نظرسنجی حقوق کارگران و معلمان

07/07/1398 12:27 ب.ظ

نظرسنجی حقوق کارگران و معلمان لطفا در نظرسنجی ایران وایر شرکت کنید. این نظرسنجی‌ها به منظور بهبود کیفیت پوشش اخبار کارگران و فعالان صنفی در ایران‌وایر منتشر می‌شوند.

لطفا در نظرسنجی ایران وایر شرکت کنید. این نظرسنجی‌ها به منظور بهبود کیفیت پوشش اخبار کارگران و فعالان صنفی در ایران‌وایر منتشر می‌شوند. چقدر اخبار و مسائل مربوط به مشکلات و مسائل کارگران و معلمان (اعتراضات، تحصن‌ها، اعتصابات) را دنبال می‌کنید؟

چقدر اخبار و مسائل مربوط به مشکلات و مسائل کارگران و معلمان (اعتراضات، تحصن‌ها، اعتصابات) را دنبال می‌کنید؟

ادامه مطلب:
iranwire »

آغاز سال تحصیلی جدید و دور باطل سرکوب معلمانسال_تحصیلی_جدید آغاز شده است، اما معلمانی همچون محمد_حبیبی، محمود_بهشتی_لنگرودی و اسماعیل_عبدی و... به‌جای کلاس درس، در زندان به‌سر می‌برند. بیشتر بخوانید در یادداشتی از شهرام موصلچی، روزنامه‌نگار: Sh_Mouselchi

مجلس و دولت حامی شفاف‌سازی از اموال و حقوق مسئولان هستندقاسم ساعدی، رئیس مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: قرار دادن مستندات اموال مسئولان و همسر و فرزندان‌شان روی سایت شفافیت، باعث تقویت اعتماد عمومی و رفع ابهام جامعه درباره دارایی مسئولان و میزان حقوق دریافتی آنها می‌شود. همچنین عاملی بازدارنده در مقابل وسوسه فساد مسئولان است. نمک گندیده . اینها داستان ۴۰ ساله محقق نشدنی است . یعنی ما انقدر احمقیم .

پاسخ شهرداری و معلولان پایتخت به یک سؤال: تهران برای همه است؟تهران- ایرناپلاس- معلولان می‌گویند سرعت مناسب‌سازی معابر و امکانات شهری برای معلولان بسیار کند است. شورای شهر هم می‌گوید اعتبارات این حوزه را ۳۲۵ درصد افزایش داده است. پاسخ شهرداری هم این است که علاوه بر اعتبارات، ما به زمان هم نیاز داریم.

موسوی: ایران آمادگی ورود به مذاکره برای تبادل زندانیان با آمریکا را داردسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: استرداد خانم کنی به آمریکا، با نقض مقررات و حقوق ایشان انجام شد که مورد اعتراض جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت.

باخبر: ۵ مهر ۹۸ - ۲۷ سپتامبردر باخبر: ۶ مهر ۹۸ – ۲۸ سپتامبر بشنوید: نشست مخالفان جمهوری اسلامی در لندن، وزارت ارشاد جمهوری دست به سانسور در محتویات ویکی‌پدیا می‌زند و پایان انتخابات افغانستان زیر سایه‌ی تدابیر امنیتی 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید:

مطالبه 35 میلیاردی 1300کارگر از کارخانه مخابرات راه دور شیراز/ شکایت کارگران به دادستانی شیراز و تهرانرئیس کانون بازنشستگان مخابرات راه دور شیراز با بیان اینکه مطالبات 1300کارگر مخابرات راه دور شیراز بدون احتساب‌خسارت تاخیرحدود 35 میلیارد تومان است، افزود: این بدهکاری مربوط به سال 85 است بطوریکه این مبلغ شامل حقوق، دستمزد و پاداش آخر خدمت کارگران می شود که پرداخت نشده است.