آژانس بین المللی انرژی اتمی،, سانتریفیوژهای پیشرفته

آژانس بین المللی انرژی اتمی،, سانتریفیوژهای پیشرفته

نصب سانتریفیوژهای پیشرفته توسط ایران

نصب سانتریفیوژهای پیشرفته توسط #ایران

09/09/2019 08:33:00 ب.ظ

نصب سانتریفیوژهای پیشرفته توسط ایران

آژانس بین المللی انرژی اتمی از نصب سانتریفیوژهای پیشرفته توسط ایران خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

09.09.2019عکس از ایرناوین/خبرگزاری آناتولیآژانس بین المللی انرژی اتمی طس بیانیه ای اعلام کرد: بازرسان ما پس از انجام ماموریت خود تایید کرده‌اند که سانتریفیوژهای پیشرفته، از جمله 30 دستگاه آی‌.آر-6 در ایران نصب شده یا در حال نصب‌شدن هستند.در این بیانیه همچنین آمده است:

قاچاق، رباخواری، و باج‌گیری؛ راه‌های جدید کسب درآمد شبه‌نظامیان منطقه در نبود کمک‌های مالی جمهوری اسلامی هیچ شبکه و پیام رسان داخلی یا خارجی فیلتر نخواهد شد جر‌د کوشنر با تأسیس یک شرکت سرمایه‌گذاری از سیاست فاصله می‌گیرد

«به گفته بازرسان آژانس این سانتریفیوژها تا زمان انجام بازرسی مورخه 7 و8 سپتامبر هنوز آزمایش نشده‌ بودند. آنها در تاسیسات"نطنز" نصب شده است. ایران در تاریخ 8 سپتامبر استفاده از سانتریفیوژهای پیشرفته را به آژانس اطلاع داده است».بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران روز شنبه درباره اقدامات این کشور برای کاهش تعهدات اتمی‌اش اعلام کرده بود.

«به‌زودی بحث بتن ریزی نیروگاه دوم را خواهیم داشت. در حوزه تحقیق و توسعه محدودیت نداشتیم سند‌های ساخته شده نشان می‌دهد و مسیر خوبی را طی کردیم.بنای ما این است که اگر آنها تعهدات خود را عملیاتی کنند، ما هم به تعهد خود باز می‌گردیم. طرف‌های اروپایی باید بدانند زمان زیادی نمانده است. headtopics.com

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

شرایط وخیم جسمانی منیره عرب‌شاهی به روایت همسرش

آژانس: ایران نصب سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده استآژانس: ایران نصب سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در نشست امروز خود در وین با تایید گزارش ایران به این آژانس، اعلام کرد که ایران کار نصب سانتریفیوژهای پیشرفته را آغاز کرده است.

آژانس بین المللی انرژی اتمی: ایران سانتریفیوژهای پیشرفته نصب کرده استکورنل فروتا روز دوشنبه از ایران خواست که «بی درنگ» به پرسشهایی که از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی مطرح شده است پاسخ دهد.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران برخلاف برجام، سانتریفیوژهای پیشرفته نصب کرده استآژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران برخلاف برجام ، سانتریفیوژهای پیشرفته نصب کرده است بیانیه آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از بازگشت مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی از تهران منتشر شده است.

آژانس: ایران در حال نصب سانتریفیوژهای پیشرفته‌تر است- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimآژانس: ایران در حال نصب سانتریفیوژهای پیشرفته ‌تر است «کرنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی_اتمی که روز گذشته به تهران سفر کرده بود امروز دوشنبه در نشست شورای حکام آژانس گفت که ایران در حال نصب سانتریفیوژهای پیشرفته ‌تر است غریب‌آبادی: گزارش جدید آژانس درباره نصب سانتریفیوژهای جدید در نطنز است انرژى_اتمى

آژانس بین المللی انرژی اتمی از آغاز نصب سانتریفوژهای پیشرفته ایران خبر دادتهران - ایرنا - خبرگزاری رویترز روز دوشنبه به نقل از 'آژانس بین المللی انرژی اتمی' گزارش داد: ایران نصب سانتریفوژهای پیشرفته را آغاز کرده است.

غریب آبادی: گزارش آژانس، حاکی از نصب سانتریفیوژهای جدید در نطنز استسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین، اعلام کرد که بعد از اعلام رییس‌جمهوری مبنی بر کنار گذاشتن تمامی تعهدات ایران در زمینه تحقیق و توسعه هسته‌ای تحت برجام در پنجشنبه گذشته، روز یک‌شنبه مدیرکل موقت آژانس طی گزارشی به اعضای آژانس اعلام کرد که ایران در روز شنبه ١۶ شهریور به آژانس اطلاع داد، قصد دارد سانتریفیوژهای پیشرفته اضافی را در کارخانه غنی‌سازی سوخت نطنز نصب و آن ها را با اورانیوم طبیعی تست کند.