نماینده واتیکان سیاستمداران لبنانی را به سوءاستفاده از مصائب کشور متهم کرد

12/11/1400 09:53:00 ب.ظ

نماینده واتیکان پس از دیدار با رئیس‌جمهوری لبنان که از مسیحیان متحد حزب‌الله است گفت: «مردم لبنان باید این فرصت را پیدا کنند که بدون دخالت‌های ناروا آینده بهتری برای خود بسازند».

نماینده واتیکان پس از دیدار با رئیس‌جمهوری لبنان که از مسیحیان متحد حزب‌الله است گفت: «مردم لبنان باید این فرصت را پیدا کنند که بدون دخالت‌های ناروا آینده بهتری برای خود بسازند». نسخه چاپی اسقف اعظم پل گالاگر، نماینده واتیکان، روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن در دیدار از بیروت گفت: «منفعت...

نسخه چاپی اسقف اعظم پل گالاگر، نماینده واتیکان، روز سه‌شنبه ۱۲ بهمن در دیدار از بیروت گفت: «منفعت یک گروه کوچک از مصیبت‌های یک جمعیت بزرگ باید پایان یابد و بیان نیمی از حقیقت نباید مانع بهروزی مردم شود».

لبنان با شدیدترین بحران اقتصادی در تاریخ خود روبرو است و هفته گذشته نیز بانک جهانی از اقلیت حاکم بر لبنان به دلیل تسلط استثمارگرانه آن‌ها بر منابع کشور به شدت انتقاد کرد. بحران اقتصادی لبنان در سال ۲۰۱۹ و در پی فروپاشی نظام مالی این کشور زیر فشار بدهی‌های خارجی حکومت آغاز شد.

به رغم آن‌که اکثر سیاستمداران لبنانی به وجود فساد گسترده در این کشور اذعان دارند هیچ‌یک از آن‌ها تاکنون مسئولیت این وضعیت را نپذیرفته‌اند و ادعا می‌کنند که برای نجات اقتصادی لبنان تلاش می‌کنند.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

مایلی‌کهن: بازیکنان پرسپولیس چرا از مدیرعامل قبلی پول نگرفتند؟/ بی انصافی است از اسکوچیچ انتقاد کنیممگر قرار بود تیم‌هایی مانند پرتغال و آرژانتین در مقدماتی آسیا باشند مایلی‌کهن: بازیکنان پرسپولیس چرا از مدیرعامل قبلی پول نگرفتند؟/ بی انصافی است از اسکوچیچ انتقاد کنیم

سازمان ملل: طالبان بیش از ۱۰۰ نفر از وابستگان به دولت سابق را کشته‌اندسازمان ملل متحد تاکنون بیش از یکصد «گزارش معتبر» از قتل اعضای نهادهای دولت سرنگون شده، نیروهای امنیتی وابسته به آن و افغان‌هایی که با نیروهای خارجی همکاری کرده بودند دریافت کرده است. این جنایات ابتدای راهه همانند جدش ینی جمهوری اسلامی هزاران نفر افراد شایسته را با چراغ سبز اروپا و آمریوا بقتل رساندند تا حکومتشان تثبیت شود

کرونا و کوهی از پسماندهای بیمارستانی حاصل از آن | DW | 01.02.2022از زمانی که ویروس 'سارس کوو ۲' پا به عرصه وجود گذاشت پسماندهای بیمارستانی نیز رو به ازدیاد گذاشتند. از آن زمان بیش از ۲۰۰هزار تن زباله خطرناک بیمارستانی بر سایر پسماندها افزوده شده است.

در پی کناره‌گیری حریری از سیاست، حزب‌الله می‌گوید دلیلی برای تاخیر در انتخابات لبنان وجود ندارد🔺در پی کناره‌گیری حریری از سیاست، حزب‌الله می‌گوید دلیلی برای تاخیر در انتخابات لبنان وجود ندارد ▪️گروه حزب الله که مورد حمایت ایران است، روز یکشنبه اعلام کرد که هیچ دلیلی برای به تعویق انداختن انتخابات پارلمانی ماه مه وجود ندارد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

استقبال رسمی اردوغان از نخست‌وزیر لبنان در آنکارااستقبال رسمی اردوغان از نخست‌وزیر لبنان در آنکارا نجیب میقاتی، نخست‌وزیر لبنان با استقبال رسمی رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه وارد مجتمع بیش‌تپه در آنکارا شد.

انتقاد فرستاده واتیکان از بهره‌برداری طبقه حاکم لبنان از «رنج مردم»؛ بیروت «پول اداره سفارتخانه‌ها» را نداردانتقاد فرستاده واتیکان از بهره‌برداری طبقه حاکم لبنان از «رنج مردم»؛ بیروت «پول اداره سفارتخانه‌ها» را ندارد یک فرستاده واتیکان در سفر روز سه‌شنبه خود به بیروت از سیاستمداران لبنان انتقاد کرد و آنها را متهم کرد که از رنج لبنان سود می‌برند.