نماینده مجلس ایران: تلاش دولت برای پایان‌دادن به قطعی برق بی‌نتیجه بوده است

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

نماینده مجلس ایران: تلاش دولت برای پایان‌دادن به قطعی برق بی‌نتیجه بوده است العربيه_فارسى

شریعتی با اشاره به افزایش تعرفه برق، گاز و آب در ایران گفت، این افزایش قیمت در بودجه سال 1400 و 1401 تصویب شده است.این در حالی است که پیشتر ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری ایران، توسعه شبکه برق را از «اولویت‌»های دولت خود دانسته و گفته بود، مسئولان وزارت نیروی این کشور، اقداماتی را در زمینه «جلوگیری از تکرار قطعی‌های گسترده برق» انجام داده‌اند.

قطعی برق در ایران علاوه بر ایجاد یک موج نارضایتی عمومی، باعث آسیب و خسارت‌های «چند میلیارد دلاری» به صنایع این کشور شده است. قطعی‌های مکرر و خارج از زمان اعلام شده در اواخر بهار سال گذشته، در فعالیت بیمارستان‌ها، کلاس‌های مختلف آنلاین، امتحانات، برخی از مسابقات ورزشی و صنعت حمل و نقل اختلالات گسترده‌ای ایجاد کرده و باعث کمبود و افزایش نرخ بسیاری از کالاهای اساسی شده بود.

زمستان سال گذشته نیز قطعی گاز و خارج شدن نیروگاه‌های سیکل گازی موجب شد تا تهران و بسیاری از شهرهای دیگر ایران شاهد قطعی گسترده برق شود، بطوری‌که قطعی گاز سبب شد تا نیروگاه‌ها برای تامین برق، مازوت را جایگزین گاز کنند و این جابجایی در سوخت باعث آلودگی شدید هوا در بسیاری از نقاط ایران شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش برای توقف حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینرئیس جمهور با غیرقابل قبول توصیف کردن رخدادهای اخیر در فلسطین، اظهار داشت: ضرورت دارد با مساعی کشورهای اسلامی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی همه تلاش خود را برای متوقف کردن حملات غیرانسانی رژیم صهیونیستی به مردم فلسطین به کار بگیریم. از رودخونه ارس و حق آبه و سد سازی ها و و و این جور مسائل مربوط ب ایران هم سخنی در میان رفته یا خیر!!!؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اردوغان از برنامه‌ دولت خود برای بازگرداندن یک میلیون پناهجو به سوریه خبر دادرجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه در بحبوحه نگرانی‌های فزاینده بسیاری از پناهجویان سوری در این کشور، اعلام کرد که کابینه او در حال تدوین برنامه‌ای برای لابد به جاش افغانستانی هارا جایگزین خواهد کرد نه نه اوکراینی هارا
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: نیم میلیون اوکراینی به اجبار به روسیه و جاهای دیگر منتقل شدندولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین از کوچ دادن اجباری و غیرقانونی نیم میلیون آواره جنگی اوکراینی به خاک روسیه یا دیگر جاها خبر داد.زلنسکی دوشنبه 2 مه در آقای زلنسکی سلام اورپا وغرب این قدر ارزشی ندارد شما اکراین راه تباه کردی حالا ه نمیفهمی حق داری ۱۰ سال بعد میفهمی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

جنگ در اوکراین؛ مقامات غربی: پوتین ممکن است به زودی رسما به کی‌یف اعلان جنگ کندنیروهای اوکراینی می‌گویند پس از تخلیه نسبی غیرنظامیان از کارخانه فولاد ماریوپل، روسیه بار دیگر حملات خود را به این منطقه و از جمله به سمت پناهگاه‌هایی که غیرنظامیان در آنجا پناه گرفته‌اند، آغاز کرده است. Please help me with a few dollars gift. I have a little boy .. I broke from trading in digital currency, thank you for helping me as much as you can ... my life is ruined ... thank you for your gift ... TTXUUHbnVwUgSPEpYaqiYCmimWfEXztzXF لعنت به اتحادیه اروپا و بایدن بی خاصیت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اهانت روحانی نزدیک به حزب‌الله به زنان لبنانییک روحانی وابسته به حزب‌الله با حمله و فحاشی به سمیر جعجع، رهبر حزب مسیحی «القوات اللبنانیه» گفته است، کسانی که می‌خواهند زنان خود را عریان بر ساحل «جوینه»
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

سفر نخست‌وزیر هند به آلمان زیر سایه حمله روسیه به اوکراین | DW | 02.05.2022صدراعظم آلمان در حالی با گارد نظامی از نخست‌وزیر هند استقبال کرد که دو کشور بر سر بحران اوکراین اختلاف نظر جدی دارند. با این حال قرار است در این سفر تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای گوناگونی میان هند و آلمان امضا شود.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »