نظامیان اسرائیل 326 فلسطینی را به شهادت رساندند

05/10/2019 08:52:00 ب.ظ

نظامیان #اسرائیل 326 #فلسطینی را به شهادت رساندند

فلسطینی, بازگشت بزرگ

نظامیان اسرائیل 326 فلسطینی را به شهادت رساندند

نظامیان اسرائیل طی یک‌سال و نیم گذشته 326 فلسطینی را در راه‌پیمایی مسالمت‌آمیز « بازگشت بزرگ » در مرز غزه شهید و 18 هزار و 460 تن دیگر را نیز زخمی کردند. - خبرگزاری آناتولی

Gülşen Topçu,Hacer Şahin   |05.10.2019غزه/ محمد ماجد/ خبرگزاری آناتولیمرکز حقوق بشر «المیزان» فلسطین در گزارشی اعلام کرد که از ابتدای راه‌پیمایی مسالمت‌آمیز «بازگشت بزرگ» تاکنون 326 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل شهید شده‌اند.

بر اساس این گزارش، 18 هزار و 460 معترض فلسطینی نیز در جریان این راه‌پیمایی‌ها مجروح شده اند. همچنین 9243 نفر از این مجروحان به ضرب گلوله جنگی زخمی شده اند که 2000 نفر از آنها کودک و 184 تن دیگر نیز زن هستند.در گزارش مذکور، برخورد خشونت‌آمیز نظامیان اسرائیل با معترضان فلسطینی محکوم و جامعه بین‌المللی نیز به اقدام فوری برای جلوگیری از وقوع این موارد نقض حقوق بشر و محاکمه نظامیان اسرائیل در پیشگاه عدالت فراخوانده شده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

ترامپ ورود مهاجران بدون بیمه به آمریکا را موقتا ممنوع کردبا این حال کاخ سفید ضمن انتشار خبر این ابلاغیه دولتی تصریح کرده است که این تصمیم شامل حال پناهجویان و پناهندگان در خاک آمریکا نمی‌شود. متقاضیان ویزا،نه این عکسی که گزاشتی شارلاتان.

نعمت احمدی: جداسازی سازمان زندان‌ها از قوه قضاییه آن را در مقابل مجلس پاسخگو می‌کندنعمت احمدی‌، وکیل پایه‌یک دادگستری، گفت: در دنیا به این نتیجه رسیده‌اند که بهترین شیوه اداره این است که دادستانی زیرمجموعه قوه مجریه باشد. حالا تا دادستانی ما جزو قوه مجریه شود، راه طولانی در پیش داریم. اما بهتر است که سازمان زندان‌ها زیر مجموعه قوه مجریه باشد.

احمد توکلی: دو مامور اطلاعات ۴۵هکتار زمین را تاراج کرده‌اند | DW | 05.10.2019عضو مجمع تشخیص از تبانی و تخلف چند دستگاه دولتی در جریان واگذاری غیرقانونی اراضی 'نیاوران' به دو مامور وزارت اطلاعات استان قزوین خبر داده و خواستار رسیدگی قوه قضاییه به مزایده صوری و ویلاسازی در زمین‌های مربوطه شده است. چه کسی جرأت رسیدگی به جنایات، جرائم و افساد فی الارض مأمورین وزارت اطلاعات را دارد؟!

اینفوگرافی| کدام کشورها بیشترین ذخیره طلا را دارند؟بر اساس آخرین گزارش بانک جهانی و شورای جهانی طلا، آمریکا، آلمان و ایتالیا بزرگ‌ترین دارندگان ذخایر طلا هستند. این طلاها در انبارهای بانک مرکزی کشورهای فوق ذخیره شده است. ذخیره طلای ایرانم لابد تو پستوی منزل آقایون و آقازادهاست؟؟!

شش قدم؛ رشید مظاهری رکورد را شکست یا نشکست؟چند خبرگزاری‌ پیش از هفته ششم لیگ برتر اعلام کرده بودند رشید مظاهری با ۵۷ دقیقه مقاومت می‌تواند رکورد تازه‌ای به جا بگذارد.

تجدید عهد ترکیه با اتحادیه اروپا بر سر پناه‌جویان؛ یونان ترکیه را متهم کرد

نظامیان اسرائیل طی یک‌سال و نیم گذشته 326 فلسطینی را در راه‌پیمایی مسالمت‌آمیز «بازگشت بزرگ» در مرز غزه شهید و 18 هزار و 460 تن دیگر را نیز زخمی کردند.قرار است این تصمیم تازه دولت از روز یکشنبه ۱۲ آبان اجرایی شود.، طراح این طرح در توییتر خود منتشر کرد.ایران احمد توکلی: دو مامور اطلاعات ۴۵هکتار زمین را تاراج کرده‌اند عضو مجمع تشخیص از تبانی و تخلف چند دستگاه دولتی در جریان واگذاری غیرقانونی اراضی"نیاوران" به دو مامور وزارت اطلاعات استان قزوین خبر داده و خواستار رسیدگی قوه قضاییه به مزایده صوری و ویلاسازی در زمین‌های مربوطه شده است.

Gülşen Topçu,Hacer Şahin   | 05.10. دولت آمریکا روز پنج‌شنبه ۴ مهر اعلام کرد این کشور در سال ۲۰۲۰ تنها ۱۸ هزار پناهجوی خارجی را خواهد پذیرفت.2019 غزه/ محمد ماجد/ خبرگزاری آناتولی مرکز حقوق بشر «المیزان» فلسطین در گزارشی اعلام کرد که از ابتدای راه‌پیمایی مسالمت‌آمیز «بازگشت بزرگ» تاکنون 326 فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان اسرائیل شهید شده‌اند. حالا این طرح که . بر اساس این گزارش، 18 هزار و 460 معترض فلسطینی نیز در جریان این راه‌پیمایی‌ها مجروح شده اند. هم‌رسانی این مطلب:. همچنین 9243 نفر از این مجروحان به ضرب گلوله جنگی زخمی شده اند که 2000 نفر از آنها کودک و 184 تن دیگر نیز زن هستند.» در نامه توکلی آمده که آگهی مزایده واگذاری اراضی مربوطه، در ۲۹ تیر سال ۹۲ به روزنامه‌"روزان" داده می‌شود که روزنامه محلی خوزستان است: «در حالی که اداره راه و شهرسازی بر اساس قانون مکلف به انتشار آگهی در روزنامه رسمی و کثیرالانتشار محلی بوده است.

در گزارش مذکور، برخورد خشونت‌آمیز نظامیان اسرائیل با معترضان فلسطینی محکوم و جامعه بین‌المللی نیز به اقدام فوری برای جلوگیری از وقوع این موارد نقض حقوق بشر و محاکمه نظامیان اسرائیل در پیشگاه عدالت فراخوانده شده است.. گفتنی است، مردم فلسطین از تاریخ 30 مارس 2018 در مرز غزه با اسرائیل راهپیمایی مسالمت‌آمیز موسوم به «بازگشت بزرگ» را برگزار می کنند. نظامیان اسرائیل نیز برای برخورد با فلسطینیانی که خواهان بازگشت به سرزمین‌های اشغالی خود و پایان 13 سال محاصره غیرقانونی نوار غزه هستند، از گلوله‌های جنگی استفاده می کنند. دو میلیون نفر از شهروندان فلسطین بر اثر محاصره زمینی، هوایی و دریایی اسرائیل از سال 2006 تاکنون در نوار غزه با فاجعه انسانی بزرگی مواجه هستند. او تاکید کرد که همه چیز در این‌گونه موارد وابسته به قانون است و در همان قانون هم می‌توان همه ابعاد و لوازم مورد نیاز را برای این کار در نظر گرفت. .» توکلی می‌گوید تحویل‌گیرندگان اراضی، علاوه بر توسعه آن به دو برابر میزان موضوع قرارداد و تصرف اراضی همجوار، آن را به بیش از ۲۰۰ قطعه تفکیک کرده و برای ویلاسازی در اختیار افراد مختلفی از جمله کارکنان اداره اطلاعات قزوین، شهرداران و مسئولان وقت استان، قرار داده‌اند.