نماینده فرانسه در سازمان ملل خواستار حرکت ایران و آمریکا برای احیای برجام شد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

🔺نماینده فرانسه در سازمان ملل خواستار حرکت ایران و آمریکا برای احیای برجام شد ▪️ نماینده فرانسه که کشورش ریاست شورای_امنیت را در ژوئیه بر عهده دارد گفت: مساله مرغ و تخم مرغ نیست و پرسش این نیست که چه کسی باید اول عمل کند ⬇️بیشتر بخوانید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

نماینده فرانسه در سازمان ملل متحد روز پنجشنبه ۱۰ تیر و در نخستین روز از ریاست دوره‌ای کشورش بر شورای امنیت این نهاد بین‌المللی، خواستار حرکت رو به جلوی ایران و ایالات متحده در مذاکرات وین برای احیای توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ شد.

جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده از فروردین ماه مذاکرات غیرمستقیمی را در پایتخت اتریش با هماهنگی اتحادیه اروپا برای بازگشت واشینگتن به برجام و تهران به پیروی کامل از تعهدات خود آغاز کرده‌اند که پس از شش دور مذاکره، هنوز به نتیجه نرسیده است. نیکولا دوریویه در نشست خبری امروز با اشاره به همین موضوع گفت: «مساله مرغ و تخم مرغ نیست. به نظرم اگر توافقی بر سر همه این مسائل باشد – هسته‌ای در یک طرف و تحریم‌ها در طرف دیگر – توالی کار و این که چه کسی اول حرکت کند، مشکل چندانی نخواهد بود.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به نماینده فرانسه بگویید اگر مساله مرغ و تخم مرغ نیست،پس به کشوری که نخست از تعهدات برجام خارج شده،بعد با وضع تحریم های غیر قانونی و ظالمانه میلیاردها دلار به مردم ایران خسارت زده و هنوز هم ادامه دارد،بدون لکنت بگویید با لغو تحریم های غیر قانونی به تعهدات خود بازگردد

ظاهرا دشمن ما هم اینجاست هم اونجاست (فرانسه ، آلمان و دموکرات های آمریکا ) جای پرزیدنت ترامپ خالی

🤮🤮🤮🤮🤮🥵🥵🥵

فرانسه کثافت به خاطر صدور اون هندی زاده به ایران باید پاسخگو باشه.

توالی زمان است که یکنفررامقتول و دیگری راقاتل میکند..

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نماینده چابهار: وضعیت کرونا در حال تبدیل به یک فاجعه انسانی در سیستان و بلوچستان استنماینده ایرانشهر: *وضعیت کرونا در حال تبدیل‌شدن به یک فاجعه انسانی در سیستان و بلوچستان است *وزیر بهداشت که می‌گوید ایران آماده تأمین واکسن برای کشورهای مستضعف است، اول نگاهی به مردم مظلوم سیستان و بلوچستان بیندازد *این تراژدی خطرناک در حال گسترش است بیگانه پرستی در وجود تک تک مسولین نظام هست عمر حكومت دجال اخوندي رو به پايان هست شمارش معكوس شروع شده يك مادري از تك به تك ملاها در بياريم كه تو تاريخ و تو كتابهاي مدرسه جهان ثبت بشه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سرنگونی مجسمه کریستف کلمب در کشوری که نامش را از کاشف آمریکا وام گرفته استکریستف کلمب هرچند برای عده ای از ساکنان سفیدپوست قاره جوان، آمریکا، الهام بخش است اما برای بخش بزرگی از بومیان چه در آمریکای جنوبی و چه درآمریکایی شمالی نماد «ورود شر به سرزمین مقدس» است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویر خودرویی که در کمتر از سه دقیقه هواپیما می‌شوداین طولانی‌ترین پرواز انجام شده توسط این نوع وسیله نقلیه تاکنون بوده است. پراید هم این قابلیت داره 😌 مستعان مارو ندیده اند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفیر آمریکا در نشست شورای امنیت: متعهدیم که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکندسفیر آمریکا در نشست شورای امنیت سازمان ملل با بیان اینکه مذاکرات وین گزینه‌های ایران و آمریکا را روشن کرد، به اقدامات ایران در نادیده گرفتن قطعنامه۲۲۳۱ از جمله در مورد موشک‌های بالستیک اشاره کرد و گفت:آمریکا متعهد است که ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا نکند در مذاکرات وین مشخص شد که برجام مرده و تنها راه حل اختلاف گزینه نظامی است . شروع درگیری هم در سوریه و عراق اتفاق افتاد . سپاه به موازات مسیر نمایان بمب اتم را ساخته و همه فهمیده اند ، ایران آماده خروج از NPT و آمریکا به دنبال خرید زمان برای نابودی ماشین جنگی ایران از داخل.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

در صورت صلاحدید در خصوص ریاست قوه قضائیه به نحو صلاحدید اتخاذ تصمیم فرماییدرییس قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب اسلامی اجازه خواست تا در زمان باقیمانده تا آغاز به کار دولت جدید، در تمهید مقدمات استقرار دولت سیزدهم متمرکز شود. به عرض تان برسانم : بزرگترین بحران ایران دو مورد است حال تا گوش ندید همه توی این باتلاق فرو می ریم رژیم ایران ایرانی ها : اول : چین روسیه انگلیس ایران رو اشغال ودر استعمار خودشان قرار دادند و دارند به کمک رژیم ایران ایران را به محو تاریخ می رسانند دوم بحران ایران : ناامنی ها بی آبی ها خشکسالی هاست تا ۵ سال دیگه ایران به قهقرا می رود و ایرانی نیست تا حکومت در ایران کنید بعد هم چین ووو جهان تمام دارایی هاتون را در ایران و جهان دارید می گیرد و همه نابود می شویم همین بس تمام
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فن در لاین: تبعات اقتصادی کرونا در اتحادیه اروپا تا ۱۸ ماه دیگر کاملا تمام می‌شودسال گذشته، اقتصاد اتحادیه اروپا ۶.۱ درصد افت داشت، سقوط چشمگیری که در تاریخ اتحادیه بی‌پیشینه بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »