نظر مثبت آموزش و پرورش به طرح زاکانی برای قبرستان‌گردیِ دانش‌آموزان

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش ایران روز چهارشنبه با استقبال مشروط از طرح قبرستان‌گردی برای دانش‌آموزان،‌ از این طرح به عنوان «یک موقعیت تربیتی» یاد کرد.

عادل کیانپور، زندانی جان‌باخته

ذبیح‌الله خدائیان در نشست خبری هفتگی با رسانه‌ها نه تنها سیاسی بودن اتهام عادل کیانپور را رد کرد، بلکه مدعی شد که وی «در حال اعتصاب غذا نبود.» او در مورد این‌که چگونه این فرد زندانی «بدون اینکه مشکلی داشته باشد» «در نهایت در بیمارستان فوت کرده است» توضیحی ارائه نداد. بر اساس این گزارش، آقای کیانپور از چهارم دی امسال در اعتراض به محرومیت از حق دادرسی عادلانه و بدون رسيدگى پزشكى اعتصاب غذای غذای خود را آغاز کرده بود و در پی وخامت حال بعدازظهر روز شنبه، ۱۱ دی در زندان جان باخته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

دقیقا، چون در اینده بجز نماز خواندن بجای پولدارها ، دعا و فاتحه خوانی کاری در مملکت یافت نخواهد شد!

دیوث چو دیوث ببیند خوشش آید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس: اکثریت اعضای کمیسیون با طرح بازتوزیع بنزین مخالفت کردندطرح بازتوزیع بنزین که با نام طرح «بنزین برای همه» نیز مطرح شده است، در راستای حدف سهمیه بنزین خودروها و توزیع بنزین سهمیه‌ای در میان شهروندان است. خدا لعنت کنه
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پانزدهمین مرحله‌ی طرح ظفر- عکس باشگاه خبرنگاران پویا تسنیم | Tasnimطرح بازداشت خرده‌فروشان و معتادان متجاهر تهران پانزدهمین مرحله از طرح ظفر (طرح بازداشت قاچاقچیان، توزیع‌کنندگان، خرده‌فروشان و معتادان متجاهر تهران) صبح امروز با حضور رئیس پلیس تهران در ستاد فرماندهی فاتب برگزار شد گزارش تصویری: اینایی که روشون نوشته آمستردام چی‌اَن ؟؟ 🤔
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مخالفت قاطع کمیسیون انرژی با طرح بازتوزیع یارانه بنزینسخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اکثریت اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی زمان اجرای طرح بازتوزیع یارانه بنزین را مناسب ندانسته و لازم است این طرح با تعامل و همفکری فراقوه ای مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مکتب سردار سلیمانی نه با ترور از بین می‌رود نه با موشکرییس جمهوری گفت: اگر شخصیت یک‌ فرد بسیار توسعه یافت دیگر فقط یک فرد حقیقی نیست، بلکه توسعه وجودی، او را شخصیتی می‌کند که به عنوان یک ملت و یک مکتب از او یاد می‌شود و این مکتب نه با ترور از بین می‌رود نه با موشک. اما با دروغ و اختلاس قطعا'از بین میرود فقط سیفون توالت را بکش
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیما بابایی از توطئه‌ای برای کشاندش به مرز ایران و ترکیه خبر داد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

رئیس سازمان برنامه و بودجه ایران: از سال آینده ارز دو نرخی نداریمدولت هنوز مشخص نکرده است که قیمت ارز تک‌نرخی چه میزان خواهد بود، اما نرخ ارز نیمایی در حال حاضر حدود ۲۵ هزار تومان و نرخ آزاد دلار بیش از ۲۹ هزار تومان است. خـــاک برسرت دکتراستاد مهندس لیسانسیه پرستاراموزگاردانشمند دانشجو که چهلو سه ساله یکمشت مسلمون کوسکش کثافت خونخوار متعفن بی سواد شپشوی تخم صیقه اشغالکر غارت گردزد قاتل برشما دانش اموختگام حکومت کنه خاک برسرت ایران خفته اسلام زده یارانه خوار عرب پرست گشنه خفته بر ابر گنج جهان هموطنان، قدرت های جهانی تنها با تجزیه بلافاصله ایران راضی به سقوط رژیم خواهند بود، زیرا میدانند که مردم ما از کمونیسم و اسلام گذر کرده و بیشتر ایرانیان خواهان بازگشت پادشاهی هستند. کشورهایی مانند قطر ایده آل غرب است زیرا کوچک اند و پول نفت را دوباره در غرب سرمایه گذاری میکنند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »