نفتکش ایرانی سیستم شناسایی اتوماتیک خود را خاموش کرد

12/06/1398 10:44:00 ق.ظ

نفتکش ایرانی «آدریان دریا 1» که به سمت شرق دريای مديترانه در حرکت است سیستم شناسایی اتوماتیک خود را خاموش کرد

نفتکش ایرانی «آدریان دریا 1» که به سمت شرق دريای مديترانه در حرکت است سیستم شناسایی اتوماتیک خود را خاموش کرد. - خبرگزاری آناتولی 03.09.

2019 آنکارا/خبرگزاری آناتولی به گزارش پایگاه داده‌های ترافیک آنلاین دریایی «مارین ترافیک»، نفتکش ایرانی «آدریان دریا 1» که در حال حرکت به سمت سواحل سوریه در شرق دريای مديترانه است،‌ شب گذشته سیستم شناسایی اتوماتیک خود را خاموش کرد.

سایت مارین ترافیک که وضعیت ترافیک دریایی را در مناطق دریایی جهان به صورت آنلاین تحت پوشش قرار می‌دهد، پیش بینی می‌کند که کشتی مذکور به سوی سوریه در حال حرکت است. کشتی مذکور که در لیست تحریم‌های آمریکا قرار دارد، آخرین بار مسیر خود را به بندر طرطوس سوریه تغییر داده بود.

نفتکش"آدریان دریا" که پیشتر"گریس 1" نام داشت، در 18 اوت پس از 5 هفته توقیف در جبل الطارق به اتهام حمل نفت و انتقال آن به سوریه، آزاد شد. پس از آن ایالات متحده تاکید کرد که هر اقدامی را برای ممانعت از تحویل این نفت به سوریه انجام خواهد داد. headtopics.com

مقامات جبل‌الطارق پس از رفع توقیف این نفتکش، اعلام کرده بودند که تهران تضمین داده‌ است این کشتی به سمت سوریه حرکت نخواهد کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و بستنی فروشی در یک نقطه توریستی شیراز فرستاده است. در تصاویر برچسب پلمب دیده می‌شود. فرستنده ویدیو می‌گوید این مغازه‌ها به دلیل باز بودن و فروش خوراکی در ماه رمضان (پیش از افطار) پلمب شده‌اند. پیشتر اداره تعزیرات شهرهای مختلف از پلمب ده‌ها مغازه به دلیل فروش خوراکی پیش از افطار خبر داده بودند.'‎

9,165 Likes, 479 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: '‌ این ویدو را یک مخاطب بی‌بی‌سی از پلمب چند آبمیوه و ...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دو روز بعد از هشدار مایک پمپئو؛ نفتکش ایرانی در نزدیکی سوریه مشاهده شددو روز بعد از هشدار مایک پمپئو؛ نفتکش ایرانی در نزدیکی سوریه مشاهده شد پمپئو دو روز پیشتر هشدار داده بود که آمریکا اطلاعات موثقی دارد که اَبرنفتکش جمهوری اسلامی دوباره به سمت سوریه در حرکت است. مایک پمپئو، اعتماد به ظریف را «یک اشتباه بزرگ» نامید.

نفتکش آدریان دریا ۱ بین سوریه و لبنان؛ مقصد جدید مشخص نشده استنفتکش آدریان دریا ۱ دو هفته پس از ترک بندر جبل‌الطارق و تغییر چند باره مقصد خود، اینبار مقصد جدیدی را مشخص نکرده است.

نفتکش آدریان دریا در حال حرکت به سمت ساحل شمال لبنان استنفتکش آدریان دریا در حال حرکت به سمت ساحل شمال لبنان است بررسی حرکت نفتکش ایرانی آدریان دریا نشان می‌دهد این کشتی به سمت شمال لبنان در حال حرکت است. این کشتی پیش از این در یونان و ترکیه توقف کرده بود.

مردان ایرانی کچل می شوند؟مردان ایرانی خیلی بیشتر از قبل در معرض ریزش مو قرار گرفته‌اند و به گفته متخصصان، سن شروع ریزش مو بین آنها پایین آمده است.

تهیه کنندگان «بازی تاج و تخت» اشتباهات خود را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند♦️ تهیه کنندگان «بازی تاج و تخت» اشتباهات خود را به «فرش ایرانی» تشبیه کردند ⚡️ دیوید بینهوف گفت: «هنگام بافت فرش های ایرانی به صورت تعمدی اشتباه کوچکی مرتکب می شوند؛ چرا که فقط خداوند قادر به آفرینشی کامل و بی عیب و نقص است.»

عبدالحسین سرداری؛ مسلمان ایرانی که جان یهودیان را نجات داد