نماینده ترکیه‌ نایب قهرمان کیک‌بوکسینگ جهان شد

09/09/1398 09:57 ب.ظ

نورالدین دیلر از ترکیه مدال نقره مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ در آنتالیا را کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی

نورالدین دیلر از ترکیه مدال نقره مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ در آنتالیا را کسب کرد. - خبرگزاری آناتولی فرماندهی پلیس استانبول اعلام کرد: نورالدین دیلر از کارکنان ما نایب قهرمان رقابت‌های جهانی کیک‌بوکسینگ در شهر آنتالیا شده است. وی به عنوان نماینده ترکیه در فینال وزن 63 کیلوگرم با شکست مقابل رقیب مجارستانی خود به مقام دوم رسید.

گفتنی است رقابت‌های جهانی کیک‌بوکسینگ بزرگسالان با شرکت 1250 ورزشکار از 70 کشور از تاریخ 26 نوامبر در شهر آنتالیای ترکیه آغاز شده است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

خیوه پایتخت فرهنگی جهان ترک در سال 2020 شدشهر خیوه ازبکستان به عنوان پایتخت فرهنگی جهان ترک در سال 2020 انتخاب شد. - خبرگزاری آناتولی

مسابقات جهانی عشایر در ترکیه برگزار خواهد شداميدوارم ملت بزرگ تورک راه خود را از شيطان پرستان مسلمان سوا کند و در دام پليد آدمخوارانی چون رجب طيب اردوغان نيفتند!

ترکیه، مهمان ویژه نمایشگاه کتاب تهران انتخاب شد

بهره‌برداری از بخش آسیایی پروژه گازی 'تاناپ' در ترکیهمراسم بهره‌برداری از بخش آسیایی پروژه گازی 'تاناپ' با حضور مقامات کشورهای سهیم در آن در شهر ادیرنه ترکیه برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

گفت‌وگوهایی با شورای نگهبان داریم/ باید نسبت به احراز صلاحیت‌ها با نگاه انبساطی وارد شویم/شناسایی ۷ هزار نفر واجد شرایط برای ثبت‌نام در انتخاباترئیس ستاد انتخابات کل کشور در نشست خبری مطرح کرد؛ گفت‌وگوهایی با شورای نگهبان داریم/ باید نسبت به احراز صلاحیت‌ها با نگاه انبساطی وارد شویم/شناسایی ۷ هزار نفر واجد شرایط برای ثبت‌نام در انتخابات

همگروه های ترکیه در یورو 2020 مشخص شدندتیم ملی فوتبال ترکیه در گروه A مرحله نهایی جام ملت‌های اروپا 2020 با ایتالیا، ولز و سوئیس همگروه شد

نورالدین دیلر از ترکیه مدال نقره مسابقات جهانی کیک‌بوکسینگ در آنتالیا را کسب کرد.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

فرماندهی پلیس استانبول اعلام کرد: نورالدین دیلر از کارکنان ما نایب قهرمان رقابت‌های جهانی کیک‌بوکسینگ در شهر آنتالیا شده است.

وی به عنوان نماینده ترکیه در فینال وزن 63 کیلوگرم با شکست مقابل رقیب مجارستانی خود به مقام دوم رسید.

گفتنی است رقابت‌های جهانی کیک‌بوکسینگ بزرگسالان با شرکت 1250 ورزشکار از 70 کشور از تاریخ 26 نوامبر در شهر آنتالیای ترکیه آغاز شده است.

رئیس فدراسیون کیک‌بوکسینگ ترکیه در این زمینه به خبرنگار آناتولی گفت: «کشور ما با 49 ورزشکار در این رقابت ها حضور دارد. هدف ترکیه کسب مدال‌های بیشتری نسبت به مسابقات پیشین است».