نماینده روسیه در مذاکرات برجام: همکاری ایران با آژانس مهم است | DW | 04.07.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات برجام از جمهوری اسلامی خواست به همکاری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادامه دهد. اولیانوف تاکید کرد، ادامه فعالیت دوربین‌ها و ضبط و ثبت فعالیت‌ها در سایت‌های اتمی بسیار مهم است.

مهلت زمانی پیش‌بینی شده در تفاهم‌نامه فنی بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز ۲۴ ژوئن به پایان رسید. جمهوری اسلامی از تمدید این مهلت اجتناب ورزیده و دسترسی آژانس به اطلاعات دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌های هسته‌ای خود را منوط به کسب توافق بر سر مناقشه هسته‌ای کرده است.

اولیانوف در مصاحبه با خبرگزاری"تاس" تصریح کرد: «تفاهم‌نامه فنی بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هنوز رسما تمدید نشده است. در چنین شرایطی مهم است که دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌های هسته‌ای به کار خود ادامه دهند و ویدیوها ضبط و ذخیره شوند. چنین اقدامی می‌تواند از بروز مشکلاتی در آینده جلوگیری کند.»در پی سفر رافائل گروسی، دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران، تفاهم‌نامه‌ای سه ماهه بین ایران و آژانس کسب شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اعتماد به روس ها یعنی به باد دادن همه چییی

نه تنها به میخائیل خان بلکه به هیچ اجنبی دیگری هم تدابیر امنیتی هیچ کشوری علی الخصوص ایران، ربطی ندارد. ایران دیگر شبهه مستعمره هم نیست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شنیده‌ام ۱۰-۱۲ نفر از اعضای کابینه رئیسی جوان خواهند بود/ نیکزاد تمایلی به حضور در کابینه ندارد/ بهتر است نمایندگان در مجلس به خدمت ادامه دهندیک فعال سیاسی اصولگرا گفت: نظر من همان نظر مقام معظم رهبری است که نمایندگان در مجلس خدمت خود را ادامه دهند. الحمدلله قحط الرجال هم نداریم، به اندازه کافی افراد هستند که بتوانند در دولت خدمت کنند به ویژه در این دوره اگر قرار بر جوانگرایی باشد، اجازه دهند جوان‌ها وارد دولت شوند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: حراست آموزش و پرورش معلمان اهل سنت را در خراسان قلع و قمع کرده است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز تحقیقات دادستانی فرانسه علیه زارا و یونیکلو به اتهام همکاری در جنایت علیه بشریت در چیندادستانی فرانسه تحقیقات درباره ۴ مارک مشهور تولید لباس و پوشاک و مد غربی را بدلیل همکاری در جنایت علیه اویغورها، مسلمانان ساکن استان سین کیانگ چین، آغاز کرد. البته این که که هیچ کدوم از این برندها فرانسوی نیستند و صنعت تولید پوشاک فرانسه با به عرصه رسیدن این شرکت‌های چند ملیتی بدجور داغون شده هم در این حرکت بی تاثیر نیست...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »