نظامیان اسرائیل 6 خانه و تاسیسات متعلق به فلسطینیان را تخریب کردند

23/03/1400 12:27:00 ب.ظ

نظامیان اسرائیل 3 باب خانه و 3 تاسیسات دامداری فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی را تخریب کردند. - خبرگزاری آناتولی

نظامیان اسرائیل 3 باب خانه و 3 تاسیسات دامداری فلسطینیان در کرانه باختری اشغالی را تخریب کردند. - خبرگزاری آناتولی 13.06.

2021 رام‌الله/ عوض الرجوب/ خبرگزاری آناتولی فارس کعابنه، روزنامه‌نگار و فعال مدنی فلسطینی به خبرگزاری آناتولی گفت: نظامیان اسرائیل امروز یکشنبه با یورش به شهرک «الطیبه» رام الله کرانه باختری رود اردن 3 باب خانه و 3 تاسیسات دامداری فلسطینیان را تخریب کردند.

وی افزود: در نتیجه این اقدامات 15 نفر از اهالی الطیبه بی‌خانمان شدند. گفتنی است نظامیان اسرائیل منازل فلسطینیان واقع در منطقه"ج" کرانه باختری را به بهانه"ساخت و ساز غیرمجاز" تخریب می‌کنند. براساس پیمان «اسلو دو» که در سال 1995 میان حکومت فلسطین و اسرائیل به امضا رسید، کرانه باختری به سه منطقه؛ «الف»، «ب» و «ج» تقسیم شد. منطقه «الف» شامل 18 درصد کرانه باختری و از لحاظ امنیتی و اداری تحت اداره حکومت فلسطین است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

مشاهده دوباره یوز آسیایی در خراسان‌شمالی/ امیدها برای تداوم نسل یوزها زنده شد- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

دستشون درد نکنه!

جودو؛ ژاپن طلای سنگین‌ترین وزن‌های مسابقات جهانی را به خانه بردسارا آساینا که قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را در کارنامه دارد با آمادگی کامل پا به این مسابقات گذاشته و در طول مبارزات دور مقدماتی نشان داده بود که استحقاق دریافت مدال طلا را دارد.

هر چقدر کار کنم باز هم از نظر صاحبکارم کم است/ تنها آرزویم کمتر شدن ساعت کاری‌ام است/ درآمدم را برای کرایه خانه می‌دهم/ ۴۰۰ کیلو بار را یک‌جا جابجا می‌کنمپدرم از وقتی کرونا شد، بیکار است و چون بدهی داریم و نمی‌توانیم پول کرایه خانه را بدهیم من کار می‌کنم. مادر و خواهرم هم در خانه کار می‌کنند. حتی نمی‌توانم برای خودم خرید کنم و چون اجاره خانه بالاست و بدهی داریم. همه درآمد من و مادر و خواهرم برای آن می‌شود.

سه فلسطینی توسط نظامیان اسرائیل در قدس بازداشت شدندنظامیان اسرائیل با حمله به تجمع فلسطینیان در قدس اشغالی 3 نفر از آنها را بازداشت کردند. - خبرگزاری آناتولی

جودو؛ ژاپن طلای سنگین‌ترین وزن‌های مسابقات جهانی را به خانه بردسارا آساینا که قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۸ را در کارنامه دارد با آمادگی کامل پا به این مسابقات گذاشته و در طول مبارزات دور مقدماتی نشان داده بود که استحقاق دریافت مدال طلا را دارد.

آمریکا: گزارش‌ها درباره فروش سیستم ماهواره‌ای روسی به ایران را دنبال می‌کنیمآمریکا: گزارش‌ها درباره فروش سیستم ماهواره‌ای روسی به ایران را دنبال می‌کنیم معاون سخنگوی وزارت امورخارجه آمریکا در واکنش به خبر فروش ماهواره روسی به ایران گفت که واشنگتن از این مسئله مطلع است و گزارش رسانه‌ها در این رابطه را دنبال می‌کند. افول آمریکا بزودی ان شاالله کنترل کنن که چی بشه

پوتین گزارش تحویل ماهواره پیشرفته به ایران را «چرند» و «خبر جعلی» خوانددر گزارش واشنگتن‌پست آمده بود که توانایی تجسسی ایران برای نظارت بر تجهیزات و تاسیسات کشورهای منطقه با استفاده از ماهواره روسی افزایش خواهد یافت. چرند به روسی چی میشه؟ فقط میخواسته یک سیخ کنه امریکایی ها را که اگر با من راه نیایید من ایران را مجهزتر میکنم که این برای شما خوشایند نخواهد بود در حد یک تهدید است فعلا