نمایش مدل الکتریکی پرفروش‌ترین ماشین آمریکا

07/05/1398 04:44:00 ب.ظ

جهان خودرو؛ نمایش مدل الکتریکی پرفروش‌ترین ماشین آمریکا

این هفته در جهان خودرو: نمایش اولین مدل آزمایشی از وانت الکتریکی فورد، آغاز رسمی فعالیت پارکینگ هوشمند برای ماشین‌های خودران، دردسر نامگذاری مدل‌های شاسی‌بلند و اخراج گسترده کارگران نیسان در پی کاهش شدید سود. فورد با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی برای اولین بار نمونه‌ای آزمایشی از وانت الکتریکی خود را نمایش...

فورد با انتشار یک ویدیوی تبلیغاتی برای اولین بار نمونه‌ای آزمایشی از وانت الکتریکی خود را نمایش داد. در این ویدیو فورد ابتدا به بیننده یادآوری می‌کند که وانت F150 این کارخانه در ۴۲ سال گذشته محبوب‌ترین وانت آمریکا و پرفروش‌ترین ماشین در این کشور بوده و سپس با کشیدن ده واگن قطار به وزن بیش از ۵۵۰ تن، قدرت مدل الکتریکی این وانت را به رخ می‌کشد.

اما این ویدیو بیشتر از آن که بیانگر توانایی‌های فنی وانت فورد باشد، واکنشی رسانه‌ای به آمدن وانت الکتریکی کارخانه تسلا است که قرار است تا سه ماه دیگر رونمایی شود. تسلا در سال ۲۰۱۲ با ساخت یک سدان الکتریکی نام خود را به عنوان تهدیدی جدی برای خودروسازان لوکس مطرح کرد و حالا قصد دارد این موفقیت را در بازار وانت‌ها تکرار کند.

حق نشر عکس Image caption وانت الکتریکی فورد با همکاری کارخانه نوپای آمریکایی به نام ریویان ساخته می‌شود ایلان ماسک، مدیر کارخانه تسلا ادعا می‌کند وانتش از لحاظ فنی از فورد F150 بهتر است و شتاب و سرعتش شانه‌به‌‎شانه ماشین‌های اسپرتی مانند پورشه خواهد بود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد کره شمالی

کره شمالی | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کلیک‌باز: سونی کولر پوشیدنی می‌سازداین هفته به سراغ راه‌حل خنک سونی و کولر پوشیدنی‌اش می‌رویم، از برنامه تسلا برای نمایش یوتیوب و نتفلیکس در خودروها خواهیم گفت، از باج‌افزاری خبر می‌دهیم که ژوهانسبورگ را به خاموشی فرو برده است، از طرح هایپرلوپ در عربستان می‌گوییم و خبر از ارائه سامسونگ تاشو در ماه سپتامبر می‌دهیم. اين مخصوصا ما جنوبي هاست! به جای این قرتی بازیا یه فکری واسه حجاب زناتون بکنید !!!!!!!!قرتی باری میکنه😐

جودو؛ مدال برنز جایزه بزرگ زاگرب به سعید مولایی رسیددنیس ایارتسف، جودوکار به‌نام روس در مسابقه مقابل آراتا تاتسوکاوا از ژاپن، به زیبایی هرچه تمام یکی از کلیدی‌ترین اصول جودو را به نمایش گذاشت که بیانگر حداقل تلاش توام با حداکثر کارآیی بود.

شماری از مقامات کوبا به دلیل نقض حقوق کارگران از روادید آمریکا محروم شدند🔺شماری از مقامات کوبا به دلیل نقض حقوق کارگران از روادید آمریکا محروم شدند ⚡️مایک پمپئو اعلام کرد از آنجا که کوبا در سایه برنامه پزشکی حقوق کارکنان این برنامه را نقض می‌کند، شماری از مقام‌های کوبا در فهرست ممنوعیت روادید آمریکا قرار می‌گیرند.

وزیران خارجه آمریکا و ژاپن درباره فعالیت‌های هسته‌ای کره شمالی گفت‌وگو کردند🔺وزیران خارجه آمریکا و ژاپن درباره فعالیت‌های هسته‌ای کره شمالی گفت‌وگو کردند ⚡️مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا در گفتگوی تلفنی با تارو کونو همتای ژاپنی خود، درباره فعالیت‌های هسته‌ای کره شمالی و همچنین تحکیم روابط دو کشور تبادل نظر کردند. حالا کی بیشتر خرما خورده که خسته هاش هم بیشتر انداخته. بروید گم شوید. همه اینها کار انیشتن و آپنهایمر و ترومن هست. یعنی اسرائیل و جرمنهای کثیف و آمریکا بزرگترین کثافتهای جهان هستی!؟

ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کندسی ان ان:ترامپ تمایلی به جنگ ندارد/ تنها دیپلماسی می‌تواند به ایران و آمریکا کمک کند

خاتمی: شعار مرگ بر آمریکا یک شعار مقدس و بین‌المللی است باید در گینس ثبت شوداحمد خاتمی اما جمعه تهران شنبه شب 27 ژوئیه در یک گردهمایی گفت که ترامپ آرزوی حذف شعار «مرگ بر قیافه روببین این یکی خاتمی هم گوه خورد میشه اینقدر زر نزنی!! میشه اینقدر گوه نخوری!! میشه اینقدر ... نگی !!