نصرالله: پیروزی انقلاب اسلامی ایران و رفتن صدام راه را به روی زیارت امام حسین (ع) باز کرد

16/07/1399 10:29 ب.ظ

سخنرانی سید حسن نصرالله به مناسبت اربعین حسینی آغاز شد.

سخنرانی سید حسن نصرالله به مناسبت اربعین حسینی آغاز شد. سید حسین نصرالله به زیارت اربعین و تاریخچه این زیارت اشاره کرد و گفت که بر اساس اسناد و منابع تاریخی، اولین کسی که به زیارت اربعین (چهلمین روز شهادت شهدای کربلا) جابر بن عبدالله انصاری بود و او اولین زائر اربعین امام حسین (ع) بود.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: حادثه کربلا نشانه فرهنگ انقلابی و شجاعت است. سید حسن نصرالله اظهار کرد: سال‌ها موانعی مانع از زیارت اربعین می‌شد که مهمترین آنها نظام‌های مستبد در راس آنها اموی‌ها، عباسی‌ها تا صدام بودند. اما خیزش آگاهی اسلامی، پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط رژیم صدام تمام این تحولات درها را به روی زیارت امام حسین (ع) باز کرد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان به مدت زمانی که از مصیبت کربلا گذشته و گفت: بیش از ۱۳۸۰ سال گذشته و به رغم آن ما شاهد هستیم با گذشت زمان توجه به این رویداد بیشتر شده است.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

حسن نصرالله گوه خورد با تو'ایسنا'. خامنه‌ای_گوه_خورد مرگ_بر_کلیت_و_تمامیت_جمهوری_اسلامی ان شا الله که روزی ال سقوط هم برن جهنم و راه حج به سوی تمامی مسلمانان جهان باز بشه و فقط خرج راه دهند دیگه هیچ !!!! خدمتی که آمریکا به آخوند وتشیع کرد! چه عجب شیخ پس زمینه از بک گراند آبی استفاده نکرده... کاش بجای این اراجیف اینقدر جرأت و عرضه داشتی از لونه موشت میومدی بیرون مردک آشغال

گوساله مفتخور لبنانی گوه خورد،؟؟سرنگونی صدام توسط امریکا باعث زیارت رفتن ایرانی ها شد؟قبل از عن قلاب اسلامی رفتن بعراق راحت تر و بدون فحش خوردن صورت میگرفت؟ تو اراجیف میگی نصرالله خودت چند بار رفتی زیارت امام حسین صدام نرفت آمریکا بردش.اگه بوش صدام رو برنمی داشت شما جرات نداشتید پاتونو تو لبنان و فلسطین و عراق و یمن بزارید

🐏این نصلا نمی دونه در دوره حزب بعث عراق که صدام حسین مرد قدرت مند عراق بود خمینی در عراق مشغول چرا بود🐑🐏🐑🐏🐑 و غارت اموال مردم از طریق مرز عراق توسط هم صنفی های تو ... آیت_الله_تشتک دروغگویی تو ذات آخوند هست. پس قبل از انقلاب اون آخوندهای مفتخوری که تو نجف بدند یواشکی میرفتند؟

ترامپ به علت ابتلا به کرونا به بیمارستان نظامی منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. اینقدر که آخوندها و عظما دنبال جو بایدن هستن دنبال امام زمانشون نیستن فردا دلار ميشه ٣١ کلا کار حکومت ها چه امریکا چه ایران و چه دیگر کشورها دروغ و فریبه

شب اربعین است. هنوز نماز نخواندم. رفتم نماز بخوانم صدام خونخوار و جنگ ایران و عراق راسبب شد ولی صدام,پذیرای زوار امام حسین بود. بهترین هتلها رادرزمان صدام بود برای زیارت کربلا بعد جنگ ایران و عراق حسن نصرالله فقط دروغ می گوید. درزمان پهلوی,پدر من کربلا رفت.

پس لرزه‌های پیروزی پرسپولیس، شکایت از سرخ‌پوش‌ها به جایی می‌رسد؟ - BBC News فارسیپس لرزه‌های پیروزی پرسپولیس، شکایت از سرخ‌پوش‌ها به جایی می‌رسد؟ اولین پس لرزش رو شدن وطنفروشای سعودی زاده بود اخه مگه محله ایی یارگیری میکنن،این چه وضعشه فدراسیون باتمام مسئولاشوبه گوه کشیده این لنگ روهیچ قانونی هم پایبند نیست بعدش میاییداین لوگوی سبزو میندازید وسط خجالت بکشید فک کردید اسیا هم مثل لیگ کثیف چهارساله ما خرتوخره، البته فدراسیون پول پرست که قطریها ریدن توش بهترازاین هم نمیشه حتما میرسد

تظاهرات معترضان به سفر دبیر کل ناتو به یونانیونان و ترکیه در سال ۱۹۵۲ به ناتو پیوستند.

یک زن اهل ایالت نیوجرسی آمریکا به اتهام همدستی در قاچاق قطعات یدکی هواپیما به ایران به ۱۸ ماه زندان محکوم شدیک زن اهل ایالت نیوجرسی آمریکا به اتهام همدستی در قاچاق قطعات یدکی هواپیما به ایران به ۱۸ ماه زندان محکوم شد بنا بر رای صادره، جویس الیاباکس علاوه بر زندان، به یک سال آزادی مشروط هم محکوم شده است. باید پلیس ایشون را سوار وانت دوج کنه، تو خیابون بگردونه و بزنه تو سرش تا هزار بار بگه غلط کردم، دیگه اینکار رو نمی کنم، ... خوردم. آخه یک زن قطعات یدکی را میخواد بکند اونجاش اون خاک بر سری که میفروشد ببو گلابیه.

محاکمه محمد امامی| تبدیل عواید تسهیلات غیرقانونی به ملک و خودروی لوکس در آلمان/ بی‌توجهی به استرداد فرزان‌راد به دلایل سیاسی- اخبار حقوقی و قضایی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimجزئیات جلسه امروز دادگاه محمد_امامی نماینده دادستان: امامی در پوشش شرکت‌های صوری به دنبال اخذ تسهیلات و عدم بازپرداخت آنها بوده است امامی از محل وجوه بانک سرمایه یک آئودی برای پدرش، یک اسپورتیج برای همسر اولش خریداری کرده است اموال منِ معلمِ بی نواست که چوب حراج برآن زده اند وامیداست دستگاه قضا بامدیریت حجت الاسلام رئیسی آنهارامستردنماید. 🎥 تشریح مهمترین محورهای فساد محمد_امامی توسط نماینده دادستان محمد امامی دست پرورده نظام جمهوری اسلامی و دولت پاکدست است. مسئولان بالا دستی باید پاسخگو باشند. ظاهراً قوانین بازدارنده و نظارت های سخت گیرانه برای مردم کوچه و خیابان است و مسئولان و مدیران و وابستگان آنان را شامل نمی شود! بی_تدبیری دولت_رانت فساد_سیستمی

رعایت پروتکل‌ها در تهران به ۴۵ درصد رسیده است/ جلسه سران قوا به توصیه ستادملی کرونا لغو شد/ عده‌ای با حمله به دولت تخلیه می‌شوندربیعی در نشست خبری: رعایت پروتکل‌ها در تهران به ۴۵ درصد رسیده است/ جلسه سران قوا به توصیه ستادملی کرونا لغو شد/ عده‌ای با حمله به دولت تخلیه می‌شوند

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المنار، سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان به مناسبت اربعین حسینی سخنرانی کرد و به بیان فضایل امام حسین (ع) پرداخت.

سید حسین نصرالله به زیارت اربعین و تاریخچه این زیارت اشاره کرد و گفت که بر اساس اسناد و منابع تاریخی، اولین کسی که به زیارت اربعین (چهلمین روز شهادت شهدای کربلا) جابر بن عبدالله انصاری بود و او اولین زائر اربعین امام حسین (ع) بود.

دبیرکل حزب الله لبنان گفت: حادثه کربلا نشانه فرهنگ انقلابی و شجاعت است.

سید حسن نصرالله اظهار کرد: سال‌ها موانعی مانع از زیارت اربعین می‌شد که مهمترین آنها نظام‌های مستبد در راس آنها اموی‌ها، عباسی‌ها تا صدام بودند. اما خیزش آگاهی اسلامی، پیروزی انقلاب اسلامی ایران و سقوط رژیم صدام تمام این تحولات درها را به روی زیارت امام حسین (ع) باز کرد.

دبیرکل حزب‌الله لبنان به مدت زمانی که از مصیبت کربلا گذشته و گفت: بیش از ۱۳۸۰ سال گذشته و به رغم آن ما شاهد هستیم با گذشت زمان توجه به این رویداد بیشتر شده است.

سید حسن نصرالله تاکید کرد: هیچ شکی نیست که واقعه کربلا جوانب متفاوتی از شجاعت، قهرمانی تا فداکاری دارد. اما جنبه دیگر آن مصیبت و فاجعه است که بر قلب و احساس بیشترین تاثیر را می‌گذارد.