نقاشی گم شده فراگونار پس از ۲۰۰ سال اتفاقی پیدا شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

نقاشی گم شده فراگونار پس از ۲۰۰ سال اتفاقی پیدا شد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

این اثر که یک فیلسوف در حال خواندن کتاب را به تصویر کشیده هنگام تقسیم اموال یک متوفی شناسایی شد.

به گفته کارشناسی که برای تقسیم اموال به محل رفته بود این نقاشی بر روی دیوار سالن و در ارتفاع خیلی بالا نصب شده بود و در طول‌ سال‌ها کسی اهمیتی به آن نمی‌داد. پس از اینکه کارشناس توجه‌اش به این تابلو جلب شد امضای فراگونار را که به سختی قابل خواندن بود در کنار آن شناسایی می‌کند.قرار است این تابلو روز ۲۶ ژوئن با قیمت پایه ۱ و نیم تا ۲ میلیون یورو در یک حراجی به فروش برسد.ژان اونوره فراگونار، نقاش فرانسوی است که در ۱۸۰۶ و در سن هفتاد و چهار سالگی در پاریس درگذشت. وی یکی از مهمترین نمایندگان سبک روکوکو است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۲۰۰ هزار دلار سیمان صادراتی در کارخانه سیمان خوزستان گم شده استلعنت بر خمینی، مرگ بر خامنه ای جنایتکار و مزدوران داخلی و خارجیش، درود بر تمامی مبارزان راه آزادی میهن اسیرمان ایران!!!. موسسه حسابرسی دیلمی پور و بعد از ادغام موسسه فراز مشاور دیلمی پور برای سالیان درااااز حسابرسشون بودن بیان جواب بدن خب همین نحوه پخش کردن کار بین موسسات حسابرسی در زیر مجموعه های صندوق بازنشستگی و شستا داستانها دارد... ایا مکانی .جایی .شرکتی و کارخانه ای هست که دزدی نکرده باشند داخلش..ایا جایی سالم تو این کشور مانده
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

خرید میوه، در زندگی مردم گم شده استخرید میوه، در زندگی مردم گم شده است رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اهواز: آنقدر در زندگی مردم چاله چوله به وجود آمده که خرید میوه در میان آن‌ها گم شده است و این مساله، شرایط سختی را حتی برای فروشندگان میوه به وجود آورده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

نمایشگاهی در لندن؛ ستارگان «کی-پاپ» این بار با عکس و نقاشی هنرنمایی می‌کنندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. چقدر مهمه برای مردم فلاکت زده و کرونایی ایران..! به نظرم بی‌معنی‌ترین و سطحی‌ترین سبک موسیقی و هنری کی پاپ هست!
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه فیلیپین به چین: گورت را گم کناختلافات فزاینده‌ بین مانیل و پکن در اوایل ماه مارس، پس از آن آغاز شد که مقامات مانیل از مشاهده بیش از ۲۰۰ شناور چینی مشکوک در نزدیکی آب‌سنگ «ریف ویتسون» خبر دادند. GET THE FUCK OUT استفاده از اين تعبير زشت و نابجا و اینهم از زبان وزیر خارجیه نشان دهنده ی تأثیر آمریکا بر ایشان است بقول معروف لُقمه باید بقد دهان خود گرفت اما مثل اینکه هنوز ایشان خوب متوجه نیست که داره با چه کشوری صحبت میکنه ؟ !
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گم شدن ۲۰۰ هزار دُز واکسن وارداتی به ایران؛ جهانپور: ادعایی واهی است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »