نمایندگان کنگره: وزارت خزانه‌داری برای اینترنت ماهواره‌ای ایران اقدام فوری کند

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نمایندگان کنگره: وزارت خزانه‌داری برای اینترنت ماهواره‌ای ایران اقدام فوری کند العربيه_فارسى

وزیر خزانه‌داری خواستند تا به ایلان ماسک مدیرعامل شرکت اسپیس‌ایکس اجازه دهد امکان ارائه اینترنت ماهواره‌ای استارلینک را برای ایرانیان فورا فراهم کند.

تام مالیناوسکی در این خصوص گفت: «مردم ایران برای دادخواهی مهسا به خیابان‌ها آمده‌اند. ما باید سهم خود را انجام داده و اطمینان حاصل کنیم ارتباط آنها با جهان خارج قطع نمی‌شود.» وزارت خزانه‌داری پیشتر در بیانیه‌ای اعلام کرده بود که برای صادرات برخی تجهیزات اینترنت ماهواره‌ای به ایران، نیازی به درخواست مجوز نیست.

شبکه اجتماعی «اینستاگرام» و پیام‌رسان «واتس‌اپ» نیز بدون فیلترشکن قابل دسترسی نیستند. همچنین گزارش‌هایی از فیلتر شدن واتس‌اپ برای شهروندانی که با شماره ایرانی خود در خارج از مرزهای این کشور از این اپلیکیشن استفاده می‌کردند، مخابره شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آره اگر لطف کنه و اینکارو کنه خیلی ممنون میشیم باید انتخاب کنه طرف اخوندا هست یا طرف مردم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نمایندگان کنگره آمریکا: وزارت خزانه‌داری درباره اینترنت ماهواره‌ای برای ایران فوری اقدام کندگروهی از نمایندگان آمریکا از وزیر خزانه داری آمریکا از او خواستند، در صورت دریافت درخواست ایلان ماسک برای ارائه اینترنت ماهواره‌ای به ایران، فورا با این تقاضا موافقت کند. Please do so. They shut down the access to internet and no body outside can not get the updates from inside. The people are under pressure by all government forces. They are killing the people. ایلان_ماسک_اینترنت_آزاد ایران 😂😂😂 اینترنت مجانی ، تمام سرور های پورن از دسترس خارج خواهد شد ، ترافیک شدید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

قتل مهسا امینی و سركوب معترضان؛ آمریکا گشت ارشاد و ۷ مقام امنیتی ایران را تحریم کرددر تازه‌ترین اقدام جهانی در حمایت از مردم معترض ایران، وزارت خزانه‌داری آمریکا پلیس امنیت اخلاقی و 7 تن ازمقامات امنیتی ایران را به‌دلیل «آزار و خشونت علیه ایران مهسا_امینی قیام_تا_سرنگونی آمریکا گشت ارشاد و ۷ مقام امنیتی ایران را تحریم کرد .
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چراغ سبز آمریکا برای ارائه خدمات اینترنت ماهواره‌ای در ایران – DW – ۱۴۰۱/۶/۳۰وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرده صادرات برخی تجهیزات اینترنت ماهواره‌ای به ایران نیاز به مجوز ندارد. ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت اسپیس‌ایکس از احتمال درخواست معافیت از تحریم‌ها علیه ایران برای این کار خبر داده بود. MahsaAmini sosiran WeWant2Live بابا کیرت دهنم خدایی برای مهسا_امینی MahsaAmini
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پاسخ آمریکا به درخواست ایلان ماسک‌ برای مجوز ارائه خدمات اینترنت ماهواره‌ای به ایرانوزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای در پاسخ به درخواست مالک شرکت اسپیس ایکس برای معافیت از تحریم‌های ایران جهت ارائه خدمات اینترنت ماهواره‌ای به ایران، گفت که از صدور مجوزهای به خصوص جهت فعالیت‌های مرتبط با «آزادی اینترنت» در ایران استقبال می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حمایت آمریکا از درخواست برای تامین خدمات اینترنت ماهواره‌ای در ایرانامروز چهارشنبه سی‌ام شهریورماه، وزارت دارایی آمریکا اعلام کرد که از تقاضا برای صدور مجوز خاص در حمایت از آزادی اینترنت در ایران حمایت می‌کند. اخبار_ایران I don’t like Elon Musk
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

عفو بین‌الملل خواهان «اقدام فوری جهانی» برای توقف سرکوب در ایران شدسازمان عفو بین‌الملل با تاکید بر قتل حکومتی مهسا_امینی و به گلوله بستن شهروندان معترض که «دست‌کم ۸ کشته و صدها زخمی» به‌جای گذاشته، خواهان «اقدام فوری جهانی» برای توقف سرکوب در ایران شد. حقوق_بشر اعتراضات_سراسری سازمان_ملل عفو_بین_الملل
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »