نقوی‌حسینی: به‌هیچ عنوان نباید از برجام خارج شد/ آمریکایی‌ها را قابل مذاکره نمی‌دانیم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 76 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 34%
  • Publisher: 63%

نقوی‌حسینی، نماینده مجلس: *گفته بودیم که اگر مسکن ساخته نشود به بحران می‌خوریم اما گوش نکردند *مسکن در حال حاضر شرایط بسیار سختی دارد *دختر خودم در ۱۵ تیر اجاره نامه‌اش تمام شد و صاحبخانه قبلی گفت که باید مبلغ رهن را بیشتر کنید که دخترم نداشت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، سید حسین نقوی حسینی شامگاه سه‌شنبه در برنامه جهان آرا با محوریت بررسی مسائل روز دولت و مجلس، اظهار داشت: در حال حاضر شرایط اقتصادی بسیار سخت است.

این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی در ادامه با اعلام اینکه کشورمان خط زرد معادن جهان است، گفت: ما دارای عظیم ترین منابع نفت و گاز دنیا هستیم و در رده‌های اول و دوم و چندم انرژی در دنیا هستیم که ۱۵ همسایه داریم؛ ما در منابع و امکانات مشکلی نداریم. وی در ادامه بیان کرد: نیاز سالانه کشور برای مسکن مشخص است و دولت باید برای این برنامه‌ریزی کند، این یک پروسه چند ساله نیاز دارد؛ اگر نطق نمایندگان و موضوعات مطروحه در رای اعتماد به وزرای راه و شهرسازی را ببینید یکی از بحث‌های اصلی نمایندگان بحث «مسکن» بوده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: در همین چند ماه اخیر 3 استیضاح وزیر در مجلس مطرح شد اما به نتیجه نرسید. به هر حال مجلس محل لابی‌گری، گفتگو، مذاکره و صحبت است. حالا مواردی مانند اهدای آپارتمان به ندرت اتفاق می‌افتد البته نمی‌گویم اصلا نیست.

نقوی حسینی ادامه داد: مردم تصورشان این است که همه بودجه کشور در دست مجلس است و نمایندگان هر چه تصویب می‌کنند همان می‌شود، اصلا اینطور نیست. بودجه لایحه است، طرح نمایندگان که نیست؛ آخر سال آقای رئیس جمهور لایحه بودجه را به نمایندگان ارائه می‌کند و می گویند درآمد ما این است و در این ردیف ها خرج می‌کنم، تصویب کنید تا بروم؛ مجلس خیلی تلاش کند ۵ درصد آنهم در ردیف‌ها بتواند بودجه را جابجا کند.

نقوی حسینی در خصوص محدود کردن بودجه صدا و سیما از سوی دولت، گفت: صدا و سیما به هر حال دستگاهی است که باید با توان محدود رسانه ای خود در مقابل دنیا بایستد. ما بیش از 200 شبکه فارسی زبان داریم که به طور رایگان برای مردم برنامه پخش می‌کنند. آنها پشتوانه مالی پولی دارند فقط همان تبلیغاتشان چند برابر بودجه ما است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آخی آخی نازی!!!

مسکن در سایه مدیریت ناکارآمد بلندمدت به غول عجیبی تبدیل شده است، یکی از اساسی ترین نیاز انسان و مامن خانواده ها به یک ارزوی بزرگ تبدیل شده است!

دختر خودش 🤣🤣😂😂😂😂

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عراقچی: نباید کشورهای عضو برجام مانعی در راه صادرات نفت ایران ایجاد کنند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بیانیه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجامبیانیه روسیه پس از نشست کمیسیون مشترک برجام وزارت امور خارجه روسیه با تاکید بر لزوم کاهش تنش‌ها و حفظ برجام اعلام کرد که شرایط سخت کنونی حاصل تحریم‌های یکجانبه و حداکثری ایالات متحده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات تازه درباره غنی‌سازی با استفاده از «خلاء موجود در برجام»بعد از آنکه علی‌اکبر_صالحی گفت که «ایران بعد از برجام ۳۰۰ کیلو اورانیوم غنی‌سازی نکرد، بلکه ۲۴تن اورانیوم غنی‌سازی کرد»،روزنامه خراسان خبر داد:این اقدام با استفاده از «خلاء موجود در برجام» و «افزایش غنای مواد پسماند از ۰/۴ به ۰/۷ درصد» انجام شده است. مقرر شده بود ایران بیش از ۳۰۰ کیلو ذخیره نداشته باشه اما سقفی برای وزن غنی سازی نداشت. مازاد ۳۰۰ کیلو تا چندماه پیش به روسیه و عمان فروخته میشد که اونم با تحریم ترامپ جلوش گرفته شد. ایران مجبور شد این وزن مازاد رو هم داخل کشور نگه داره. عجب سرعتی خدایی ؛ مدیونید فکر کنید در تمام این مدت ما مشغول بودیم ؛ اینا تو همین چند ماه اتفاق افتاده 😆
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آیا می‌توانم از یک دانشجو بدلیل سوءاستفاده از پایان‌نامه‌ام شکایت کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

گزارشی از یک بیمارستان حیوانات؛ از سشوار مو تا اکوی قلباینجا بیمارستانی دو طبقه و دارای تمام امکاناتی است که یک مرکز درمانی باید داشته باشد؛ از بخش داخلی و جراحی گرفته تا MRI و اکوی قلب. تنها وجه تمایز اینجا در مراجعه کنندگان و بیمارانش است. در سالن انتظار این بیمارستان حیوانات اهلی و غیراهلی، کوچک و بزرگ، پرنده و ... همراه صاحبان خود در انتظار نشسته‌اند تا نوبت دندان‌پزشکی، سونوگرافی و حتی اصلاح مو و ناخن‌شان فرا برسد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نگرانی از بروز خشونت های تازه در آمازون در پی قتل یکی از بومیانمقام ها می گویند معدنچیان به شدت مسلح طلا با یورش به یک سکونتگاه بومیان در نقطه ای دورافتاده در شمال برزیل یکی از رهبران این گروه را به ضرب چاقو به قتل رسانده اند. به نظر می رسد این گزارش رسانه ضد بشری بی بی سی هم بیشتر سعی کرده تا رئیس جمهور برزیل را که نظراتش از نظرات بی بی سی فاصله دارد را تخریب کند.هر خواننده دقیقی، در خصوص مقالات و‌ گزارشات این رسانه کثیف،می تواند بفهمد که بی بی سی،تلاشی جز انحراف افکار عمومی ندارد. خدا خیرتون بده ..... بچسبید به همون بومیان آمازون و دست از سر کچل ایران بردارید. AyatollahBBC اینها بدون حکومت یک زندگی طبیعی و انسانی دارند با درد و رنج های خود می سازند ، کاش همانگونه رهایشان کنند!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »