نصرالله: ترور شهید سلیمانی برای همیشه در تاریخ می‌ماند/ ایران برای پاسخ، به کمک کسی نیاز ندارد

03/01/2021 08:50:00 ب.ظ

نصرالله: حادثه ترور شهید سلیمانی برای همیشه در تاریخ خواهد ماند

نصرالله: حادثه ترور شهید سلیمانی برای همیشه در تاریخ خواهد ماند

دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی‌ به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همراهان وی، تاکید کرد: این حادثه به دلیل بزرگی آن حتما برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به ترور شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر همراهان آنها در بغداد توسط تروریست‌های آمریکایی گفت: این حادثه یقیناً در تاریخ می‌ماند. این حادثه آنقدر بزرگ است که به خاطر بزرگی خود در تاریخ برای همیشه ثبت خواهد شد. بزرگ به خاطر خون‌های که در آن ریخته شد و به خاطر پیامدهایی که برای منطقه خواهد داشت.

دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره سخنان سردار حاجی زاده، فرمانده نیروی هوا فضای سپاه درباره کمک به گروه‌های مقاومت و تحریف سخنان او توسط برخی رسانه‌ها گفت: اظهارات سردار علی حاجی زاده، تحریف شد؛ سردار حاجی زاده گفت که غزه و لبنان خطوط مقدم برای مقابله با رژیم اشغالگر است نه به خاطر ایران، به خاطر خود غزه و لبنان. خط مقدم است که لبنان و غزه از خود دفاع کنند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

خوب است نام روزشهادت شهیدبزرگوارراروزبازشناسی قوانین جهان براساس قران کریم ،نامگذاری شودتا درجهان ظلمهای اشکاررخ ندهدودولتها به نام عدالت وحقوق بشربه کشورها تجاوزوقتل وکشتارنکنندومانع زندگی سالم ملتها نیزنشوند. انفجار بیروت هم در تاریخ خواهد ماند, وسیاهی بر ذغال سکوت خبری دلیل بر فراموشی ان نیست بزرگ کردن سلیمانی قبل از مرگ فقط یک توطئه بود که بعد از کشتن او، هر دو طرف ماجرا تبلیغ کنند که یک ژنرال بزرگ کشته شده است و دلیل کشته شدن سلیمانی خیز برداشتن او برای پست ریاست جمهوری بود. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

خیلی چیزها در تاریخ مانده. مرگ گاندی و هیتلر هر دو در تاریخ ماندگار شدند. ولی بعید میدونم جوری که شما میخواید موندگار بشه. گذر زمان حقایق رو افشا می‌کنه. هرچند طول بکشه. تاریخ را حاکمان می نویسند.