نماینده میناب: کرایه‌ها سرسام آور شده است

19/11/2019 12:40:00 ب.ظ

مجلس

نماینده میناب در مجلس از افزایش شدید کرایه خودرو در حوزه انتخابیه خود خبر داد.او گفت «از بشاگرد تا بندرعباس ۸۰ هزار تومان کرایه گرفته‌اند» وی افزود «ما تابع قانونیم، ولی باید به فکر مردم هم باشیم. مشکلات شدیدی درحوزه انتخابیه‌ام به وجود آمده» اخبار_ایران

ذوالقدربه استناد آخرین اخباری که از حوزه انتخابیه‌اش به او رسیده، افزوده «از بشاگرد تا بندرعباس ۸۰ هزار تومان کرایه گرفته‌اند.»وی اضافه کرده «ما تابع قانون هستیم، ولی باید به فکر مردم هم باشیم. مشکلات شدیدی در حوزه انتخابیه‌ام به وجود آمده است.»

به گفته این نماینده «میان جاسک و میناب، سیرک و میناب و رودان و میناب فاصله نسبتا زیادی وجود دارد و کرایه‌ها سرسام آور شده است.»وی ادامه داده «از دولت می‌خواهم که یا تاکسی‌ها را ملزم کند که از مردم پول زیادی نگیرند و یا مینی بوس‌هایی تعبیه و به حوزه انتخابیه بفرستاد تا مردم با قیمت ارزان تر سفر کند.»

ادامه مطلب:
ایران وایر »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

نماینده میناب: کرایه‌ها در حوزه انتخابیه‌ام سرسام آور شده استنماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی به استناد آخرین اخباری که از حوزه انتخابیه‌اش به او رسیده است گفت: کرایه‌ها سرسام‌آور شده است؛ از بشاگرد تا بندرعباس ۸۰ هزار تومان کرایه گرفتند؛ دولت تاکسی‌ها را ملزم کند که از مردم پول زیادی نگیرند.

نماینده میناب: کرایه‌ها در حوزه انتخابیه‌ام سرسام آور شده استنماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی به استناد آخرین اخباری که از حوزه انتخابیه‌اش به او رسیده است گفت: کرایه‌ها سرسام‌آور شده است؛ از بشاگرد تا بندرعباس ۸۰ هزار تومان کرایه گرفتند؛ دولت تاکسی‌ها را ملزم کند که از مردم پول زیادی نگیرند.

دولت چرا بنزین را گران کرد؟ + اینفوگراف- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimدولت چرا بنزین را گران کرد؟ خبرگزاری رسمی دولت امروز اینفوگرافی منتشر شده که دلایل گرانی بنزین را تشریح کرده است

درگیری پلیس با دانشجویان در آخرین دانشکده تحت کنترل معترضانرسانه‌های وابسته به دولت هنگ‌کنگ می‌گویند یک مامور پلیس در این درگیری‌ها زخمی شده است.

دولت در دور باطل؛ چرا بنزین در ایران ۶۰۰ برابر بازار جهانی گران شد؟چرا در حالی که قیمت جهانی هر لیتر بنزین در فاصله سال‌های ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۸ نزدیک به ۵ برابر شده، قیمت ریالی آن در ایران ۳ هزار برابر شده است؟ این گزارش را بخوانید 🔽

استاندار تهران: ‌آشوبگران ‌در اغتشاشات غرب تهران بومی نبودند / اوضاع کاملا آرام است- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimاستاندار تهران با اشاره به وجود آرامش و امنیت در استان تهران گفت: اوضاع استان کاملا تحت کنترل است و اخطارهای لازم به آشوبگران داده شده است.

استان‌وایر- مصطفی ذوالقدر، نماینده میناب در مجلس گفته که با گران شدن قیمت بنزین «کرایه‌ها در حوزه انتخابیه‌ام سرسام آور شده است.به گزارش ایسنا، سید مصطفی ذوالقدر در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه سه قوا در مورد اصلاح قیمت بنزین گفت: ما تابع قانون هستیم، ولی باید به فکر مردم هم باشیم.به گزارش ایسنا، سید مصطفی ذوالقدر در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه سه قوا در مورد اصلاح قیمت بنزین گفت: ما تابع قانون هستیم، ولی باید به فکر مردم هم باشیم.خبرگزاری تسنیم ، در چند روز بعد از افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین، اظهاراتی از سوی مسئولان دولتی در خصوص دلایل این اقدام بیان شده و مهم‌ترین آن، برقراری عدالت در قالب هدفمند کردن یارانه‌های بخش سوخت، جلوگیری از اسراف و مصرف بی‌رویه و همچنین کاهش قاچاق سوخت بوده است.

» ذوالقدر به استناد آخرین اخباری که از حوزه انتخابیه‌اش به او رسیده، افزوده «از بشاگرد تا بندرعباس ۸۰ هزار تومان کرایه گرفته‌اند.» وی اضافه کرده «ما تابع قانون هستیم، ولی باید به فکر مردم هم باشیم. نماینده مردم میناب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از دولت می‌خواهم که یا تاکسی‌ها را ملزم کند که از مردم پول زیادی نگیرند و یا مینی بوس‌هایی تعبیه و به حوزه انتخابیه بفرستاد تا مردم با قیمت ارزان تر سفر کند. مشکلات شدیدی در حوزه انتخابیه‌ام به وجود آمده است. ذوالقدر با استناد به آخرین اخباری که از حوزه انتخابیه به او رسیده است گفت: از بشاگرد تا بندرعباس ۸۰ هزار تومان کرایه گرفته‌اند؛ مردم بشاگرد محروم هستند؛ از کجا این پول را بیاورند؟ دولت باید به فکر باشد.» به گفته این نماینده «میان جاسک و میناب، سیرک و میناب و رودان و میناب فاصله نسبتا زیادی وجود دارد و کرایه‌ها سرسام آور شده است. این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در پایان تذکر خود گفت: از پرداخت یارانه‌ها خوشحال شدم اما نباید این پرداخت‌ها موقتی باشد.» وی ادامه داده «از دولت می‌خواهم که یا تاکسی‌ها را ملزم کند که از مردم پول زیادی نگیرند و یا مینی بوس‌هایی تعبیه و به حوزه انتخابیه بفرستاد تا مردم با قیمت ارزان تر سفر کند.

» با گذشت پنج روز از افزایش قیمت بنزین در ایران، گزارش‌ها از رشد سرسام‌‌آور قیمت‌ها در شهر‌های مختلف حکایت دارد. انتهای پیام. انتهای پیام. مقام‌های دولتی هم ادعا می‌کنند که تورم ناشی از اجرای این سیاست چهار درصد خواهد بود و آنها تلاش خواهند کرد تا قیمت‌ها سایر خدمات و اجناس افزایش پیدا نکند. 📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: .