نظر مثبت ایران برای حضور در رقابت‌های کشتی قهرمانی جهان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فدراسیون کشتی ایران به اتحادیه جهانی اعلام کرد، در صورت برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان، تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی ایران را به این رقابت‌ها اعزام خواهد کرد

به گزارش ایسنا، محمد ابراهیم امامی درباره علت تاخیر اتحادیه جهانی کشتی در تعیین تکلیف برگزاری یا برگزار نکردن رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی جهان که قرار است اواخر آذر در صربستان برگزار شود، گفت: قبلا اتحادیه جهانی اعلام کرده بود دو ماه مانده به شروع مسابقات که اواخر آذرماه است، رای نهایی را اعلام کند که روز دوشنبه هفته جاری دقیقا دو ماه مانده به مسابقه می‌شود و اگر در این تاریخ در مورد برگزاری یا برگزاری نشدن مسابقات اطلاع رسانی شود، اتحادیه جهانی به قولش عمل کرده است.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که آیا در صورت برگزاری رقابت‌های قهرمانی جهان، ایران نیز در این رویداد شرکت می‌کند یا خیر؟ خاطرنشان کرد: اخیرا اتحادیه جهانی کشتی به فدراسیون‌های عضو نامه فرستاد و نظر آن‌ها را درباره حضور یا حضور نداشتن در این رقابت‌ها جویا شد که فدراسیون کشتی ایران نیز اعلام کرد اگر مسابقات برگزار شود در آن شرکت خواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ جریمه‌های ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومانی در انتظار متخلفان کرونایی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ صف طویل مبتلایان برای تخت‌های پر بیمارستانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بار دیگر اختلال در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی🔺بار دیگر اختلال در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی ⚡️نت بلاکز، موسسه ناظر بر اینترنت در صفحه توئیتر خود از اختلال عمده در اینترنت ایران همزمان با تجمعات مردمی پس از درگذشت محمدرضا شجریان در شامگاه پنجشنبه ۱۷ مهر به وقت محلی خبر داد. کفتارها از مرگ استاد شجریان هم سواستفاده میکنند و زوزه میکشن. بعد از مرگش هم عده ای نمیخوان دست بردارند از این شغال بازیها بابا کسکشا ی مهدی فلاحتی میدیدیم اونم انداختین بیرون مسیح مادرسگ عجوزه رو اوردین خایه نمیکنیم بزنیم voa زنتو گاییدم ترامپ قمارباز با صفحه اخر چیکار داشتی زنازاده😅🤣🤣❤😘🤣🤣🤣
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

روایت همکاری مخفیانه خواننده ایرانی-اسرائیلی با هنرمندان در ایران؛ ترس شبانه‌روزی از بازداشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 210 بیمار طی شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 210 بیمار طی شبانه‌روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ تمدید تعطیلی تهران
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »