نماینده کوزوو با ماسک «محمد دوستت دارم» در مجلس حاضر شد

05/08/1399 12:26:00 ق.ظ

نماینده پارلمان کوزوو با زدن ماسک «محمد دوستت دارم» در صحن عمومی مجلس حضور یافت. - خبرگزاری آناتولی

نماینده پارلمان کوزوو با زدن ماسک «محمد دوستت دارم» در صحن عمومی مجلس حضور یافت. - خبرگزاری آناتولی 25.10.2020 پریشتینا/ خبرگزاری آناتولی ایمان رحمانی، نماینده مجلس کوزوو از حزب اپوزیسیون تعیین سرنوشت (Vetëvendosje) با زدن ماسکی مزین به"I Love Muhammed" ( محمد دوستت دارم) در صحن مجلس حاضر شد.

این نماینده پارلمان کوزوو به خبرنگار آناتولی گفت: این ماسک را به دلیل اقدام نامناسب جندریم گاشی، سفیر فرانسه در کوزوو در انتشار کاریکاتوری از حضرت محمد (ص) و همچنین ماه میلاد پیامبر اسلام زدم.

رحمانی در رسانه‌های اجتماعی نیز نوشت: واکنش آرام و مودبانه نشان دهید، تحقیر نکنید و به سخره نگیرید. محمد (ص) به عنوان رحمت برای بشریت فرستاده شد. پیش از این نیز اتحادیه اسلامی کوزوو و شهروندان این کشور به اقدام گاشی واکنش نشان داده بودند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۳ شهرستان وضعیت قرمز دارند/ از ۵ آبان کارمندان دولت ۵۰ درصدی سر کار خود حاضر شوندسحنگوی دولت اعلام کرد:از روز دوشنبه پنجم آبان‌ماه تا پایان آبان‌ماه کلیه ادارات در شهرستان تهران به طور نوبه‌ای یک دوم (۵۰ درصد) کارمندان سرکار خود حاضر خواهند شد

مامور متخلف در پی ماجرای مرگ یک جوان در جریان دستگیری بازداشت شددادستان نظامی خراسان رضوی گفت: مأمور متخلف در ماجرای مشهد با قرار بازپرس دادسرای نظامی بازداشت شد. دومین قتل دادستان نظامی خراسان شمالی یا خراسان رضوی؟

برنامه‌ی تازه نمایندگان مجلس برای منابع همسان‌سازی!/ دریافت بودجه کالابرگ از تامین اجتماعی «ایراد شرعی» دارددبیر خانه کارگر مازنداران می‌گوید: هر اقدامی از سوی دولت برای دریافت ۱۵ هزار میلیارد تومان از سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین کسری منابع طرح توزیع کالابرگ الکترونیک در میان ۶۰ میلیون نفر، ایراد شرعی دارد.

مردم اقبالی به دو جناح حاضر در کشور ندارند/ با کاندیدای مستقل وارد انتخابات ریاست جمهوری می‌شویم/ قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت پیش ببرددبیرکل حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی گفت: قوه قضاییه مبارزه با مفاسد را در درون خود با قدرت و قوت بیشتری پیش ببرد، چرا که در ابتدا باید ساختار و جایگاه قوه قضاییه را در دل مردم احیا و امید را برای مردم زنده کند.

یک مامور کلانتری در رابطه با پرونده مهرداد سپهری احضار شدفرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به ماجرای مرگ مهرداد سپهری در درگیری با پلیس، گفت: مامور کلانتری توسط بازرسی استان احضار و تحقیقات از او آغاز شده است. بیشرف تر از شما وجود نداره ، احضار شده ! جوان مردم رو کشته بیشرف میفهمی مهرداد_سپهری همین ؟! زده آدم کشته ؟! رفتید زدید پشت دستش گفتید ای پلیس بد ؟! پیمان_نوین آره جون عمه هاتون،مشتی دزد و دروغگو داریم

در انتظار ایالت‌های سرنوشت‌سازبر اساس آخرین نظرسنجی‌ها، جو بایدن با ۵۲درصد در نظرسنجی‌ها پیشتاز است اما با این وجود، ممکن است که ترامپ با بازگشت موفقی شبیه به کام‌بک در فوتبال، نتیجه انتخابات ۲۰۱۶ را تکرار کند گزارش متین‌دخت والی‌نژاد را از آخرین تحولات انتخابات_آمریکا ببینید ترامپ میبره و کونتون پاره اس🤣🤣 خودتونو برای قمبل قهرمانانه آماده کنید دیدن خفت و خواری شما آرزوی هر ایرانی است ارزیابی ها وتحلیل ها همانند, سایر فعالیت ها دارای, خطای, انسانی فاحشی است تحلیلگرانتونو عوض کنید این خیانت پیشه ها با چنین تحلیل هایی فقط, چابلوسی, وامرار معاش میکنند, ومملکتی را به خاک سیاه مینشانند