نقش آمریکا در نابودی رزمناو روسی

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گفته یکی از مقام‌های آمریکایی این کشور اطلاعاتی درباره مکان رزمناو روسی در دریای سیاه را در اختیار اوکراین قرار داده است. - خبرگزاری آناتولی

به گفته یکی از مقام‌های آمریکایی این کشور اطلاعاتی درباره مکان رزمناو روسی در دریای سیاه را در اختیار اوکراین قرار داده است.به گزارش شبکه خبری «ان‌بی‌سی» به نقل از مقامات آمریکایی، اطلاعاتی که واشنگتن در اختیار اوکراین قرار داده بود برای غرق کردن رزم‌ناو روسی در دریای سیاه به کی‌یف کمک کرده است.

طبق این گزارش، پس از اینکه اوکراین درباره یک کشتی در دریای سیاه از آمریکایی‌ها درخواست اطلاعات کرد، اطلاعات آمریکا نیز کشتی مذکور را شناسایی کرد و برای تایید مکان «کشتی جنگی مسکوا» به اوکراینی‌ها کمک کرده است. بنابراین کی‌یف نیز این کشتی را هدف قرار داده است.یکی از مقامات مذکور در این باره گفت که کمک اطلاعاتی آمریکا چیزی بیش از تایید مکان کشتی بوده است.

آمریکا پیشتر اعلام کرده بود که رزم‌ناو مسکوا در دریای سیاه در 14 آوریل در نتیجه هدف‌گیری توسط دو موشک ضد کشتی غرق شده است. گفتنی است این کشتی با 510 خدمه یک هدف نمادین و مهم نظامی و بزرگترین کشتی جنگی روسیه بود که از زمان جنگ جهانی دوم در جنگ غرق شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پاسخ تلویحی دستیار وزیر خارجه به سفیر روسیه در تهران در مورد گردشگری در ایرانپاسخ تلویحی دستیار وزیر خارجه به سفیر روسیه در تهران در مورد گردشگری در ایران: *جاذبه‌های اصلی گردشگری ایران زیارت، فرهنگ، هنر، تاریخ و تمدن است *مشکل اصلی صنعت گردشکری ما ضعف زیرساخت‌ها و مدیریت امور است نه مهیا نبودن بساط ع...خ.. به زودی و با رفتن آخوندا همم مشکلات ایشون حل میشه هم مشکلات روسا و هم مشکلات ما. «بساط ع...خ.. » دیگه چیه؟ بساط عرق خوری که همه هست اگر رییسی کشمش رو گرون نکنه
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سومین تقابل رئال و آنجلوتی در مقابل لیورپول در فینال لیگ قهرمانان؛ آمارها چه می گویند؟رئال و آنجلوتی با شکست منچستر سیتی توانستند به دیدار پایانی لیگ قهرمانان اروپا راه یابند؛ این سومین دیدار رئال و لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا خواهد بود؛ همچنین سومین بار است که کارلو آنجلوتی باید در دیدار پایانی روی نیمکت تیم مقابل لیورپول بنشیند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نرخ تورم در ترکیه در ماهی که گذشت به ۷۰ درصد اوج گرفتدر مقایسه، بالاترین تورم ایالات متحده در ۴۰ سال گذشته که ماه گذشته ثبت شده ۶٫۶ درصد است. در ۱۹ کشوری که از ارز یورو استفاده می‌کنند نیز تورم در ماه گذشته به رکورد ۷٫۵ درصد رسید.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

احتمال بروز موج جدید کرونا در جهان، در تابستان/تاکید بر تکمیل واکسیناسیونمعاون وزیر بهداشت با اشاره به روند مدیریت کرونا در کشور، گفت: اثر واکسن‌ها بعد از چند ماه کاهش می‌یابد و با توجه به بروز زیرگونه‌هایی از کرونا و همچنین پیش‌بینی سازمان جهانی بهداشت که ممکن است جهان موج جدیدی از ویروس را در تابستان تجربه کند، امیدواریم مردم تزریق واکسن را در برنامه خودشان قرار دهند و کسانی که نوبت آخر واکسن خود را نزده‌اند حتما برای تزریق اقدام کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

«توقف اطلاع‌رسانی» در عین افزایش شمار قربانیان الکل دست‌ساز در هرمزگانهمزمان با افزایش شمار قربانیان و مسموم‌شدگان الکل دست‌ساز در استان هرمزگان، اطلاع‌رسانی در این باره از روز دوشنبه، ۱۲ اردیبهشت، «متوقف شده» است. به به دعام چقد زود مستجاب شد😍 الکل مسموم، ساختهء سپاه و توزیع شده توسط بسیج است. بنابراین اطلاع رسانی مفهومی پیدا نمیکند
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

وضعیت «وخیم» بهنام موسیوند در بیمارستان؛ «جان بهنام در خطر جدی است»گزارش‌ها در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن است که وضعیت جسمی بهنام موسیوند، زندانی سیاسی، پس از دو هفته اعتصاب غذا بسیار وخیم است و جان او «در خطر جدی» است. به 🥚م هنوز‌حجامت‌نظام‌خون‌آشامان‌را‌سیر‌نکرده‌وتشنه خون‌جوانان‌ایرانند‌
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »