نماینده روسیه در مذاکرات برجام: همکاری ایران با آژانس مهم است | DW | 04.07.2021

04/07/2021 01:08:00 ب.ظ

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات برجام از جمهوری اسلامی خواست به همکاری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادامه دهد. اولیانوف تاکید کرد، ادامه فعالیت دوربین‌ها و ضبط و ثبت فعالیت‌ها در سایت‌های اتمی بسیار مهم است.

ایران, آژانس بین‌المللی انرژی اتمی

میخائیل اولیانوف ، نماینده روسیه در مذاکرات برجام از جمهوری اسلامی خواست به همکاری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادامه دهد. اولیانوف تاکید کرد، ادامه فعالیت دوربین‌ها و ضبط و ثبت فعالیت‌ها در سایت‌های اتمی بسیار مهم است.

میخائیل اولیانوف ، نماینده روسیه در مذاکرات برجام از جمهوری اسلامی خواست به همکاری با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ادامه دهد. اولیانوف تاکید کرد، ادامه فعالیت دوربین‌ها و ضبط و ثبت فعالیت‌ها در سایت‌های اتمی بسیار مهم است.

مهلت زمانی پیش‌بینی شده در تفاهم‌نامه فنی بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز ۲۴ ژوئن به پایان رسید. جمهوری اسلامی از تمدید این مهلت اجتناب ورزیده و دسترسی آژانس به اطلاعات دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌های هسته‌ای خود را منوط به کسب توافق بر سر مناقشه هسته‌ای کرده است.

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین و از جمله نماینده روسیه در مذاکرات کمیسیون مشترک برجام بر اهمیت همکاری ایران در شرایط کنونی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید ورزیده است.به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید

ادامه مطلب:
DW فارسی »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

اعتماد به روس ها یعنی به باد دادن همه چییی نه تنها به میخائیل خان بلکه به هیچ اجنبی دیگری هم تدابیر امنیتی هیچ کشوری علی الخصوص ایران، ربطی ندارد. ایران دیگر شبهه مستعمره هم نیست.

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی

شنیده‌ام ۱۰-۱۲ نفر از اعضای کابینه رئیسی جوان خواهند بود/ نیکزاد تمایلی به حضور در کابینه ندارد/ بهتر است نمایندگان در مجلس به خدمت ادامه دهندیک فعال سیاسی اصولگرا گفت: نظر من همان نظر مقام معظم رهبری است که نمایندگان در مجلس خدمت خود را ادامه دهند. الحمدلله قحط الرجال هم نداریم، به اندازه کافی افراد هستند که بتوانند در دولت خدمت کنند به ویژه در این دوره اگر قرار بر جوانگرایی باشد، اجازه دهند جوان‌ها وارد دولت شوند.

نماینده مجلس: حراست آموزش و پرورش معلمان اهل سنت را در خراسان قلع و قمع کرده است

آغاز تحقیقات دادستانی فرانسه علیه زارا و یونیکلو به اتهام همکاری در جنایت علیه بشریت در چیندادستانی فرانسه تحقیقات درباره ۴ مارک مشهور تولید لباس و پوشاک و مد غربی را بدلیل همکاری در جنایت علیه اویغورها، مسلمانان ساکن استان سین کیانگ چین، آغاز کرد. البته این که که هیچ کدوم از این برندها فرانسوی نیستند و صنعت تولید پوشاک فرانسه با به عرصه رسیدن این شرکت‌های چند ملیتی بدجور داغون شده هم در این حرکت بی تاثیر نیست...

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات کمیسیون مشترک برجام مهلت زمانی پیش‌بینی شده در تفاهم‌نامه فنی بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز ۲۴ ژوئن به پایان رسید.Aa بازارهای محلی و تره‌بار در شهرها و روستاهای فرانسه پس از مدت‌ها کسادی به دلیل قرنطینه کرونا، بار دیگر رونق خود را باز می‌یابند.در پی حمله انتحاری در یک کافی شاپ در موگادیشو، پایتخت سومالی 6 نفر جان باختند.سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند.

جمهوری اسلامی از تمدید این مهلت اجتناب ورزیده و دسترسی آژانس به اطلاعات دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌های هسته‌ای خود را منوط به کسب توافق بر سر مناقشه هسته‌ای کرده است. میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین و از جمله نماینده روسیه در مذاکرات کمیسیون مشترک برجام بر اهمیت همکاری ایران در شرایط کنونی با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید ورزیده است. ژولین که در این بازار غرفه شراب‌فروشی دارد، با نشان دادن نوشیدنی‌هایش می‌گوید: «در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. به کانال دویچه وله فارسی در تلگرام بپیوندید نماینده روسیه گفته است که ادامه فعالیت‌ دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌های هسته‌ای ایران برای کسب توافق بر سر بازگشت آمریکا به برجام از اهمیت زیادی برخوردار است.2021 موگادیشو/ خبرگزاری آناتولی در پی حمله انتحاری در یک کافی شاپ در موگادیشو، پایتخت سومالی 6 نفر جان خود را از دست دادند. اولیانوف در مصاحبه با خبرگزاری"تاس" تصریح کرد: «تفاهم‌نامه فنی بین ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هنوز رسما تمدید نشده است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. در چنین شرایطی مهم است که دوربین‌های نصب‌شده در سایت‌های هسته‌ای به کار خود ادامه دهند و ویدیوها ضبط و ذخیره شوند. دکتر محمد شریف، مسئول انجمن کمک سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت که جهت اعتراض به تلاش روسیه برای ممانعت از ارسال کمک‌هایی که توسط سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه برنامه‌ریزی شده است، تجمع کرده‌اند.

چنین اقدامی می‌تواند از بروز مشکلاتی در آینده جلوگیری کند. شرابِ قرمز، رُزه (صورتی) و سفید هم هست. هنوز فرد یا گروهی مسئولیت این حمله را برعهده نگرفته است.» تفاهم‌نامه فنی در پی سفر رافائل گروسی، دبیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران، تفاهم‌نامه‌ای سه ماهه بین ایران و آژانس کسب شد. جمهوری اسلامی بر اساس این تفاهم‌نامه فنی اعلام آمادگی کرده بود که برای مدت سه ماه از روز ۲۲ فوریه تا ۲۳ ماه مه اقدام به ضبط و ثبت اطلاعات مربوط به فعالیت‌های هسته‌ای خود کرده و در صورت لغو تحریم‌ها این اطلاعات و از جمله فیلم‌های ضبط شده دوربین‌ها را در اختیار بازرسان آژانس قرار دهد.» او یک بطری ویسکی مخصوص کُرس را برداشته و می‌گوید: «ویسکی کُرس یا"پ ئه ام" مخصوص اینجاست. تفاهم‌نامه فنی پس از آن برای مدت یک ماه دیگر تمدید شد. این در حالی است که ایران از تمدید مجدد این تفاهم‌نامه اجتناب ورزیده است.» به اینستاگرام یورونیوز فارسی بپیوندید سیلوی صاحب یک غرفه سوسیس و کالباس‌فروشی در بازار روز محلی هم جنس‌های خودش را این گونه معرفی می‌کند: «فیگاتلو که سوسیس خشک با گوشت خوک و جگر است، سوسیسی که در روستای من درست می‌کنند، کالباس گراز، ژامبون رولی و گوشت خشک دودی.

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید تاکید میخائیل اولیانوف بر همکاری ایران با آژانس و همچنین الزام ضبط و ثبت اطلاعات ناظر بر فعالیت‌های هسته‌ای این کشور ناشی از نگرانی‌های برخاسته از عدم تمدید مهلت این تفاهم‌نامه فنی است. پیش از آن نیز، جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید و همچنین آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا خواستار همکاری جمهوری اسلامی با آژانس شده و تاکید کرده بودند،"عدم همکاری ایران با آژانس می‌تواند به مذاکرات کمیسیون مشترک برجام در وین آسیب برساند".» سوسیسون گونه‌ای گوشت خشک شده خوک است که معمولا با سیر یا گیاهان و سبزیجات دیگر به آن طعم می‌دهند. در همین زمینه: .