نقش حاج قاسم در ورود موشک‌های فجر به نوار غزه/ شهید سلیمانی نماد وفاداری به فلسطین است/ «محمد البریم» مسئول کمیته‌های مقاومت- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

19/10/1400 11:22 ق.ظ

نقش حاج قاسم در ورود موشک‌های فجر به نوار غزه مسئول دفتر اطلاع رسانی کمیته‌های مقاومت فلسطین: موقعیت و جایگاهی که امروز مقاومت دارد و توانسته است رژیم صهیونیستی را به چالش بکشد، مرهون تلاش‌های شهید حاج قاسم سلیمانی است. مشروح مصاحبه را لینک زیر بخوانید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید در گفتگو با «محمد البریم» مسئول دفتر اطلاع‌رسانی کمیته‌های مقاومت فلسطین به بررسی نقش شهید سلیمانی در حمایت از ملت و مبارزات مردم فلسطین در برابر استکبار و صهیونیسم جهانی و آخرین وضعیت مقاومت پرداخته‌ایم که مشروح آن از نظر خوانندگان گرامی...

در گفتگو با «محمد البریم» مسئول دفتر اطلاع‌رسانی کمیته‌های مقاومت فلسطین به بررسی نقش شهید سلیمانی در حمایت از ملت و مبارزات مردم فلسطین در برابر استکبار و صهیونیسم جهانی و آخرین وضعیت مقاومت پرداخته‌ایم که مشروح آن از نظر خوانندگان گرامی می‌گذرد.

در دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی ما ضمن عرض ارادت به روح پاک ایشان از فلسطین به او درود می‌فرستیم چون او شهید قدس است که برای آن جهاد و برای زنده ماندن این مسئله مقاومت کرد. امروز در سالگرد شهادت وی که برای ما بسیار عزیز است، دلمان به درد می‌‌آید که در سال 2022 جای خالی فرمانده بزرگی را که فلسطین دغدغه‌اش بود و به آن عشق می‌ورزید ببینیم، او قدس را دوست داشت و برای آزادی آن لحظه‌شماری می‌کرد.

فلسطین هم عاشق کسانی است که به آرمانش وفادار ماندند که نماد بهترین وفاداری‌ها را شهید حاج قاسم سلیمانی به منصه ظهور رساند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

تیراندازی به مخالفان برپایی بزرگداشت قاسم سلیمانی در عراق | DW | 08.01.2022افراد مسلح به طرف مخالفان برگزاری مراسم سالگرد قاسم سلیمانی در شهر کوت عراق تیراندازی کردند. در نتیجه این تیراندازی دو نفر مجروح شدند. یک نماینده مجلس عراق 'عصائب اهل الحق' گروه مورد حمایت ایران را عامل تیراندازی دانست.

نماینده رشت در مجلس: ارتفاع زباله در سراوان به ۹۵ متر رسید

محکومیت ۳ زن در دادگاه انقلاب به اتهام شرکت در جلسه مشاوره روانشناسی

آمار رسمی کرونا در ایران؛ شمار مبتلایان به اُمیکرون «به ۴۶۷ مورد رسید»همزمان با اعلام افزایش شمار مبتلایان به سویه جدید کرونا موسوم به «اُمیکرون» در ایران، وزارت بهداشت می‌گوید که آمار روزانه مبتلایان در کشور پس از ۲۰ ماه، سه رقمی شده است.

مقام مسئول: محموله کیوی از امارات به هند رفته بود، در امارات به قرنطینه اهمیت نمی‌دهندمدیر سازمان حفظ نباتات ایران روز جمعه ضمن اشاره به این که مسئله صادرات کیوی به هند حل شده، دلیل مرجوع شدن محموله کیوی ایران از این کشور را «نبود قرنطینه در امارات» اعلام کرد.

کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر🔺کرونا در ایران | هشدار نسبت به «موج سهمگین ششم» و احتمال جهش ویروس به سویه‌های خطرناک‌تر اپلیکیشن ماسک وابسته به وزرات بهداشت ایران با صدور اطلاعیه ای هشدار داده است که گونه امیکرون ویروس کووید-۱۹ می‌تواند کشور را با «موج سهمگین ششم» مواجه کند.