نعمت احمدی به اتهام «نشر اکاذیب» به پرداخت ۵ میلیون تومان محکوم شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی، نعمت احمدی، وکیل دادگستری، را به اتهام «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به پرداخت پنج‌میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرد. بیشتر بخوانید 👇 اخبار_ایران اطلاع_رسانی خبرنگاری_جرم_نیست نعمت_احمدی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم سیاسی و مطبوعاتی، «نعمت احمدی»، وکیل دادگستری، را به اتهام «نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی» به پرداخت پنج‌میلیون تومان جزای نقدی محکوم کرد.

بر اساس اطلاعاتی که به «خبرنگاری جرم نیست» رسیده است، نعمت احمدی در گفت‌وگویی که روز یک‌شنبه ۲۱مهر۱۳۹۸ تحت عنوان «فساد به بخش نظارتی هم نفوذ کرده است» در روزنامه «آرمان» به چاپ رسید، در خصوص بازداشت معاون سازمان بازرسی کشور به دلیل فساد اظهاراتی را مطرح کرده بود. جلسه رسیدگی به اتهامات آن‌ها روز ۲۷مهر۱۳۹۹ برگزار شد و در آن جلسه، هیئت منصفه پس از طرح شکایت و استماع دفاعیات متهم، نعمت احمدی و حسین عبداللهی را مجرم شناخت، ولی مستحق تخفیف دانست.ایسنا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زنی به اتهام توهین به پادشاه تایلند به ۴۳ زندان محکوم شدانتقادات و اعتراض به قدرت بی شائبه پادشاه تایلند در شش ماهه گذشته بی سابقه است. مخالفان می گویند در ظاهر پادشاه قدرت سیاسی ندارد ولی در اصل اوست که تصمیم های نهایی را می گیرد حالا اگه این زن درزمان شاه دستگیر می‌شد؛ دولت های خارجی ۵۰۰ اعلامیه میدانند که شاه دیکتاتوره. PahlaviReza پادشاه اونا هم شبیه امامان غایب و حاضر ماست ؟! یعنی باید تو ۴۳ تا از زندانهای تایلند دست به دست بشه؟ زندان پاتایا هم جزوشه؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محکومیت کلانتری به چهار ماه حبس تعزیری به اتهام 'توهین به خمینی' | DW | 09.03.2021عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران به اتهام 'توهین به خمینی' به چهار ماه حبس تعزیری و منع فعالیت در احزاب سیاسی محکوم شد. اصغر دانشیان، معاون این سازمان این خبر را تکذیب کرد و گفت، هنوز حکمی صادر نشده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عیسی کلانتری به اتهام توهین به خمینی به زندان محکوم شدبنویس بابت چی وحکم کاملش محکومیتش دوسال گورش گم میکنه ۴ماه ولی خورده ده بگو دیه
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

۱۶ ماه زندان برای یک شهروند ایلامی به اتهام توهین به رهبری
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک شهروند کرمانشاهی به اتهام توهین به «ساحت مقام شامخ قاسم سلیمانی»می‌ری می‌بینی بدبخت کتلت لقمه کرده بوده با خودش برده بود سر کار.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »