نفتکش ایرانی در دریای سرخ دچار نقص فنی شد

21/08/2019 09:29:00 ق.ظ

نفتکش ایرانی HELM در دریای سرخ دچار نقص فنی شد

نفت‌ کش, حادثه

نفت کش ایران ی HELM در دریای سرخ دچار نقص فنی شد

یک نفت کش ایران ی در دریای سرخ دچار نقص فنی شده است اما خدمه سالم هستند و تعمیرات برای رفع نقص در حال انجام است.

روابط عمومی شرکت ملی نفتکش ایران، در شرح ماجرا گفت: «کشتی HELM در ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد به وقت تهران در ۱۲۰ کیلومتری شمال بندر ینبع عربستان در دریای سرخ دچار نقص فنی شد.»اکبر جبل عاملی مدیر فنی شرکت ملی نفتکش در این خصوص گفت: «کارکنان کشتی در حال برطرف کردن نقص ایجاد شده هستند و شناور از لحاظ ایمنی در شرایط پایدار و با ثبات است.»

وی درباره خدمه کشتی گفت: «خوشبختانه کارکنان کشتی در وضعیت ایمن به سر می برند.» ماه گذشته نیزیک کشتی باری ایراندر نزدیکی بندر لنکران آذربایجان دچار نقص فنی و غرق شد.این اتفاق در حالی رخ داده است که در سایت‌های مسیریاب کشتی‌ها، اطلاعاتی درباره وضعیت این نفتکش که با پرچم ایران حرکت می‌کند، وجود ندارد و مقصد آن ذکر نشده است.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دیدگاه: بمباران اقلیم کردستان توسط جمهوری اسلامی گفت‌وگو با عبدالله مهتدی

حمله نظامی جمهوری اسلامی به اقلیم کردستان و بمباران آن مناطق زمانی انجام شده است که ایرانیان فراگیرترین اعتراضات مردمی تاریخشان را رقم می‌زنند. این حملات تا بعدازظهر امروز دست کم ۱۷ کشته برجا گذاشته ا ادامه مطلب >>

نقص فنی نفتکش ایرانی در دریای سرخنقص فنی نفت کش ایران ی در دریای سرخ مدیر فنی شرکت ملی نفت کش: *کارکنان کشتی HELM در حال برطرف کردن نقص ایجاد شده هستند *شناور از لحاظ ایمنی در شرایط پایدار و با ثبات است *خوشبختانه کارکنان کشتی در وضعیت ایمن به سر می‌برند

آزادی نفتکش کافی نیست، باید خسارت بدهند/ در اجرای عدالت، خط قرمزی جز قانون نداریم

از مدل ویژه خودروی آستون مارتین «بیژن» با نقش ایرانی بته‌جقه در کالیفرنیا رونمایی شداز مدل ویژه خودروی آستون مارتین «بیژن» با نقش ایران ی بته‌جقه در کالیفرنیا رونمایی شد «نیکولاس» پسر بیژن پاکزاد، طراح و هنرمند فقید ایران ی، در مراسم رونمایی از این مدل ویژه در کلوب ۱۹۱۳ این شرکت در مانتری حضور داشت. ا

موزیک ویدئوی «افشین» خواننده پاپ ایرانی در حمایت از حقوق حیوانات با هنرنمایی یک سگ اوکراینیموزیک ویدئوی «افشین» خواننده پاپ ایران ی در حمایت از حقوق حیوانات با هنرنمایی یک سگ اوکراینی این کلیپ با رویکردی طنزآمیز گوشه هایی از ماجراهای زندگی افشین و رابطه گرم و صمیمی میان او و سگ خانگیش را به تصویر می کشد.

کشف آثار باستانی در «شهر گلادیاتور‌ها» در ترکیهبا ادامه حفاری‌های باستان‌شناسی در «شهر گلادیاتور‌ها» در استان بوردور ترکیه آثار تاریخی فراوانی به دست آمده است. - خبرگزاری آناتولی

تماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر رایگان استتماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر رایگان است شرکت مخابرات ایران تماس تلفن ثابت به ثابت در سراسر کشور در عید غدیر خم را رایگان اعلام کرد.

ه است اما خدمه سالم هستند و تعمیرات برای رفع نقص در حال انجام است.به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ملی نفتکش، کشتی HELM در ساعت ۶:۳۰ صبح روز سه شنبه ۲۹ مرداد به وقت تهران در ۷۵ مایلی شمال بندر ینبع در دریای سرخ دچار نقص فنی شد.رئیس قوه قضاییه با اشاره به آزادی نفتکش آدریان دریا «گریس-۱» با حکم دیوان عالی جبل الطارق، بر ضرورت پیگیری های حقوقی برای دریافت خسارت از توقیف کنندگان این نفتکش تاکید کرد.اشتراک مشاهده نظرات چاپ در جریان برگزاری هفته خودروهای لوکس و کلاسیک در شهر «مانتری» ایالت کالیفرنیا، «آستون مارتین» از مدل ویژه خود که به سفارش بوتیک «بیژن» در بورلی هیلز لس آنجلس تولید شده است، رونمایی کرد.

روابط عمومی شرکت ملی نفتکش ایران، در شرح ماجرا گفت: «کشتی HELM در ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد به وقت تهران در ۱۲۰ کیلومتری شمال بندر ینبع عربستان در دریای سرخ دچار نقص فنی شد.» اکبر جبل عاملی مدیر فنی شرکت ملی نفتکش در این خصوص گفت: «کارکنان کشتی در حال برطرف کردن نقص ایجاد شده هستند و شناور از لحاظ ایمنی در شرایط پایدار و با ثبات است. وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه کارکنان کشتی در وضعیت ایمن به سر میبرند.» وی درباره خدمه کشتی گفت: «خوشبختانه کارکنان کشتی در وضعیت ایمن به سر می برند. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز خدا را شاکریم که جلوه ولایت را در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم، ولایت فقیه و حاکمیت فقه و آموزه های دین را از برکات غدیر دانست و ادامه داد: در این جلوه، آنچه از خوبی‌ها و برکات می بینیم ناشی از برکات ولایت است؛ لذا با همه عربده کشی ها و ظلم و تعدی دشمنان، تمام ترفندها، مکرها و حیله هایشان نقش بر آب است چون این نظام، جلوه ولایت علوی است.» ماه گذشته نیز یک کشتی باری ایران در نزدیکی بندر لنکران آذربایجان دچار نقص فنی و غرق شد. انتهای پیام. این اتفاق در حالی رخ داده است که در سایت‌های مسیریاب کشتی‌ها، اطلاعاتی درباره وضعیت این نفتکش که با پرچم ایران حرکت می‌کند، وجود ندارد و مقصد آن ذکر نشده است. این بوتیک همواره در تزئین خودروهای خود از نشانه های ایرانی استفاده کرده است.

محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران نیز، سه روز پیش در فنلاند گفت که به‌دلیل تحریم‌های آمریکا، این کشور نمی‌تواند درباره مقصد نفتکش‌های خود شفاف باشد. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه اولین رکن ولایت علوی برای ما اجرای عدالت است، وضع قانون عادلانه، اجرای بدون تبعیض قانون و صدور حکم عادلانه را از مصادیق اجرای عدالت در سه قوه دانست و اظهار کرد: امروز مهم ترین پیام غدیر، اجرای عدالت در پرتو آموزه های دین و شریعت است و ما تردید نداریم که مردان و زنان صالح در جای جای این کشور با تمسک به قوانین اسلامی و اراده های پولادین، همواره مصمم به اجرای عدالت هستند. رویترز با استناد به گزارش وبسایت خزانه‌داری آمریکا، نفتکش HELM را در میان فهرست افراد، شرکت‌ها و کشتی‌های تحت تحریم‌ آمریکا ذکر کرده است. ایران یکی از بزرگترین ناوگان نفتکش جهان را در اختیار دارد اما تهران گزینه‌های اندکی برای جایگزینی نفتکش‌های قدیمی و ادامه روند صادرات نفت خود دارد چرا که از سال گذشته تحریم‌های آمریکا علیه ایران با خروج این کشور از برجام دوباره برقرار شده است. بیشتر بخوانید: . رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه امروز برای ما مهمترین آموزه غدیر، اجرای عدالت است، به عزم دستگاه قضایی برای برخورد با همه مظاهر فساد و تبعیض اشاره و تصریح کرد: مصمم هستیم که با همه افراد حتی یقه سفیدها که فکر می کنند خط قرمز هستند و می توانند قانون را با استفاده از روابط و نفوذ خود دور بزنند، برخورد کنیم.