شیطانی ایران با زیر مجموعه هاشون خانواده هاشون نسل هاشون در ایران و جهان هستند واقعا شیطان چقدر خوشحال چه استادانی دارد درس یاد می گیرد و چقدر خوشحال که نیاز نیست به این گروه درس شیطان دهد که جهنمی شوند این گروه از نظر شیطان جهنم ابدی از دنیای فانی ذخیره می شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ماکرون: زلنسکی در یک مقطع مجبور به مذاکره با روسیه استماکرون: زلنسکی در یک مقطع مجبور به مذاکره با روسیه است ​​​​​​​امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه در حاشیه سفر به رومانی از پایگاه نظامی میخائیل کوگالنیچانو بازدید کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تصادف آمبولانس با کامیون در شیراز/تکنسین اورژانس جان باختبه گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی شیراز، در حادثه تصادف شدید آمبولانس با کامیون در این کلانشهر تکنسین اورژانس جان باخت و دو بیمار و راننده آمبولانس به شدت مصدوم شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »