نظرسنجی «رادیو زمانه» درباره سناریوهای محتمل پس از مرگ خامنه‌ای

14/09/1400 08:48:00 ق.ظ

نظرسنجی «رادیو زمانه» درباره سناریوهای محتمل پس از مرگ خامنه‌ای العربيه_فارسى

وبسایت «رادیو زمانه»، در یک نظرسنجی، سناریوهای مربوط به آینده رژیم ایران پس از مرگ علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار داده است.در این آخرین به روزرسانی: 05 دسامبر ,2021: 09:48 صبح GST Share آدرس کپی شد وبسایت «رادیو زمانه»، در یک نظرسنجی، سناریوهای مربوط به آینده رژیم ایران پس از مرگ علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی را مورد بررسی قرار داده است.

در این نظرسنجی، پرسش‌های متعددی از این جمله مطرح شد: «آیا رهبری نظام و نهادهای مرتبط با ولایت فقیه بعد از مرگ خامنه‌ای به پسرش مجتبی واگذار خواهند شد یا ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری کنونی، وارث آن‌ها خواهد بود؟ آیا دوران گذار پس از خامنه‌ای، تنش‌آلود خواهد بود؟»

Advertisement این پرسش‌ها همزمان با بروز تحولی آشکار در محتوای شعارهای سر داده شده از سوی تظاهرکنندگان ایران در تجمعات مطرح شده است. چراکه در گذشته، از تعرض به شخص خامنه‌ای در شعارها خودداری می‌شد اما پس از تظاهرات آبان 98 در پی افزایش ناگهانی بهای بنزین و سخنان خامنه‌ای که خواهان احیای کمیته‌های انقلاب در شهرها و ایجاد شبه‌نظامیان طرفدار برای سرکوب هرگونه تظاهرات بود، دگرگونی بنیادین و سریعی در شعارها به وجود آمد و شعار «مرگ بر خامنه‌ای» بر سر زبان‌ها افتاد. headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : تصاویری از جشن پیروزی اردوغان و حامیانش در کاخ ریاست جمهوری در آنکارا

ویدیوها : رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه روز یکشنبه ۲۸ مه در دور دوم انتخاباتی تاریخی و در یکی از بزرگترین چالش‌های دوران رهبری‌اش توانست بار دیگر پیروز شود و بر کرسی ریاست جمهوری تکیه زند. ادامه مطلب >>

وقتی نمایش مسخره تزریق واکسن ایرانی ویروس کرونا به رهبر جمهوری اسلامی در تلویزیون به نمایش گذاشته شد، همه با ناباوری دیدند بازوی این ضحاک زمانه ایران مثل بازوی یک فرد ۴۰ ساله است، طوری او را با مواد غذایی اورگانیک و گرانقیمت تغذیه می کنند که به این زودی ها به درک واصل نمی شود.

عوارض نادر برخی واکسن‌های کرونا؛ شناسایی دلیل احتمالی لختگی خون پس از تزریقنتیجه تحقیق پژوهشگران نشان می‌دهد که لختگی خون پس از تزریق برخی از انواع واکسن‌های کرونا ممکن است با استفاده از آدنوویروس‌ها در واکسن‌ها در ارتباط باشد. از دانشگاه علوم پزشکی تهران هم بابت طرح تحقیقاتی که مدون و با دستورالعمل اجرایی و سمینار تحویل دادم ۵میلیارد طلبکارم که میخواسته اند پول من را ندهند گفتند کارآموز من میگم فوق لیسانس کارآموزی نداشت اون دوره، گفتند محجوره و پرونده سازی کردند علیه من.

اسرائیل: به آزارهای جمهوری اسلامی در تهران پاسخ می‌دهیماسرائیل می‌گوید از این پس در پاسخ به هرگونه تجاوز از سوی نیروهای نیابتی حکومت ایران و شبه‌نظامیان مورد حمایت سپاه پاسداران، «سر اختاپوس» را در تهران نشانه در شرکت ساختمانی که ثبت کردیم قرارداد اولیه ام به خاطر دلسوزی ام برای فقرایی که مسکن ندارند و ساخت مسکن مهر مبلغ ناچیزی گرفتم، قراردادم منقضی شد و چندین سال بعد هم از اسمم استفاده کردند که مبلغ من مهندس برای ادامه قرارداد ۱۰۰میلیارد دلاراست که طلبکارم. 👌👌👌👌👌 اسرائیل تو دوباره بی راهه رفتی که، آخوند میگه اسلامی شو من با تو دوست شوم. نام اسرائیل را از فردا بگذارید جمهوری اسلامی اسرائیل، البته باید شیعه باشد و گرنه قبول نیست اسلامی دیگر. اسرائیل کافر نباش و آدم شو. اسرائیل بگو بمب های اتمی را برای نابودی تو ساختن آیا آزار است؟😂😂😂

دیدار ماکرون با ولیعهد عربستان؛ برنامه هسته‌ای ایران و بحران لبنان محور گفتگوها استرئیس‌جمهوری فرانسه یکی از اولین رهبران غربی است که پس از قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار اهل عربستان در سال ۲۰۱۸ با محمد بن سلمان دیدار می‌کند. واقعا ما رو رنگی میبینین احیانا قهوه ای ؟؟ ادمین محترم ایشون دوستی دیرینه ای با پادشاهی_قطر برقرار کرده ،بگو چرا ؟ چونکه پادشاهی قطر کلا دلال نفتی ملاهای ج.ا هست و پایگاه انعقاد قراردادهای کثیف پس چرا که نه ،نه ؟

رئیس جمهور فردا با مردم سخن می گویدرییس‌جمهوری فردا شب پس از خبر ساعت ۲۱ شبکه اول سیما برای سومین بار از ابتدای تشکیل دولت سیزدهم با مردم سخن می‌گوید. میخاد بگه دلخوش به این مقدار نباشید

سازمان جهانی بهداشت: هنوز هیچ مورد مرگ ناشی از سویه اومیکرون ثبت نشده استسخنگوی سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که هنوز هیچ مورد مرگ ناشی از سویه جدید کرونا «اومیکرون» ثبت نشده است. - خبرگزاری آناتولی

ژنرال عبدالفتاح البرهان: ارتش سودان پس از انتخابات سال ٢٠٢٣ از سیاست کنار می‌رود🔺ژنرال عبدالفتاح البرهان: ارتش سودان پس از انتخابات سال ٢٠٢٣ از سیاست کنار می‌رود ▪️هیچ یک از نیروهای سیاسی از جمله حزب کنگره ملی به رهبری عمر البشیر نقشی در دولت انتقالی نخواهند داشت. ⬇️بیشتر بخوانید: