نظامیان اسرائیل 2 نوجوان فلسطینی را در قدس بازداشت کردند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

زين خليل/ خبرگزاری آناتولی بنا به گزارش رسانه‌های عبری، نظامیان اسرائیل شب گذشته 2 نوجوان فلسطینی را در شهرک العیساویه قدس اشغالی بازداشت کردند.

در همین راستا روزنامه «یدیعوت آحارانوت» گزارش داد که فلسطینیان به مناسبت سالگرد کشته شدن مصباح ابوصبیح که 4 سال پیش 2 اسرائیلی را در قدس کشته بود، راهپیمایی کردند.نظامیان اسرائیل با فلسطینیان معترض درگیر شده و 2 نفر از آنها را بازداشت کردند.

ابوصبیح در تاریخ 9 اکتبر سال 2016 طی عملیاتی 2 اسرائیلی از جمله یک پلیس را کشته و 6 نفر دیگر را زخمی کرد و توسط نظامیان اسرائیل به شهادت رسید. بر اساس گزارش رسمی فلسطین از سال 1967 تاکنون مقامات اسرائیل جسد 254 شهید فلسطینی و جسد 74 مفقود را در این کشور نگهداری کرده و از تحویل اجساد شهدای فلسطینی به خانواده‌هایشان خودداری می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجربه قدرت در ۱۶ سالگی؛ دختر نوجوان برای یک روز «نخست‌وزیر» فنلاند شدنخست‌وزیر فنلاند در حالی برای یک روز جایش را به یک دختر نوجوان داد که این کشور از نظر برابری جنسیتی یکی از بهترین جایگاه‌ها را در میان کشورهای جهان دارد. تا چشم به هم بزنی یک روز تموم میشه میره. توی یک روز قدرت دستت باشه یا نباشه فرقی نمی کنه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ کودکان یمنی در میان ویرانه‌های جنگ سال تحصیلی را آغاز کردندمدرسه الوحده در استان تعز یکی از این مدارس است که دیوارهایش هدف گلوله‌های توپ قرارگرفته،‌ سقفش فروریخته و ستون‌های بتونی لرزانش هر آن در حال فروپاشی است. همیشه در ویرانی ها رد پای حکومت جمهوری اسلامی هست سکولار SuaadS is yours? یک سوال: آیا تا بحال دیدید که یورونیوز حتی برای یکبار هم که شده عکس و مقاله ای در مورد مدارس کپری در سیستان و بلوچستان و استان فارس و یا خرابه های خرمشهر را منتشر کند؟ اگر کرده ممنون میشم اطلاع رسانی کنید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اردن حریم هوایی خود را به هواپیماهای اسرائیل باز کرداردن و اسرائیل با امضای توافقی حریم خوایی خود را به یک دیگر باز کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نتانیاهو می‌خواهد 2 هزار یهودی اتیوپیایی را به اسرا‌ئیل منتقل کندبنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیل قصد دارد 2 هزار یهودی اتیوپیایی را به اسرائیل منتقل کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یورش نظامیان اسرائیل به کرانه باختری
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

۱۴ میلیون نفر در پیاده‌روی اربعین شرکت کردند + عکسآستان حرم حضرت عباس (ع) در عراق اعلام کرد: بیش از ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر در مراسم پیاده‌روی اربعین در شهر کربلا شرکت کردند. گزارشی از کوسخولهای کرونا ندیده ادمین هیچ تصوری از تعداد ۱۴ میلیون نداره....لطفا از باسن خویش اعداد درنیاوریم نشانه قدرت است واقتدار یا حماقت است ضعف مکه خانه خدا چنین زواری نداشت ونداشته
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »