نماینده پارلمان هند از مردم خواست مردان تجاوزگر را بکشند

02/12/2019 04:40:00 ب.ظ

نماینده پارلمان هند از مردم خواست مردان تجاوزگر را بکشند

نماینده پارلمان هند از مردم خواست مردان تجاوزگر را بکشند

یک نماینده پارلمان هند گفته است مردم باید مردانی را که در شهر حیدرآباد به زن ۲۷ ساله‌ای تجاوز کرده و او را به قتل رسانده‌اند، بکشند. چندین نماینده دیگر هم از گروه‌های مختلف سیاسی این تجاوز و قتل گروهی در حیدرآباد را محکوم کرده‌اند.

معترضان به تجاوز و خشونت جنسی علیه زنان در هندیک نماینده پارلمان هند گفته است مردم باید مردانی را که در شهر حیدرآباد به زن ۲۷ ساله‌ای تجاوز کرده و او را به قتل رسانده‌اند، بکشند.جایا باچه‌چان گفته است:"می‌دانم به تندی حرف می‌زنم اما این نوع آدم‌ها باید در ملأ عام کشته شوند."

چندین نماینده دیگر هم از گروه‌های مختلف سیاسی این تجاوز و قتل گروهی در حیدرآباد را محکوم کرده‌اند.هفته گذشته بعد از پیدا شدن بقایای جنازه نیمه‌سوخته یک قربانی که ناپدید شده بود، معترضان در شهرهای مختلف هند راهپیمایی کردند.پلیس گفته است چهار نفر را به اتهام تجاوز گروهی و قتل دستگیر کرده است.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

خروش غیرت دینی مردم زنجان / پایتخت شور و شعور حسینی یکصدا لبیک یا خامنه‌ای را فریاد زدند + تصاویر- اخبار زنجان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

البتّه در مواردی که ملّت از باب «دفاع مشروع» و «ضرورت قتل فوری یک متجاوز و مفسد» رأسا' و بدون حکم دادگاه اقدام به معدوم نمودن متجاوز و مفسد می‌نمایند، باید تا حدّ امکان مستند سازی کنند، از صحنه جنایت فیلم تهیه کنند، شاهد بگیرند و...، تا دچار مشکلات قانونی بعدی نشوند. وای اگر در ایران می گفتند! این اقدام پارلمان هند قابل تحسین است. ریشه همه ادیان الهی یکی است. تجاوز به عنف از مصادیق بارز افساد در روی زمین است و از جنایات بزرگ محسوب می‌شود؛ مخصوصا' تجاوز به کودکان که تحت هر شرایطی عنف است؛ چراکه کودک قدرت تمییز، تجزیه و تحلیل ندارد.

نماینده مجلس : معترضان را به اسم دین ذبج کردند؛ بهتر است مجلس تعطیل شودیک نماینده مجلس شورای اسلامی می‌گوید اکثریت نمایندگان مجلس با گرانی بنزین مخالف بودند اما مجلس واقعا سواد یه تیتر زدن هم ندارید

فتحی: حریف سپاهان شدیم حریف داور نه/ زاهدی فر صدر را از استقلال گرفت/ این هند نبود و اسپک بود

اتحادیه آزاد کارگران ایران: مردم ایران قدرت‌مندترین اعتراضات دوره‌های گذشته را رقم زدند

یک معلم مریوانی: نیروهای سپاه و بسیج، اعتراض آرام مردم را به خشونت کشاندندjavadroshana

اچ‌آی‌وی و ایدز را بیشتر بشناسیمبه مناسبت روز جهانی ایدز، نگاهی به راه‌های انتقال این بیماری و وضعیت ایدز در ایران می‌اندازیم.

پشت صحنه یک روز تاریخی؛ چگونه یک انسان ماراتن را زیر دو ساعت دوید؟یک هفته قبل از روز بزرگ، الیود کیپچوگه در میانه‌های شب در کمپ تمرینی‌اش روی تپه‌ها کنیا برای مدتی چشمانش را روی هم گذاشت. بزرگ‌ترین دونده استقامت تاریخ خیلی زود قصد داشت برای دومین بار برای تاریخ‌سازی دورخیز کند و تبدیل به اولین انسانی شود که ماراتن را زیر دو ساعت می‌دود. تمام برنامه آماده‌سازی او طبق نقشه پیش رفته بود.

