نماینده ارشد ایران در مذاکرات احیای برجام به وین بازگشت

18/12/1400 02:28:00 ب.ظ

علی باقری، نماینده ارشد ایران در مذاکرات هسته‌ای که برای مشاوره با مقامات به ایران رفته بود، روز چهارشنبه، ۱۸ اسفند، به وین، محل برگزاری مذاکرات احیای برجام، بازگشت.

علی باقری، نماینده ارشد ایران در مذاکرات هسته‌ای که برای مشاوره با مقامات به ایران رفته بود، روز چهارشنبه، ۱۸ اسفند، به وین، محل برگزاری مذاکرات احیای برجام، بازگشت. به‌گفته آقای مورا، اکنون زمان اتخاذ تصمیمات سیاسی و پایان دادن به مذاکرات برجام طی چند روز آینده است. سه قدرت اروپایی از روسیه خواستند برای برجام شرط نگذارد ایرنا پیشتر گفته بود که آقای باقری کنی قرار است «برای ادامه گفت‌وگوها» به وین بازگردد.

خبرگزاری رسمی دولت ایران روز چهارشنبه همچنین در گزارشی، به‌نقل از «یک منبع نزدیک به هیئت ایرانی در وین»، ادعا کرد: «تیم آمریکایی با کندی در تصمیم‌گیری سیاسی، روند دستیابی به یک توافق خوب را معطل کرده است.»

این ادعا در حالی مطرح می‌شود که پس از تهاجم نظامی روسیه به اوکراین و شروع تحریم‌های گسترده علیه روسیه، دولت این کشور شرط جدیدی را در مذاکرات احیای برجام مطرح کرد مبنی بر معاف بودن روسیه از آن قسمت از تحریم‌ها علیه خود که در نتیجه مذاکرات احیای برجام به ایران پیوند دارد. headtopics.com

باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیس سی‌آی‌ای: فارغ از نتیجه مذاکرات وین، ایران همچنان یک تهدید برای خاورمیانه خواهد بودویلیام برنز در نشست کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا گفت رژیم ایران علاوه بر مسائل هسته‌ای و موشکی، برای تمامی خاورمیانه و متحدین آمریکا در این منطقه نیز تهدید به‌شمار می‌رود. شروع شد.

تاکید دوباره ایران بر حفظ خطوط قرمز در مذاکرات هسته‌ای | DW | 08.03.2022ایران بار دیگر تاکید کرد که در مذاکرات هسته‌ای، از خطوط قرمز خود عقب‌نشینی نمی‌کند. مذاکره‌کننده ارشد ایران در سفری کوتاه به تهران بازگشت. به گفته هماهنگ‌‌کننده مذاکرات احیای برجام، زمان اتخاذ تصمیمات سیاسی فرارسیده است.

توقف بدون نتیجه مذاکرات احیای «برجام»؛ مذاکره‌کنندگان ایران وین را ترک کردندهمزمان با اوج گرفتن گمانه‌زنی‌ها درباره سرنوشت و نتیجه مذاکرات احیای توافق هسته‌ای 2015 موسوم به «برجام»، شبکه «ایران ‌اینترنشنال» خبر داد که رضا نجفی،

رایزنی تلفنی وزرای خارجه ایران و روسیه/ لاوروف: نمی‌شود درباره توافق با ایران تبعیض قائل شدوزارت خارجه روسیه اعلام کرد که حسین امیرعبداللهیان و سرگئی لاوروف وزیران خارجه ایران و روسیه یک گفت و گو تلفنی داشته‌اند.

لاوروف: احیای برجام نباید به تبعیض در همکاری کشورهای عضو با ایران منجر شودسایت وزارت خارجه روسیه گزارش داده که تماس تلفنی سرگئی لاوروف و حسین امیرعبداللهیان به درخواست ایران بوده است. ج اسلامی میخواد طلاق بگیره، مسکو قبول نمیکنه! تا حالا كم غارت كردن ايران رو ميخوان مطمئن بشن اين غارت ها قطع نشه و همچنان بتونن مملكت ما را با اون نيروگاه از رده خارج باز هم غارت كنن. تو كدوم كشوري روس ها رفتن و اونجا رو اباد كردن؟ هر جا پا گذاشتن اونجا ١٠٠ سال به عقب رفته.

بنت: اسرائیل نمی‌گذارد هیچ شرکت خارجی به ایران نزدیک شودنخست‌وزیر اسرائیل می‌گوید که حتی در صورت احیای برجام و بازگشت آمریکا به این توافق، اسرائیل نخواهد گذاشت که هیچ شرکت بین‌المللی به همکاری با ایران اقدام کند. تموم شد خیلی تأثیرگذار بود 😁😎 بنت خر کی باشه!!!؟؟؟