نظام سلطه در برابر منطق انقلاب اسلامی کم آورده است

25/09/1400 12:28 ب.ظ

رئیس سازمان بسیج: نظام سلطه در برابر منطق انقلاب اسلامی کم آورده است در جنگ فرهنگی مجروح شدیم ولی ملت ایران با قدی برافراشته به جلو حرکت می‌کند درصدد این هستیم دولت اسلامی را تکامل بخشیم و وارد مرحله جامعه‌سازی شویم تا بتواند آغازگر تمدن نوین اسلامی باشد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی توانسته است هم به لحاظ نظامی بر دشمن پیروز شود و هم به لحاظ سیاسی، گفت: درست است که نظام سلطه زورگویی می‌کند، اما در مقابل منطق انقلاب اسلامی کم‌ می‌آورد. وی با بیان اینکه این سند بر مبنای آینده‌نگری و تمرکز بر اجرای گام دوم انقلاب تدوین شده است، اضافه کرد: ما درصدد این هستیم دولت اسلامی را تکامل بخشیم و وارد مرحله جامعه‌سازی و امت‌سازی شویم تا بتواند آغازگر تمدن نوین اسلامی باشد.

خود این برنامه در اندیشه مقام معظم رهبری تفسیری دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در سند ۱۰ ساله اعتلاء بسیج، ۹ اولویت وجود دارد. یعنی وقت، زمان و تمرکز ما در ۹ محور قرار می‌گیرد. تشکیل و تحقق بسیج، تعلیم و تربیت، جهاد فرهنگی-اجتماعی و تولید قدرت نرم، اقتصاد مقاومتی، سازندگی و پیشرفت و آبادانی و محرومیت زدایی، فضای مجازی، بعد تعالی و نهادی بسیج و جهاد علمی و فناوری‌ محورهایی هستند که در اولویت قرار دارد و دو مورد از این ۹ اولویت در رابطه با اندیشه‌های گام دوم انقلاب هستند و اصول هفت‌گانه گام دوم انقلاب در محوریت این ۹ اولویت تحقق پیدا می‌کند.

سلیمانی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی توانسته است هم به لحاظ نظامی بر دشمن پیروز شود و هم به لحاظ سیاسی، گفت: درست است که نظام سلطه زورگویی می‌کند، اما در مقابل منطق انقلاب اسلامی کم‌ می‌آورد. در جنگ فرهنگی درست است که مجروح شدیم ولی ملت ایران با قدی برافراشته به جلو حرکت می‌کند. headtopics.com

خسته نباشید تازه بعد ۴۱سال دولت اسلامی رو تکامل میدید تو این مدت مشغول چی بودید .

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ثبت هنر سنتی خوشنویسی اسلامی در فهرست میراث فرهنگی ناملموس جهانیثبت هنر سنتی خوشنویسی اسلامی در فهرست میراث فرهنگی ناملموس جهانی هنر سنتی خوشنویسی اسلامی در فهرست نمایندگی میراث فرهنگی ناملموس بشریت سازمان علوم و فرهنگ آموزشی سازمان ملل متحد (یونسکو) به ثبت رسید.

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی- عکس خبری تسنیم | Tasnimاخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

مخالفت ایران با نصب دوربین در سایت اتمی تسا؛ «کرج خارج از پادمان است»محمد اسلامی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران با اشاره به این که سایت تسا در کرج خارج از پادمان است، نظارت آژانس بر این سایت را به‌طور ضمنی رد کرد.اسلامی، اونجا دوربین داشت دیگه . خرابکاری کردن جای رولپلاکاش خراب شد دیگه نمیشه دوربین نصب کرد😂

دشمن را در جنگ اقتصادی نیز ناامید کنیداژه‌ای: *امروز دشمن بعد از جنگ نظامی، تبلیغاتی و روانی فشار خود را بر عرصه اقتصاد و معیشت مردم گذاشته است *تصور دشمن این است که از این طریق می‌تواند به اهداف خود برسد *دشمن را در جنگ اقتصادی نیز ناامید کنید ششمین پنجشنبه ..... بر پدرت لعنت بیشرف پنجشنبه ها هر هفته هرایرانی بگه لعنت_برپدرش بخونید کپی کنید ریت کنید لعنت بفرستید همه شرکت کنید کپی کنید ریت بزنید حتی شد تو دلتون یه لعنت بفرستید. امان ازین خوکهایی که یاد گرفته اند بر روی دو پا راه بروند تا دهن همرو سرویس نکنیم ولکن نیستیم

اولیانوف: مذاکرات در وین کُند اما همراه با پیشرفت استاولیانوف: *مذاکرات در وین کُند اما همراه با پیشرفت است *من هیچ دلیلی نمی‌بینم فکر کنم هر یک از طرفین مذاکرات از جمله آمریکایی‌ها و ایرانی‌ها بازی در می‌آورند *اراده سیاسی برای رسیدن به نتیجه‌ای ملموس وجود دارد منم هیچ دلیلی نمیبینم که تو کمتر گوه بخوری از کیر این روس بالا میرید اخرش میره تو کونتون با اینکه الانم چوب کرده توی کون ادمین روسیه هر ده سال یبار میاد. سوار جمهوری اسلامی میشه. تریلیون دلار خامنه و طرفداران بمب اتم هرج میکنن به هیجا نمیرسند اخرشم سانتر فیوژهارو میدن پوتین پدرشون که سوار مادرشون شده . حکومت و اقتدار و کشور فروشی فقط به سبک خامنه ای مگر نه قارجاری ها توهمی بیش نبودن

پاسخ نیکزاد به شائبه حقوق ۸۰ میلیونی در مجلسپاسخ نیکزاد به شائبه حقوق ۸۰ میلیونی در مجلس: کسی در مجلس حقوق ۸۰ میلیونی نمی‌گیرد حقوق نمایندگان زیر ۲۰ میلیون تومان است جایگاه ساختاری نمایندگان در کشور، به اندازه یک بخشداری نیست مطالبی که در شبکه‌های اجتماعی گفته می‌شود را از تریبون مجلس مطرح نکنید

سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز ۲۵ آذر ماه، در همایش هم‌اندیشی مسئولان و مدیران سازمان بسیج سازندگی سپاه‌ در استان‌های کشور که در مجتمع فرهنگی تربیتی امام رضا(ع) برگزار شد، اظهار کرد: بزرگترین ویژگی سند راهبردی ۱۰ ساله اعتلاء بسیج این است که بسیج را از گرفتاری در روزمره‌گی و انجام سلیقه‌ای امور بازمی‌دارد.

وی با بیان اینکه این سند بر مبنای آینده‌نگری و تمرکز بر اجرای گام دوم انقلاب تدوین شده است، اضافه کرد: ما درصدد این هستیم دولت اسلامی را تکامل بخشیم و وارد مرحله جامعه‌سازی و امت‌سازی شویم تا بتواند آغازگر تمدن نوین اسلامی باشد. خود این برنامه در اندیشه مقام معظم رهبری تفسیری دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در سند ۱۰ ساله اعتلاء بسیج، ۹ اولویت وجود دارد. یعنی وقت، زمان و تمرکز ما در ۹ محور قرار می‌گیرد. تشکیل و تحقق بسیج، تعلیم و تربیت، جهاد فرهنگی-اجتماعی و تولید قدرت نرم، اقتصاد مقاومتی، سازندگی و پیشرفت و آبادانی و محرومیت زدایی، فضای مجازی، بعد تعالی و نهادی بسیج و جهاد علمی و فناوری‌ محورهایی هستند که در اولویت قرار دارد و دو مورد از این ۹ اولویت در رابطه با اندیشه‌های گام دوم انقلاب هستند و اصول هفت‌گانه گام دوم انقلاب در محوریت این ۹ اولویت تحقق پیدا می‌کند.

سلیمانی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی توانسته است هم به لحاظ نظامی بر دشمن پیروز شود و هم به لحاظ سیاسی، گفت: درست است که نظام سلطه زورگویی می‌کند، اما در مقابل منطق انقلاب اسلامی کم‌ می‌آورد. در جنگ فرهنگی درست است که مجروح شدیم ولی ملت ایران با قدی برافراشته به جلو حرکت می‌کند.

وی با بیان اینکه در زمینه عدالت و اقتصاد نیز بایستی بر دشمن پیروز شویم، عنوان کرد: محرومیت‌ها و کاستی‌ها، توزیع غلط ثروت، فاصله فاحش بین طبقات و سایر مشکلات موجود ناشی از اجرای مدل‌های نظام سلطه در کشور است‌.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: جهاد سازندگی را نه دولت، بلکه مردم و نیروهای داوطلب به وجود آوردند و با رفتن به مناطق محروم آن را گسترش دادند. بسیاری از فرماندهان جنگ به عنوان معلم جهادی به مناطق محروم رفتند.

سلیمانی اظهار کرد: ما باید خداوند را شاکر باشیم که در این راه قرار گرفته‌ایم و به عنوان بسیج در حال خدمتگزاری هستیم. مقام معظم رهبری نیز در فرمایشات خود بسیج را به توجه کردن به مصلحت مردم سفارش کردند و بر لزوم خدمت بسیج به مردم تاکید دارند.