نظر پوتین در مورد جنگ جهانی سوم چیست؟

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 59%

🔻اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: 🔸نظر پوتین در مورد جنگ جهانی سوم چیست؟ 🔹رسانه‌های روسی به نقل از ولادیمیر پوتین رئیس‌جمهور این کشور خبر دادند، مساله ناو انگلیسی اقدامی تحریک‌آمیز بود که واشینگتن و لندن در پس آن قرار داشتند.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به اعتقاد ولادمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه حتی اگر این کشور روز چهارشنبه گذشته ناوچه انگلیسی را غرق می‌کرد، باز هم جنگ جهانی سوم به راه نمی‌افتاد.

به اعتقاد ولادمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه حتی اگر این کشور روز چهارشنبه گذشته ناوچه انگلیسی را غرق می‌کرد، باز هم جنگ جهانی سوم به راه نمی‌افتاد.، رسانه‌های روسی به نقل از ولادمیر پوتین رئیس‌جمهور این کشور خبر دادند، مساله ناو انگلیسی اقدامی تحریک‌آمیز بود که واشینگتن و لندن در پس آن قرار داشتند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آغاز تزریق دوز سوم واکسن کرونا در ترکیهتزریق دوز سوم واکسن کرونا در ترکیه برای افراد بالای 50 سال آغاز شد. - خبرگزاری آناتولی دوز سوم؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جنگ آمریکا در افغانستان به معنای واقعی چه زمانی به پایان می‌رسد؟جنگ آمریکا در افغانستان در حالی تمام می‌شود که نه تسلیمی در کار است و نه پیمان صلحی، نه پیروزی نهایی و نه شکستی قطعی. هیچوقت به پایان نمیرسد...درآمد آمریکا از تحمیل فروش تجهیزات نظامی به جهان سوم کودن هست جنگ در افغانستان تمام نشدنی است با توجه به شرایط جغرافیایی و فرهنگ ایلی و قبیله ای و محروم بودن و صدالبته مذاهب مختلف اسلام برآمدن اخیرن جنرال روسي ازافغانستان بابرآمدن اخرین جنرل امریکائي سکات میلر از افغانسان فرق دارند جنرال روسی درنیمه پل بندر حیرطان بیانیه ئي خفیه داد و یک فیرتوفنګچه هم به طرف افغانستان کرد اما جنرال امریکائي ازاشرغنی بمان خدائي کرده برآمد بیدون کدام فیرسلاح به طرف افغانستان ،
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اعتراض سازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه به اقدامات روسیه در جلوگیری از دسترسی به کمک‌های بشردوستانهسازمان‌های مردم‌نهاد در سوریه در اعتراض به اقدامات روسیه برای جلوگیری از ارسال کمک‌های بشردوستانه به سوریه تجمع کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حمله انتحاری در یک کافی شاپ در پایتخت سومالی 6 کشته به جا گذاشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

از شراب تا پنیر در بازار روز فرانسوی؛ زندگی پساقرنطینه‌ای در زادگاه ناپلئون«در یک قسمت، شراب‌های اشتهاآور مثل شراب مورد و شراب شاه‌بلوط دارم. شراب رسیده یا بالغ کُرس هم که مشهور است. در قسمت نوشیدنی‌های گوارنده (دیجستیو)، نوشیدنی با طعم مورد، مال همین جاست که ما آن را بعد از غذا می‌نوشیم. با طعم بالنگ هم داریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع چندبرابری کرونا در سیستان و بلوچستان و هرمزگان؛ تیم واکنش سریع در زاهدانبا ادامه وضعیت حاد شیوع کرونا در دو استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان، شماری از مسئولان محلی و استانی وضعیت را «فوق بحرانی» خواندند و یک مقام وزارت بهداشت هم از اعزام تیم «واکنش سریع» این وزارت به زاهدان خبر داد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »