نمایشگاه «جوایز عکس استانبول 2020» در آنکارا

05/08/1399 03:05 ب.ظ

نمایشگاه عکس‌های برگزیده مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2020» در ایستگاه قطار سریع‌السیر آنکارا برگزار شد.

نمایشگاه برگزیدگان مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2020» توسط خبرگزاری آناتولی با حمایت مالی شرکت ترکیش‌ایرلاینز در مرکز خرید (ATG) در ایستگاه قطار سریع‌السیر آنکارا برگزار شد.

بازدیدکنندگان می‌توانند تا تاریخ 22 نوامبر از این نمایشگاه بازدید کنند. عکس «اعتراضات هنگ‌کنگ» که توسط لام یک فی، عکاس فلسطینی گرفته شده‌بود، در بخش «تک عکس خبری» برنده جایزه نفر اول این مسابقات شده‌بود.

محمد الحمص، عکاس خبری خبرگزاری فرانسه (AFP) جایزه دوم تک عکس خبری با عکس «جنازه‌ در غزه» که تصویر دختران کوچک گریان است را به خود اختصاص داده‌بود. ابراهیم ابومصطفی، عکاس خبری رویترز نیز با عکس افطار در میان خرابه‌های فلسطین موفق به دریافت جایزه سوم بهترین تک عکس خبری شده‌بود. headtopics.com

در بخش مجموعه عکس خبری نیز والریو بیسپوری با عکس‌های «محکوم» که شامل تصاویری از زندان‌های ایتالیا است، جایزه نفر اول را از آن خود کرده‌بود.

ادامه مطلب:
aa_persian »

پروازهای هفتگی شرکت هواپیمایی ترکیش بین تبریز و استانبول از سر گرفته شدرامین آذری، مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان شرقی ایران گفت که پروازهای شرکت هواپیمایی ترکیش در مسیر استانبول-تبریز- استانبول دورباره از سر گرفته می‌شود.

واکنش آنکارا به اظهارات مقامات یونانی در قبال فعالیت‌های ترکیه در مدیترانه شرقیمعاون وزیر امور خارجه ترکیه تصریح کرد که فعالیت‌های اکتشاقی کشتی اوروج رئیس در حریم دریای کشور انجام می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی

سفیر اسپانیا در آنکارا: مسئله مدیترانه شرقی نباید موضوعات دیگر را تحت تاثیر قرار دهدسفیر اسپانیا در ترکیه اعلام کرد که مسائل موجود در مدیترانه شرقی نباید باعث خدشه‌دار شدن همکاری‌های آنکارا و کشورهای اروپایی شود. - خبرگزاری آناتولی

کرونا در آلمان؛ نزدیک به ۱۵ هزار نفر مبتلا در یک روز | DW | 24.10.2020شمار مبتلایان کرونا در آلمان در ۲۴ ساعت گذشته به ۱۵ هزار نفر نزدیک شده است. سازمان بهداشت جهانی درباره شیوع کرونا در اروپا هشدار داد. تاکنون ۴۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در جهان به کووید-۱۹ مبتلا شدند.

نخست وزیر پاکستان خواستار حذف مطالب با محتوای اسلام‌هراسی در فیس بوک شددر روزهای اخیر اعتراض مسلمانان به اسلام‌هراسی در کشورهای مختلف جهان ابعاد تازه‌ای یافته است. خیلی غلط کردن ، به جز کشتن زنان و تجاوز ، کشتن مردان و معلمان ،اسلام کار دیگه ای کرده، اوه یادم رفت منفجر کردن شهر ها هم کار اسلام هست. ایرانی ها مثال خوبی برای اسلام هراسی اروپا ست ، هرروز هزار ندا کشته می شوند نخست‌وزیر_پاکستان_گوه_خورد اسلام ذاتش هراس و جنايت هستش محتوای اسلام هراسی چیزی نیست جز روشنگری از یه ایدئولوژی و فاسد و خطرناک مثل وحشیها اروپایی‌ها را سر میبرند، چاقو میزنند و با ماشین زیر میگرند و آن وقت میگویند اروپا و امریکا اسلام هراسی میکند؟

کرونا در ایران؛ از محدودیت شدید در ۴۳ شهر تا دورکاری ۵۰ درصدی در تهراناین محدودیت‌ها در گروه مشاغل دو، سه و چهار از روز دوشنبه پنجم آبان ماه به مدت یک هفته اعمال می‌شود. در وعضش امنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییت داریم

نمایشگاه عکس‌های برگزیده مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2020» در ایستگاه قطار سریع‌السیر آنکارا برگزار شد.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

نمایشگاه برگزیدگان مسابقه بین‌المللی جوایز عکس استانبول «Istanbul Photo Awards 2020» توسط خبرگزاری آناتولی با حمایت مالی شرکت ترکیش‌ایرلاینز در مرکز خرید (ATG) در ایستگاه قطار سریع‌السیر آنکارا برگزار شد.

بازدیدکنندگان می‌توانند تا تاریخ 22 نوامبر از این نمایشگاه بازدید کنند.

عکس «اعتراضات هنگ‌کنگ» که توسط لام یک فی، عکاس فلسطینی گرفته شده‌بود، در بخش «تک عکس خبری» برنده جایزه نفر اول این مسابقات شده‌بود.

محمد الحمص، عکاس خبری خبرگزاری فرانسه (AFP) جایزه دوم تک عکس خبری با عکس «جنازه‌ در غزه» که تصویر دختران کوچک گریان است را به خود اختصاص داده‌بود.

ابراهیم ابومصطفی، عکاس خبری رویترز نیز با عکس افطار در میان خرابه‌های فلسطین موفق به دریافت جایزه سوم بهترین تک عکس خبری شده‌بود.

در بخش مجموعه عکس خبری نیز والریو بیسپوری با عکس‌های «محکوم» که شامل تصاویری از زندان‌های ایتالیا است، جایزه نفر اول را از آن خود کرده‌بود.

اطلاعیه شرکت در مسابقه بین‌المللی «جوایز عکس استانبول 2021» طی روزهای آینده اعلام خواهدشد.