نفوذی‌ها با شناسایی ارزش‌ها ادای نیروهای مورد اعتماد نظام را در می‌آورند/ محدودیت اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات زیاد است

10/06/1398 08:57:00 ق.ظ

پورمختار در گفت‌و‌گو با ایلنا: نفوذی‌ها با شناسایی ارزش‌ها ادای نیروهای مورد اعتماد نظام را در می‌آورند/ محدودیت اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات زیاد است

یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اظهارات اخیر وزیر اطلاعات که گفته بود جاسوس‌ها را در جاهایی یافتیم که تعجب مسئولان را برانگیخت، بحث جاسوسی را یک امر مرسوم در همه کشورها دانست و بر موضوع جلوگیری از نفوذ جاسوس‌ها به بخش‌های مختلف تاکید کرد. این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: همه کشورها به نوعی تلاش دارند در ارکان مختلف حکومتی...

این عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد: همه کشورها به نوعی تلاش دارند در ارکان مختلف حکومتی حتی در بخش‌های فرهنگی و صنعتی و اجتماعی نفوذ داشته باشند و گزارش دهند که حوادث و تصمیم‌گیری‌ها به آن نحوی که مدنظر خودشان است، اتفاق بیفتد. وقتی می‌بینیم یکی از اهداف سرویس‌های جاسوسی دنیا از جمله آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و به نوعی کشورهایی که در ایران سفارتخانه دارند نفوذ به جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران است، بر این مبنا طبیعی است که از این اتفاقات رخ دهد.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ تصریح کرد: در این بخش مهم‌تر این است که مراقبت‌ها تشدید شود، مخصوصا در به‌کارگیری اشخاص و افرادی که شناخت دقیقی روی آن‌ها نیست مراقبت‌ها باید تشدید شود علاوه بر آن مراقبت در حین خدمت هم باید جدی گرفته شود چون خیلی از افراد ناخواسته به ابزار جاسوس‌ها و سرویس‌های جاسوسی تبدیل می‌شوند و از طرق مختلف در دام آن‌ها می‌افتند، چراکه آن‌ها روش‌های گوناگونی دارند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.

انقلاب اسلامی به بن‌بست نمی‌رسد/ دولت آمریکا در صدر تروریست‌های دولتی دنیا قرار دارد/ قوه قضائیه را در مسیر مبارز با فساد کمک و تائید کنیم/ مذاکره با عهدشکنان، نابخردی استخطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: اول انقلاب عده‌ای می‌گفتند انقلاب به بن‌بست رسیده و امام راحل می‌گفت شما به بن‌بست رسیدید، انقلاب اسلامی به بن‌بست‌ رسیدنی نیست.

اتصال ۷۸ درصد از روستاها به شبکه ملی اطلاعات در طول یکسال گذشتهوزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در طول یکسال گذشته از مجموع ۴۲ هزار روستای بالای ۲۰ خانوار در کشور حدود ۳۱ هزار روستا معادل ۷۸ درصد روستاهای کشور به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند که شاهد رشد دوبرابری در این زمینه بودیم.

مکالمات یک جلسه عادی در وزارت اطلاعات

پمپئو: اطلاعات موثقی داریم که آدریان‌دریا۱ در راه سوریه است

نگرانی سازمان اطلاعات آمریکا از انتشار یک تصویر ماهواره‌ای خیالی و بی‌اساس در توئیتر ترامپانتشار تصویری توهمی از سایت عملیات پرتاب ماهواره ایرانی توسط رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی‌های اطلاعات این کشور را نسبت به افشای اسرار عملیات کنترل و اطلاعات آمریکا برانگیخته است.