Image caption معترضان به تجاوز و خشونت جنسی علیه زنان در هند یک نماینده پارلمان هند گفته است مردم باید مردانی را که در شهر حیدرآباد به زن ۲۷ ساله‌ای تجاوز کرده و او را به قتل رسانده‌اند، بکشند.«در راس امور» نیست.مدیرعامل استقلال لحظاتی بعد از پایان دیدار مقابل سپاهان به انتقاد از عملکرد داور این بازی پرداخت و او را عامل ناکامی تیمش در کسب پیروزی دانست.استان وایر – اتحادیه آزاد کارگران ایران روز گذشته با انتشار بیانیه‌ای در خصوص اعتراضات اخیر در سراسر کشور ضمن همدردی با خانواده جان باختگان، نسبت به سرکوب گسترده آن توسط حکومت اعتراض کرد.

جایا باچه‌چان گفته است:"می‌دانم به تندی حرف می‌زنم اما این نوع آدم‌ها باید در ملأ عام کشته شوند." چندین نماینده دیگر هم از گروه‌های مختلف سیاسی این تجاوز و قتل گروهی در حیدرآباد را محکوم کرده‌اند. پروانه سلحشوری پیش تر در یک پیام توئیتری پیشنهاد کرده بود با این روند بهتر است مجلس بعدی تعطیل شود. هفته گذشته بعد از پیدا شدن بقایای جنازه نیمه‌سوخته یک قربانی که ناپدید شده بود، معترضان در شهرهای مختلف هند راهپیمایی کردند. همه کارشناسان دیدند که سپاهان برابر ما هیچ حرفی برای گفتن نداشت. پلیس گفته است چهار نفر را به اتهام تجاوز گروهی و قتل دستگیر کرده است. هموطنان عزیز، مدت‌هاست مجلس در رأس امور نیست. تجاوز و خشونت علیه زنان در هند با وجود خشم عمومی، همچنان به طور گسترده ادامه دارد. خیزش بزرگ مردمی که شامل کارگران و تمامی اقشار کم درآمد و رنجدیده جامعه می شد تمامی کشور را درنوردید و بیشتر از صد شهر را به صحنه اعتراض تبدیل نمود.

روز دوشنبه خشم عمومی به پارلمان هند هم کشیده شد و نماینده‌های بسیاری خواهان این شدند که دولت برای امن‌تر کردن کشور برای زنان اقدامات موثر انجام دهد. همین یک رکن دموکراسی را نیم‌بند داشتیم که فاتحه آن هم خوانده شد. این چندمین باری است که ایشان قضاوت خوبی برای ما نداشت و نمی‌دانم کمیته داوران چه اصراری دارد که او داور بازی ما باشد. ‌ خانم باچه‌چان که قبلا بازیگر سینمای هند بوده و درباره مسائل زنان بی‌پروا صحبت می‌کند، خواهان اجرای عدالت برای قربانی شده است. ویجیلا ساتی‌آنانث، نماینده دیگری از ایالت تامیل نادو در جنوب هند،‌ گفت این کشور جای امنی برای زنان و کودکان نیست او خواهان این شد که"چهار مردی که متهم به تجاوز و قتل شده‌اند قبل از پایان این ماه میلادی به دار آویخته شوند. مردم صدای اعتراضشان را رساندند اما با گلوله و بازداشت، جواب کوچک و بزرگ را دادند." او گفت:"عدالتی که با تاخیر اجرا شود، بی‌عدالتی است.  فتحی در واکنش به اینکه در شرایط کنونی حتی اعتراض به کمیته داوران نیز مشکلی را برطرف نخواهد کرد و امتیاز برد از دست شان رفته گفت: متاسفانه همینطور است و قبلا هم اعتراض کرده بودیم." . قلع و قمع مردم، با جنگ‌جهانی و کربلای۴ مقایسه شد. در چند ماه گذشته نیز اعلام کرده بودیم که تمامی دم و دستگاه سرکوب و سیستم قضایی و نهادهای امنیتی دست به تعرض گسترده به فعالین جنبشهای اعتراضی و جنبش کارگری زده‌اند تا از طریق دستگیری و پرونده سازی و به زندان افکندن آنها، بحران و تلاطم اجتماعی پیشاروی خویش را راحت‌تر از سر بگذرانند.