نظارت روسیه بر پرواز جنگنده آمریکا بر فراز دریای سیاه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 53%

جنگنده آمریکا حین پرواز اکتشافی بر فراز دریای سیاه توسط جنگنده روسیه نظارت شد. - خبرگزاری آناتولی

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مسکو/ خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع روسیه با انتشار بیانیه‌ای از پرواز جنگنده اکتشافی «Р-8А» ارتش آمریکا بر فراز آب‌های بین‌المللی دریای سیاه خبر داد.این وزارت‌خانه تاکید کرد که طی این پرواز به جنگنده آمریکا اجازه داده نشد حریم هوایی روسیه را نقض کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش کنگره آمریکا برای نظارت بر چگونگی استفاده ایران از درآمدهای رفع تحریم‌هاتلاش کنگره آمریکا برای نظارت بر چگونگی استفاده ایران از درآمدهای رفع تحریم‌ها یک نشریه آمریکایی در گزارشی مدعی شد، کنگره این کشور در تلاش است دولت جو بایدن را ملزم کند که بر نحوه استفاده ایران از درآمد حاصل از رفع تحریم‌ها نظارت کند و درباره آن گزارش دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلاش کنگره آمریکا برای نظارت بر نحوه استفاده ایران از عواید لغو تحریم‌ | DW | 09.12.2021کنگره آمریکا ماده‌ای در لایحه 'قانون مجوز دفاع ملی' گنجانده که دولت بایدن را مکلف می‌کند بر هزینه‌کرد هر دلار که ایران از لغو تحریم‌ها می‌گیرد، نظارت کند و در باره تاثیر این عواید بر فعالیت‌های تروریستی منطقه گزارش دهد. در معنی خبری که درج کرده اید دقت می کنید!؟ آمریکا!بزرگ‌ترین تولید کننده و فروشنده تسلیحات در دنیا، آغازگر بسیاری از جنگ‌ها در مناطق مختلف جهان، حامی دیکتاتورها و کشوری با آمار بالای خشونت و نژادپرستی نهادینه در سطح اجتماعیش!برای دلارهایی که متعلق به ایران است تعیین تکلیف می کند؟!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

نماینده روسیه: مذاکرات وین بر اساس پیش‌نویس‌های تهیه‌شده تا دور ششم پیش خواهد رفتمیخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفته است، مذاکرات احیای توافق هسته‌ای موسوم به «برجام» بر اساس پیش‌نویس‌های تهیه شده تا دور برنامه_اتمی_ایران آنه‌کلر لگندره، سخنگوی وزارت خارجه فرانسه، روز گذشته به «العربیه» گفت که در مذاکرات وین پیشرفتی حاصل نمی‌شود، چون ایران پیشنهاداتی ارائه داده که با هدف دستیابی به توافق تناسب ندارند. مذاکرات_وین شورای_حکام_آژانس برجام - مواضع نماینده روسیه ، حکایت ازعقب نشینی آخوندهاست که هفته قبل میخواستند ،‌ با ۲ سند ، مسیر مذاکرات وین را به انحراف وباج گیری جدید ببرند . -این میزان عقب نشینی،‌کافی نیست وبایدراستی آزمایی شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

اختلاف آلمان و فرانسه بر سر تحریم سیاسی المپیک زمستانی پکن | DW | 10.12.2021رئیس جمهور فرانسه با بایکوت سیاسی بازی‌های المپیک زمستانی پکن مخالفت کرد. آنالنا بربوک، وزیر خارجه آلمان اما گفته که برلین در رایزنی با دیگر کشورهای اروپایی درباره این تحریم تصمیم خواهد گرفت. آخه تاپاله ها چین خودش یک میلیارد نیم چمعیتشه چه نیازی به شما عنها داره چین باشه شما رو آب می بره
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تاکید رئیس جمهور بر فراهم کردن شرایط ثبت جهانی فلک‌الافلاکرئیس جمهور از قلعه تاریخی- فرهنگی فلک‌الافلاک در خرم آباد بازدید و بر فراهم کردن شرایط ثبت جهانی این قلعه تاکید کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فرانسه در آستانه ریاست دوره‌ای بر شورای اتحادیه اروپا؛ درباره این شورا چه می‌دانیم؟فرانسه از اول ژانویه سال آینده میلادی برای شش ماه ریاست دوره‌ای شورای اتحادیه اروپا را برعهده خواهد داشت. اما شورای اتحادیه اروپا و یا همان شورای وزیران اروپایی چیست و چه تفاوتی با شورای اروپا دارد؟ BrusselsBureau
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »