نماینده ویژه آمریکا: ایران و دیگر نیروها باید سوریه را ترک کنند

11/05/1398 07:39:00 ب.ظ

🔺نماینده ویژه آمریکا: ایران و دیگر نیروها باید سوریه را ترک کنند ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه، گفته است که طبق قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت، تمامی نیروهایی که در سال ۲۰۱۱ آن‌جا نبوده‌اند، از جمله ایران، باید از سوریه خارج شوند.

جیمز جفری، نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه، گفته است که رژیم سوریه مسئول اصلی بیرون رفتن تمامی نیروهایی است که در این کشور حضور دارند و طبق قطعنامه ۲۲۵۴ شورای امنیت، تمامی نیروهایی که در سال ۲۰۱۱ آن صدای آمریکا - جستجو برای راه حل های دیپلماتیک در مناقشات خارجی، اصلاح مهاجرت با کمک به کشورهای...

صدای آمریکا - جستجو برای راه حل های دیپلماتیک در مناقشات خارجی، اصلاح مهاجرت با کمک به کشورهای آمریکای مرکزی، عقد قراردادهای تجاری مفید برای کارگران آمریکایی بدون نیاز به جنگ های تجاری، طیفی از موضوع هایی بود که کاندیداهای دموکرات در صحنه مناظره انتخاباتی در شهر دیترویت بیان کردند تا نشان دهند سیاست های شان از رویکرد دولت ترامپ فاصله دارد.

این کاندیداها ضمنا تلاش کردند رای دهندگان دموکرات را مجاب کنند که می توانند پرزیدنت دونالد ترامپ را در انتخابات سال ۲۰۲۰ شکست دهند. بیمه سلامت ده کاندیدای دموکرات شب دوم مناظره در ایالت میشیگان درباره وسعت تغییرات در نظام خدمات درمانی و چگونگی تامین هزینه های آن اختلاف نظر داشتند.

جوزف بایدن، ، معاون پیشین ریاست جمهوری آمریکا، در مناظره چهارشنبه شب گفت لازم است تغییراتی که دولت ترامپ در «قانون درمان مقرون به صرفه» موسوم به «اوباماکر» انجام داده است معکوس شود و مردم از گزینه انتخاب بیمه از بازار آزاد برخوردار باشند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بخاطر تو هم شده سوریه را ترک خواهندکرد تو ديگه خر كي هستي. فعلا این آمریکا است که باید از جهان اسلام خارج شود. hsr همین الان هم ایران در سوریه به واسطه روسیه که با قدرت پروژه های زیر بنایی سوریه را در کنترل دارد وعملا ایران از سوریه کنار گذاشته شده است و فقط نیروهای قدس سپاه در چند پایگاه حضور دارند شما کجارو میخواهید ترک کنید!؟ اگر بتوانید از کره زمین بروید و وارد کره درک شوید جهان آزاد میشود!؟🤣

شما غلط زیادی میکنید حکومت تروریست بشار اسد رو هم بندازین بیرون از اونجا آمریکا باید باشد چون آنها پولیس جهانی هستند؟؟

نماینده آمریکا در سازمان ملل معرفی شدمجلس سنای آمریکا با گزینه رئیس‌جمهوری برای تصدی نمایندگی این کشور در سازمان ملل متحد موافقت کرد.

غلط کرده چقدرم که شما به قطعنامه ها محل میدین . نکنیمون قانون مدار اونا هم میگن چشم همین فردا

۲طلا و ۲ برنز جهان در انتظار فرنگی کاران ایران/ عباس‌پور حذف شددر پایان رقابت‌های مقدماتی ۵ وزن نخست کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان،امیررضا ده بزرگی در ۴۸ و شاهرخ میکاییلی در ۱۱۰ کیلوگرم راهی فینال شدند، حجت رضایی در ۶۵ و کامران ارقش در ۸۰ کیلوگرم با شکست مقابل رقبایشان در نیمه نهایی راهی رده بندی شدند و سجاد عباس‌پور در ۵۵ کیلوگرم نیز حذف شد.

عروسی که در بخش صمصامی به عزا تبدیل شدفرماندار کوهرنگ گفت: عروسی روز گذشته در بخش صمصامی منجر به عزا شد و یک فوتی و یک مصدوم برجای گذاشت.

حکمتیار: جنگ افغانستان جنگ شبکه‌های استخباراتی قدرت‌های بزرگ استگلبدین حکمتیار رهبر حزب اسلامی افغانستان که نامزد ریاست جمهوری در انتخابات آتی است، امروز در جمع هوادارانش در کابل اعلام کرد که جنگ جاری در افغانستان جنگی است که افغان‌ها بر آن کنترلی ندارند. یک کلام از پدر راکتیار بالاخره سیاستمداران پس از اینکه سالها بدون آگاهی بازیچه سازمانهای جاسوسی مانندMI6می گردند،در اواخر عمر به این نتیجه می رسند که ناخواسته،توسط امثالBBCو دیگر سازمانهای استعماری،خود نیز عروسک خیمه شب بازی بوده اند؛فلذا بیداری ملتها،با بایکوت و تحریم امثالBBCبه پیروزی منجر خواهد شد

حمله موشکی و پهپادی حوثی‌ها به نزدیکی عدن بیش از '۳۰ کشته' بر جا گذاشتشورشیان شیعه حوثی از حملات موشکی و پهپادی به رژه نظامی در پایگاهی در نزدیکی عدن، خبر داده‌اند. براساس این گزارش در این حمله نفر۳۲ کشته شدند. گفته شده که یکی از فرماندهان ارشد نظامی در بین کشته‌شدگان است. شهر عدن در کنترل نیروهای دولتی قرار دارد که از حمایت ائتلاف به رهبری عربستان برخوردار هستند. هرکس با خط مقاومت دربیفتد محکوم به مرگ است ای ول دمشون گرم دم حوثی‌ها گرم! انتقام کوچکی در مقابل خون‌ها و جان‌های بیگناهیست که در نتیجهٔ آتش‌افروزها، جنایات، و گرسنگی‌ها و فقر شدید مردم یمن، به ملت مظلوم و مقاوم یمن تحمیل کرده‌اند!!! «چَه مَکَن بهر کسی...»!!!

دو فرد دارای معلولیت شدید برای اولین بار نماینده پارلمان ژاپن شدنددو سیاستمدار ژاپنی به عنوان اولین نمایندگان با معلولیت شدید عضو پارلمان این کشور شدند. انتخاب این دو در ماه گذشته به عنوان نماینده پارلمان، قدمی مهم برای نمایندگی و دیده شدن افراد معلول در ژاپن توصیف شده است. برای حضور این دو نماینده در جلسات پارلمان، تغییرات ویژه‌ای در ساختمان پارلمان داده شده است. این که خوب است و تعجبی ندارد,در ایران 290 معلول مغزی و فکری در مجلس داریم.زیبا نیست؟ mesiyasaleh این به اون گوساله هایی که دیروز باهاشون بحث میکردی نشون بده، فاز روشنفکری بر میدارن، مدافع همه چیز هستند، همه از نظرشون حق زندگی دارند، به جز افراد دارای معلولیت