نظر ولیعهد ابوظبی درباره مهار کرونا در امارات عربی متحده و عادی شدن زندگی

14/07/1400 03:23 ب.ظ

نظر ولیعهد ابوظبی درباره مهار کرونا در امارات عربی متحده و عادی شدن زندگی جزئیات بیشتر🔽

اگرچه استفاده از ماسک در مراکز و مجامع عمومی در امارات عربی متحده تاکنون اجباری بوده است اما گزارش ها از جلسه امروز مقام های این کشور در ابوظبی حکایت از آن دارد که بیشتر این افراد بدون ماسک بوده‌اند.

در هر حال ولیعهد ابوظبی گفت: «من یک خبر خوب برای شما دارم. وضعیت سلامتی در امارات عربی متحده خوب است.» تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در امارات عربی متحده به کمتر از ۲۰۰ نفر در روز رسیده است که پایین‌ترین میزان از ابتدای اوت ۲۰۲۰ است. همچنین روند واکسیناسیون در این کشور تسریع شده و بیش از ۸۴ درصد از مردم به طور کامل واکسینه شده‌اند.دبی در حال حاضر میزبان نمایشگاه جهانی «اکسپو ۲۰۲۰» است؛ نمایشگاهی که به دلیل شیوع بیماری کرونا با تأخیر افتتاح شد.

انتظار می‌رود که میلیون‌ها نفر از سراسر جهان در طول شش ماه از نمایشگاه «اکسپو ۲۰۲۰» که با برگزاری برنامه‌های جانبی از جمله کنسرت همراه است، دیدن کنند. ولیعهد ابوظبی با اشاره به تجربه و دانشی که پس از شیوع بیماری کرونا کسب شده است، گفت: «ما خدا را شکر می‌کنیم که از این بحران با خوبی، سلامتی و افتخار بیرون آمده‌ایم.» headtopics.com

ادامه مطلب:
euronews_pe »

قیامت کی تمام چھوٹی چھوٹی نشانیاں تقریبا مکمل ہیں مثال کے طور پر یہ اس بات کی علامت ہے کہ ایک وقت آئے گا جب عورت گھر گھر جا کر رقص کرے گی اور یہ ہمارے میڈیا کے ذریعے ہر گھر میں ہو رہا ہے۔

کرونا در جهان - الزام دز یادآور در اسرائیل؛ موافقت آژانس دارویی اروپا با تزریق دز سومحدود ۳۷ درصد از جمعیت ۹.۴ میلیون نفری اسرائیل دز یادآور دریافت کرده‌اند. شمار بیماران مبتلا به کووید-۱۹ که در وضعیت وخیم به سر می‌برند کاهش یافته است و تعداد موارد روزانه ابتلا نیز که ماه گذشته از ۱۰ هزار نفر عبور کرده بود به زیر ۴ هزار نفر رسید.

اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کامل کرونا در کشورهای منطقه📊 اینفوگرافی| آمار واکسیناسیون کامل کرونا در کشورهای منطقه 👈مشاهده تصویر باکیفیت اجتماعی EtemadOnline

آخرین وضعیت شیوع کرونا و روند واکسیناسیون در ترکیه

چراغ سبز برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا در اروپا | DW | 04.10.2021آژانس دارویی اروپا مجوز تزریق دوز سوم واکسن کرونا را برای شهروندان مسن‌تر از ۱۸ سال صادر کرد. گفته شده است که دوز سوم می‌بایست واکسن آر‌ان‌ای-ام از نوع بایون‌تک-فایزر باشد. تزریق دوز سوم در آلمان شروع شده است.

فوت 216 نفر دیگر در ایران بر اثر کرونا

آمریکا: در صورت شکست دیپلماسی با ایران «راه‌های دیگری» را در پیش خواهیم گرفتشماری از مقامات آمریکایی برای بررسی «راه‌های دیگر» در قبال ایران، در صورت شکست دیپلماسی، دیداری با همتایان اسرائیلی خود خواهند داشت.خبرگزاری «رویترز»، به دمکرات‌های ؟؟؟ امریکا اگر ذره ای غیرت و وجدان داشتند شکست دیپلماسی در ایران را از زمانی که فرزندانِ این آب و خاک ، تنها و بی کِس ، در مکتبخانه های جمهوری جهل و جنایت ، شکنجه و کُشته می شدند ، شکست خورده میدیدند و اینقدر رذیلانه سبب ادامه حیات این ماشین کشتار نمی شدند !!!