نماینده پارلمان بریتانیا پس از اعتراف به تماشای پورن در مجلس عوام استعفا کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پریش در گفت‌وگویی با بی‌بی‌سی در حالی که گریه می‌کرد گفت که این کار را در لحظه‌ای از دیوانگی انجام داده است و به آن افتخار نمی‌کند.

یک نماینده پارلمان بریتانیا از حزب محافظه‌کار روز شنبه ۳۰ آوریل پس از اعتراف به دیدن ویدئوهای پورن در مجلس عوام این کشور گفت که از سمت خود کناره‌گیری می‌کند.

پریش در حالی روز شنبه از سمت خود کناره‌گیری کرد که پیشتر گفته بود تا زمانی که تحقیقات صورت گیرد به‌عنوان نماینده فعالیت خود را ادامه می‌دهد. پریش که یک کشاورز است می‌گوید «نخستین بار به‌طور تصادفی هنگام جست‌وجوی واژه «تراکتور» در وبسایتی با نام مشابه به ویدئویی پورن برخورد کرده بود: «مدتی آن را تماشا کردم که نباید انجام می‌دادم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نقض حقوق پناهجویان در اروپا؛ مقامات اروپا استعفای رئیس آژانس مرزبانی را پذیرفتندهیئت مدیره آژانس مرزی اتحادیه اروپا با تشکیل جلسه اضطراری به اتهامات وارده به آقای لگری بررسی کرد و در نهایت رئيس این مجموعه از سمت خود استعفا کرد. ریاکاریهای رسوای غرب، درمورد 'حقوق بشر'...لکه ننگی ابدی برای غرب است...این رسوایی ها، مایه حیرت است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

توضیحات قالیباف به نمایندگان مجلس درباره سفر خانواده‌اش به ترکیهتوضیحات قالیباف درباره سفر خانواده‌اش به ترکیه: *این یک پروژه برای تخریب سیاسی بوده است *من مخالف سفر بودم *طبیعی بود که مادر باید برای مراقبت از دختر باردار همراه آن‌ها می‌رفت *دستگاه‌های امنیتی اقدامات خوبی را برای روشن شدن ابعاد ماجرا انجام دادند هیچ کس تا الان نگفته اصل حرکتشون بد بوده.. همه متفق القول هستن که شمایی که سال هاست به این و اون برچسب می زنی.. شمایی که ادعا می کردی یه دو و نیم میلیون تومن فقط پول تو حسابته.. شما.. شما و خونوادت گُه می خوری سیسمونی از ترکیه بخری.. سیسمونی_گیت پروژه از خانواده شروع شده خواهشا بقیه رو مقصر نکنید از خانه شروع کنید. رو نیست که سنگ پای قزوینه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

خامنه‌ای مجددا بر تداوم حمايت از گروه‌های نیابتی در منطقه تاکید کردعلی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران در مناسبت حکومتی موسوم به «روز قدس» مجددا بر حمایت از گروه‌های نیابتی در منطقه تاکید کرد.خامنه‌ای، 29 آوریل، در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وال‌استریت ژورنال: فروش نفت ایران به بالاترین میزان پس از تحریم‌های ترامپ رسیده استروزنامه «وال‌استریت ژورنال» گزارش داد، چین پس از حمله روسیه به اوکراین خرید نفت از مسکو را کاهش داده و در این مدت، میزان فروش نفت ایران افزایش چشمگیری فردا ساعت ۹:۳۰ به وقت تهران اسکپتیک و وکلا . آیا قانون اساسی جمهوری اسلامی کم لم یکن خواهد شد ؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

الکاظمی: بن‌بست سیاسی در عراق با ایراد «سخنرانی» پایان‌ نمی‌یابدمصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق با اشاره به بن‌بست سیاسی این کشور پس از برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام، در اظهاراتی گفت، راه‌حل برون‌رفت از این بن‌بست
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

محکومیت بوریس بکر به زندان و واکنش‌سلبریتی‌ها | DW | 30.04.2022محکومیت بوریس بکر، ستاره سابق تنیس جهان به دو سال و نیم حبس در زندان به دلیل پنهان کردن دارایی‌هایش پس از اعلام ورشکستگی، با واکنش چهره‌های سرشناس ورزشی مواجه شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »