نماینده مجلس ایران: تلاش دولت برای پایان‌دادن به قطعی برق بی‌نتیجه بوده است

14/02/1401 12:32:00 ب.ظ

نماینده مجلس ایران: تلاش دولت برای پایان‌دادن به قطعی برق بی‌نتیجه بوده است العربيه_فارسى

با نزدیکی به فصل تابستان و احتمال قطعی پیاپی برق در ایران، مالک شریعتی، عضو کمیسیون انرژی مجلس این کشور گفت، تلاش دولت در زمینه پایان‌دادن به خاموشی‌ها، شریعتی با اشاره به افزایش تعرفه برق، گاز و آب در ایران گفت، این افزایش قیمت در بودجه سال 1400 و 1401 تصویب شده است.

Advertisement این در حالی است که پیشتر ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران، توسعه شبکه برق را از «اولویت‌»های دولت خود دانسته و گفته بود، مسئولان وزارت نیروی این کشور، اقداماتی را در زمینه «جلوگیری از تکرار قطعی‌های گسترده برق» انجام داده‌اند.

قطعی برق در ایران علاوه بر ایجاد یک موج نارضایتی عمومی، باعث آسیب و خسارت‌های «چند میلیارد دلاری» به صنایع این کشور شده است. قطعی‌های مکرر و خارج از زمان اعلام شده در اواخر بهار سال گذشته، در فعالیت بیمارستان‌ها، کلاس‌های مختلف آنلاین، امتحانات، برخی از مسابقات ورزشی و صنعت حمل و نقل اختلالات گسترده‌ای ایجاد کرده و باعث کمبود و افزایش نرخ بسیاری از کالاهای اساسی شده بود.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

تلاش برای توقف حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینرئیس جمهور با غیرقابل قبول توصیف کردن رخدادهای اخیر در فلسطین، اظهار داشت: ضرورت دارد با مساعی کشورهای اسلامی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی همه تلاش خود را برای متوقف کردن حملات غیرانسانی رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین به کار بگیریم. از رودخونه ارس و حق آبه و سد سازی ها و و و این جور مسائل مربوط ب ایران هم سخنی در میان رفته یا خیر!!!؟

اردوغان از برنامه‌ دولت خود برای بازگرداندن یک میلیون پناهجو به سوریه خبر دادرجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده بسیاری از پناهجویان سوری در این کشور، اعلام کرد که کابینه او در حال تدوین برنامه‌ای برای لابد به جاش افغانستانی هارا جایگزین خواهد کرد نه نه اوکراینی هارا

زلنسکی: نیم میلیون اوکراینی به اجبار به روسیه و جاهای دیگر منتقل شدندولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین از کوچ دادن اجباری و غیرقانونی نیم میلیون آواره جنگی اوکراینی به خاک روسیه یا دیگر جاها خبر داد.زلنسکی دوشنبه 2 مه در آقای زلنسکی سلام اورپا وغرب این قدر ارزشی ندارد شما اکراین راه تباه کردی حالا ه نمیفهمی حق داری ۱۰ سال بعد میفهمی

جنگ در اوکراین؛ مقامات غربی: پوتین ممکن است به زودی رسما به کی‌یف اعلان جنگ کندنیروهای اوکراینی می‌گویند پس از تخلیه نسبی غیرنظامیان از کارخانه فولاد ماریوپل، روسیه بار دیگر حملات خود را به این منطقه و از جمله به سمت پناهگاه‌هایی که غیرنظامیان در آنجا پناه گرفته‌اند، آغاز کرده است. Please help me with a few dollars gift. I have a little boy .. I broke from trading in digital currency, thank you for helping me as much as you can ... my life is ruined ... thank you for your gift ... TTXUUHbnVwUgSPEpYaqiYCmimWfEXztzXF لعنت به اتحادیه اروپا و بایدن بی خاصیت

اهانت روحانی نزدیک به حزب‌الله به زنان لبنانییک روحانی وابسته به حزب‌الله با حمله و فحاشی به سمیر جعجع، رهبر حزب مسیحی «القوات اللبنانیه» گفته است، کسانی که می‌خواهند زنان خود را عریان بر ساحل «جوینه»

سفر نخست‌وزیر هند به آلمان زیر سایه حمله روسیه به اوکراین | DW | 02.05.2022صدراعظم آلمان در حالی با گارد نظامی از نخست‌وزیر هند استقبال کرد که دو کشور بر سر بحران اوکراین اختلاف نظر جدی دارند. با این حال قرار است در این سفر تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای گوناگونی میان هند و آلمان امضا شود.