نفت اعراب از خون انسان‌ها برای آمریکا مهم‌تر است

29/06/1398 08:47 ق.ظ

ظریف: نفت اعراب از خون انسان‌ها برای آمریکا مهم‌تر است

ایرنا - وزیر امور خارجه ایران در پیامی توئیتری سیاست آمریکا در قبال جنگ یمن را نشانه ارجحیت نفت نسبت به خون انسان‌ها برای واشنگتن دانست. چهار سال بمباران کور یمن، 100 هزار کشته از مردم یمن، 20 میلیون یمنی دچار سوء تغذیه و 2.3 میلیون مورد ابتلا به وبا به معنای اعطای اختیار تام به جانیان است.

چهار سال بمباران کور یمن، 100 هزار کشته از مردم یمن، 20 میلیون یمنی دچار سوء تغذیه و 2.3 میلیون مورد ابتلا به وبا به معنای اعطای اختیار تام به جانیان است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

همانطور که تامین تسلیحات و پول رساندن شما به گروهای تروریستی از نان شب مردم ایران مهمتر است! یا همانطور که روی شما از هر بی آبرویی بیشتر است! براستی وقتی در آینه به خود نگاه میکنید حس خجالت و نشانی از وجدان در صورتتان میبینید؟ بقای جمهوری عسلامی از جان ملت ایران برای خامنه ای و چهل دزد مهمتر است

تبریزی: خطا نکردم؛ مدافع نفت زرنگی کرد / برای برد به دربی می‌‎رویمتبریزی: خطا نکردم؛ مدافع نفت زرنگی کرد / برای برد به دربی می‌رویم

مردی که ۴۱ سال است خون می‌دهدمردی که ۴۱ سال است خون می‌دهد علیرضا خونانی یکی از رکورداران اهدای خون در کشور و از اهداکنندگان مستمر خون: من ۵۵ سالم است و ۴۱ سال است که تجربه اهدای خون دارم. به‌طوری که تاکنون ۱۵۹ بار خون اهدا کرده‌ام و اگر خدا بخواهد باز هم این اقدام را انجام خواهم داد جای تعجب نیست با این اسمش.

زنگنه: دریافت پول نفت در زمان جنگ راحت تر بودزنگنه: در زمان جنگ نفت را تحت هر شرایطی می‌فروختیم و دریافت پول آن هم راحت‌تر بود. در حال حاضر دغدغه این است که نفت را چگونه بفروشیم، پول آن را چگونه دریافت کنیم و چگونه و از چه راهی موارد مورد نیاز کشور را تهیه کنیم. دیگر تمام‌ ماجرا یعنی تسلیم‌ کردن حکومت جاهلیت بیگانگان فرقه فارسیسم پان فارسها، که نزدیگ هزار ساله با سواری دادن به اعراب و استعمار جهانی ایران ایرانیان را غصب و اشغال کردند هست و نیست مادی معنوی ایران ایرانیان را به کَند کشیدند حال حاضر خودت و بسیاری دیگر از دوستان دولتی را با زمان جنگ مقایسه نکن. دهه شصت دوران عزم ها و اراده ها بود. متاسفانه از آن دوران و از مردم عقب افتادید.آنچه که در زمان جنگ نفت میفروخت و پول وصول میکرد تفکر ما_میتوانیم بود.

قیمت نفت برنت به 63.75 دلار رسیدهر بشکه نفت خام برنت در معاملات صبح امروز در بازارهای جهانی با قیمت 63.75 دلار داد و ستد شد. - خبرگزاری آناتولی

عربستان سعودی خریدار نفت عراق شدعربستان سعودی خریدار نفت عراق شد پلاتس به نقل از منابع آگاه خبر داد عربستان سعودی به منظور جبران کمبود عرضه‌ای که پس از حملات اخیر نفتی به وجود آمده، به دنبال خرید نفت عراق است. به زودی آرام کو با قیمت تخمی مزایده خواهد شد خود عراقیان نفتشونو چیکار می کردن از اون موقع تاحالا؟ من فک کنم نفتامونو با پرچم عراق بفروشیم به عربستان خخخخخ راه دور چرا؟ بیاد از ایران بخره

افزایش قیمت نفت پس از یک هفته پرآشوبافزایش قیمت نفت پس از یک هفته پرآشوب قیمت نفت پس از روزها التهاب که در پی مختل شدن نیمی از تولید نفت عربستان سعودی براثر حملات پهپادی ایجاد شده بود در معاملات روز پنج‌شنبه تحت تاثیر وعده ریاض برای احیای تولید تا پایان سپتامبر، افزایش یافت.

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران بامداد جمعه در پیامی توئیتری نوشت: خون عرب در مقابل نفت عرب/ الفبای سیاست ایالات متحده:

چهار سال بمباران کور یمن، 100 هزار کشته از مردم یمن، 20 میلیون یمنی دچار سوء تغذیه و 2.3 میلیون مورد ابتلا به وبا به معنای اعطای اختیار تام به جانیان است.

ظریف افزود: حمله تلافی‌جویانه یمن به تانکرهای ذخیره نفتی به معنای «اقدام جنگی» غیرقابل قبول است.