نقش سازمان اطلاعات داخلی بریتانیا در جنگ با ویروس کرونا

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالی که اندرو پارکر، رئیس اداره امنیت داخلی بریتانیا، ام‌آی‌فایو، پس از هفت سال که عهده‌دار این سمت بوده خود را برای کناره‌گیری آماده می‌کند، درباره ویروس کرونا، استراتژی ضد تروریسم و این که از سال ۱۹۸۳ که او به این نهاد پیوسته چه تغییراتی در این نهاد صورت گرفته، با بی‌بی‌سی، گفتگو کرده است.

اولویت سازمان این بوده که به فعالیت‌های خود ادامه دهد تا سرویس‌های اضطراری بخش‌های خدمات ضروری بتوانند تلاش‌های خود را بر ویروس کرونا متمرکز سازند.

"شما درک می‌کنید که چرا من در باره راه‌های نحوه کارمان دقیقا صحبت نمی‌کنم. ولی ام‌آی‌فایو، برای انجام وظایفش به نحو انعطاف پذیری از همه راه‌های مختلف استفاده می‌کند." "به هیچ وجه تردیدی نیست که زندگی در زمان شدیدترین بیماری همه گیر در یک قرن، دولت‌ها را ناچار خواهد کرد طرز فکر خود در باره نحوه برخورد با خطر و تطبیق هزینه‌های عمومی عوض کنند. من مطمئن هستم. ولی تمام این تصمیم‌ها هنوز گرفته نشده."برای ام‌آی‌فایو، ژوئیه ۲۰۰۵ یعنی زمانی که در بریتانیا چهار مرد بمب‌هایی را در سیستم حمل و نقل بریتانیا منفجر کردند، لحظه بسیار حساس و مهمی بود. آقای پارکر در آن موقع مدیر ضد تروریسم بریتانیا بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاجیکستان: چهار نفری که از التهاب ریه درگذشتند، کرونا نداشتندوزارت بهداشت و تأمین اجتماعی تاجیکستان مرگ چهار نفر در یکی از بیمارستانهای شهر دوشنبه را تأیید کرده، اما گفته که علت مرگ همه آنها پنومونی یا التهاب ریه بوده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دستگاه‌های تنفس مصنوعی که کشورهای کم درآمد هم می‌توانند بخرند - BBC News فارسیتیمی از متخصصان پزشکی و مهندسان در دانشگاه کمبریج بریتانیا یک 'ونتیلاتور' یا دستگاه تنفس مصنوعی ارزان‌قیمت طراحی کرده که می تواند در کشورهای درحال توسعه، حیاتی باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کشف ۴ گونه خفاش مرتبط با خفاشی که عامل کروناویروس بودکشف ۴ گونه خفاش مرتبط با خفاشی که عامل کروناویروس بود *محققان موفق به کشف ۴ گونه خفاش شدند که بنظر می‌رسد با گونه خفاشی که عامل شیوع کروناویروس بود، مرتبط هستند *محققان پیش از این به این نتیجه رسیده بودند که خفاش‌های نعل‌بینی عامل شیوع کرونای جدید هستند وای از دل بتمن «بسم الله الرحمن الرحیم» دوستان عزیز طوفان توییری بر علیه حرکت وقیحانه سحر_قریشی امشب ساعت ۹:۰۰
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع ویروس کرونا؛ میسوری نخستین ایالت امریکا که از چین شکایت می کنددادستان جمهوریخواه ایالت میسوری آمریکا دادخواستی را علیه دولت چین درپی شیوع ویروس کرونا تنظیم کرده و از مقامات این کشور درخواست غرامت برای شهروندان این ایالت می کند. پکن: تنظیم دادخواست ایالت میسوری علیه چین اقدامی عبث است ویروس_کرونا کووید_۱۹ بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سه پزشکی که تبریزیان از آنها شکایت کرده بود تبرئه شدندحرومزاده مفتخور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

شکست آزمایش بالینی دارویی که برای درمان کووید ۱۹ امیدبخش اعلام شده بودرِمدِسیویر یکی از نخستین داروهایی بود که برای درمان کووید-۱۹ پیشنهاد شد. خدایا شکرت البته اینو اضافه نکردید این آزمایش و نتايج آن توسط دولت متخاصم چین و سازمان بهداشت منتشر شده بود
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »