نماینده سردشت خواستار رسیدگی به وضعیت کولبران شد

14/06/1399 12:45:00 ب.ظ

نماینده سردشت و پیرانشهر در مجلس طی نامه‌ای به وزیر کشور خواستار رسیدگی به وضعیت کولبران و ساماندهی مرزهای رسمی، بازارچه‌ها، معابر رسمی کوله‌بری و تدوین برنامه زمان‌بندی شده در این رابطه شد

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به وزیر کشور خواستار رسیدگی به وضعیت کولبران و ساماندهی مرزهای رسمی، بازارچه ها، معابر رسمی کوله بری و تدوین برنامه زمانبندی شده در این رابطه شد.

به گزارش ایسنا، کمال حسین پور در طی نامه به وزیر کشور با اشاره به زخمی و کشته شدن کوله بران در مسیر امرار معاش و آسیب های مادی، روحی و روانی که در پی دارد به منظور جلوگیری از ریخته شدن خون جوانان و داغدار شدن خانواده های آنان خواستار ساماندهی مرزهای رسمی، بازارچه ها، معابر رسمی کوله بری، تدوین برنامه زمانبندی شده در این رابطه و اعزام اکیپی از کارشناسان آن مجموعه به منطقه به منظوربررسی همه جانبه این حادثه ها و برخورد با مسببین آن شد..داعش مسوولیت انفجار در مسجد شیعیان عربستان را برعهده گرفت.ساختمان وزارت خارجه ایالات متحده.استان‌وایر- ۹۰۰ پرستار در استان خراسان رضوی تاکنون در رابطه با بیماری کووید-۱۹، به مرخصی استعلاجی رفته‌اند..

انتهای پیام..ایران و عربستان سعودی پس از اعدام شیخ نمر باقر نمر، یکی از رهبران شیعیان عربستان در سال ۲۰۱۶ و حمله به اماکن دیپلماتیک سعودی در تهران و مشهد، رابطه دیپلماتیک خود را قطع کردند..

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

عربستان سعودی ۷ نفر را به جرم حمله به شیعیان به اعدام محکوم کرددر سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ مناطق عمدتا شیعه نشین در شرق پادشاهی عربستان چندین بار مورد حمله قرار گرفت. در مرگ‌بارترین حملات از این دست در ماه مه سال ۲۰۱۵، بیست و یک نفر در یک مسجد شیعیان در استان نفت‌خیز قطیف کشته شدند.

آمریکا نسبت به ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی به برنامه موشکی بالستیک کره شمالی هشدار دادآمریکا نسبت به ارائه هرگونه کمک تجهیزاتی به برنامه موشکی بالستیک کره_شمالی هشدار داد در این بیانیه که توسط دفتر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا منتشر شده، آمده است، کره شمالی در تلاش برای تهیه تجهیزات و لوازم مرتبط با برنامه موشکی و توسعه تسلیحاتی خود است.

مرخصی ۹۰۰ پرستار در خراسان رضوی به خاطر ابتلا به کرونا

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 38 هزار و 288 نفر رسید

واکنش سازمان منع سلاح‌های شیمیایی به «مسمومیت» ناوالنی: به شدت نگرانیمدبیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی گفت: «بنا به معاهده منع سلاح‌های شیمیایی هرگونه مسموم کردن افراد با استفاده از گاز اعصاب، استفاده از سلاح شیمیایی محسوب می‌شود.»

واکنش ایران به توهین مجدد مجله 'شارلی ابدو' به پیامبر اسلامواکنش ایران به توهین مجدد مجله 'شارلی ابدو' به پیامبر اسلام سخنگوی وزارت خارجه: *اهانت به پیامبر مکرم اسلام به هیچ وجه قابل قبول نیست *آزادی بیان باید در جهت همزیستی مسالمت آمیز نوع بشر و تفاهم بیشتر میان ادیان به کار گرفته شود