نقاط جرم‌خیز بندرعباس پاک‌سازی شود/ معتادین متجاهر بندرعباس ساماندهی شوند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 63%

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: پاک‌سازی نقاط حادثه و جرم‌خیز بندرعباس در دستور کار نیروی انتظامی هرمزگان باشد و نباید متخلفین در این مکان‌ها احساس امنیت کنند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده ظهرامروز (بیستم آبان ماه) در دیدار فرمانده انتظامی شهرستان بندرعباس و روسای کلانتری‌های زیرمجموعه، بندرعباس را چشم، استان هرمزگان دانست و اظهار کرد: به هر میزان که در شهر بندرعباس بتوانیم در شاخص‌ها وحوزه‌های مختلف موفق باشیم، به همان میزان سایر شهرستان‌های هرمزگان نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت به همین جهت بندرعباس از اهمیت ویژه‌ای برای نظام برخوردار است.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان ضمن قدردانی از تلاش‌های مجموعه انتظامی هرمزگان برای مقابله با قاچاق سوخت، تصریح کرد: آن زمان که هنوز مجموعه‌های مختلف پای کار نیامده بودند نیروی انتظامی با تمام توان وارد میدان مبارزه با قاچاق سوخت شده بود که برای موفقیت کامل استان در این زمینه نیازمند حضور و حمایت‌ همه‌جانبه از سوی دستگاه‌های مختلف هستیم‌.

وی با اشاره به لزوم جلوگیری از بروز و گسترش سرقت‌های خرد در بندرعباس، بیان کرد: بخش اعظمی از سرقت‌های خرد بندرعباس توسط معتادین انجام می‌شود و به واسطه هوای شهر بندرعباس در فصل زمستان شاهد حضور پررنگ معتادین متجاهر در این شهر خواهیم بود و ممکن است اقدام به انجام سرقت‌های خرد کنند که باید برای آن تدبیری اندیشیده شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، جزیره هرمز را جزیره‌الشهدا دانست و خاطرنشان کرد: جزیره هرمز از اهمیت ویژه‌ای برای نظام اسلامی برخوردار است و پیشنهاد می‌کنم سطح نمایندگی نیروی انتظامی در آن جزیره برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی ارتقاء پیدا کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر در فارسفرمانده انتظامی استان فارس گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته یک هزار و ۱۸۴ نفر معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر در شیراز جمع‌آوری و دستگیر شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

پوتین در قزاقستان؛ اردوغان و رئیسی در ازبکستان دیدار کردندفعال مدنی صرب: وقتی حکومت‌های چین، ایران و روسیه همکاری می‌کنند دموکراسی‌خواهان هم باید متحد شوند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

معتادان متجاهر در فارس جمع‌آوری شدندبه گزارش ایلنا، سردار رهام‌بخش حبیبی، بیان کرد: در اجرای طرح جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران انتظامی فارس پس از اخذ دستور قضایی با رعایت موازین شرعی و قانونی و حقوق شهروندی به محل های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند اعزام شدند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

سرنوشت کاجستان بیستون چه می‌شود؟مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری کرمانشاه از برنامه ریزی برای ساماندهی کاجستان(پارک جنگلی) بیستون خبر داد و تحقق این امر را تنها با مشارکت نهادهای ذیربط امکانپذیر دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کسب و کار خانگی به عنوان راهی برای اشتغالزاییبر اساس اعلام دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی برای دریافت وام ۱۵۰ میلیون تومانی توسط مشاغل مستقل خانگی یک ضامن کفایت می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اهتمام دولت توجه به همه نقاط کشور استاستاندار کرمانشاه گفت: دولت برای خدمات رسانی به همه نقاط کشور اهتمام جدی دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »