نماینده پارلمان هند از مردم خواست مردان تجاوزگر را بکشند

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 40 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 51%

یک نماینده پارلمان هند گفته است مردم باید مردانی را که در شهر حیدرآباد به زن ۲۷ ساله‌ای تجاوز کرده و او را به قتل رسانده‌اند، بکشند. چندین نماینده دیگر هم از گروه‌های مختلف سیاسی این تجاوز و قتل گروهی در حیدرآباد را محکوم کرده‌اند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

یک نماینده پارلمان هند گفته است مردم باید مردانی را که در شهر حیدرآباد به زن ۲۷ ساله‌ای تجاوز کرده و او را به قتل رسانده‌اند، بکشند.چندین نماینده دیگر هم از گروه‌های مختلف سیاسی این تجاوز و قتل گروهی در حیدرآباد را محکوم کرده‌اند.

هفته گذشته بعد از پیدا شدن بقایای جنازه نیمه‌سوخته یک قربانی که ناپدید شده بود، معترضان در شهرهای مختلف هند راهپیمایی کردند.تجاوز و خشونت علیه زنان در هند با وجود خشم عمومی، همچنان به طور گسترده ادامه دارد. روز دوشنبه خشم عمومی به پارلمان هند هم کشیده شد و نماینده‌های بسیاری خواهان این شدند که دولت برای امن‌تر کردن کشور برای زنان اقدامات موثر انجام دهد. ‌

خانم باچه‌چان که قبلا بازیگر سینمای هند بوده و درباره مسائل زنان بی‌پروا صحبت می‌کند، خواهان اجرای عدالت برای قربانی شده است. ویجیلا ساتی‌آنانث، نماینده دیگری از ایالت تامیل نادو در جنوب هند،‌ گفت این کشور جای امنی برای زنان و کودکان نیست او خواهان این شد که"چهار مردی که متهم به تجاوز و قتل شده‌اند قبل از پایان این ماه میلادی به دار آویخته شوند." او گفت:"عدالتی که با تاخیر اجرا شود، بی‌عدالتی است."

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

البتّه در مواردی که ملّت از باب «دفاع مشروع» و «ضرورت قتل فوری یک متجاوز و مفسد» رأسا' و بدون حکم دادگاه اقدام به معدوم نمودن متجاوز و مفسد می‌نمایند، باید تا حدّ امکان مستند سازی کنند، از صحنه جنایت فیلم تهیه کنند، شاهد بگیرند و...، تا دچار مشکلات قانونی بعدی نشوند.

وای اگر در ایران می گفتند!

این اقدام پارلمان هند قابل تحسین است. ریشه همه ادیان الهی یکی است. تجاوز به عنف از مصادیق بارز افساد در روی زمین است و از جنایات بزرگ محسوب می‌شود؛ مخصوصا' تجاوز به کودکان که تحت هر شرایطی عنف است؛ چراکه کودک قدرت تمییز، تجزیه و تحلیل ندارد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده مجلس : معترضان را به اسم دین ذبج کردند؛ بهتر است مجلس تعطیل شودیک نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید اکثریت نمایندگان مجلس با گرانی بنزین مخالف بودند اما مجلس واقعا سواد یه تیتر زدن هم ندارید
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فتحی: حریف سپاهان شدیم حریف داور نه/ زاهدی فر صدر را از استقلال گرفت/ این هند نبود و اسپک بود
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اتحادیه آزاد کارگران ایران: مردم ایران قدرت‌مندترین اعتراضات دوره‌های گذشته را رقم زدند
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

یک معلم مریوانی: نیروهای سپاه و بسیج، اعتراض آرام مردم را به خشونت کشاندندjavadroshana
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اچ‌آی‌وی و ایدز را بیشتر بشناسیمبه مناسبت روز جهانی ایدز، نگاهی به راه‌های انتقال این بیماری و وضعیت ایدز در ایران می‌اندازیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

پشت صحنه یک روز تاریخی؛ چگونه یک انسان ماراتن را زیر دو ساعت دوید؟یک هفته قبل از روز بزرگ، الیود کیپچوگه در میانه‌های شب در کمپ تمرینی‌اش روی تپه‌ها کنیا برای مدتی چشمانش را روی هم گذاشت. بزرگ‌ترین دونده استقامت تاریخ خیلی زود قصد داشت برای دومین بار برای تاریخ‌سازی دورخیز کند و تبدیل به اولین انسانی شود که ماراتن را زیر دو ساعت می‌دود. تمام برنامه آماده‌سازی او طبق نقشه پیش رفته بود.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »